Skoči na vsebino

Podarim PRESS KIT-e za modelna leta 1999-2003


Pervy

Priporočene objave

OK da ne bo problemov:

triumph - rocky

moto guzzi - pozabil kdo je prosil, pa saj je samo en

ostalo kar ni posebej poimensko oddano (ktm material po nekaterih modelih) gre na MB sekcijo, CD-je si pregledajo in skopirajo kar hočejo nato vse potuje k uzzy-ju kjer je na voljo za vse bodoče rodove (uzzy bo pa poskrbel za isposojo in izterjavo :P ).

bo OK?

ne ti mni pozabil-zapiši-marijan moto guzzi :wub: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bmw model r1200c.......če imaš slučajno kaj takšnega.....bi te rešil odvečne navlake..

a nisi čez tatsarga R 1200 C neki šinfu,si spremenu mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko o tem šeranju press materiala. Symru ima prav, to ni za v vsake roke, pa če je še tako staro. Po moje se ne bi noben proizvajalec strinjal, da se tole da v prost dostop na kateremkoli serverju. Običajno na materialu piše property of... uporaba je pa kljub temu, da talajo novinarjem, omejena. Privat torej ok :xx: , shared ne ok. OK :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo toliko o tem šeranju press materiala. Symru ima prav, to ni za v vsake roke, pa če je še tako staro. Po moje se ne bi noben proizvajalec strinjal, da se tole da v prost dostop na kateremkoli serverju. Običajno na materialu piše property of... uporaba je pa kljub temu, da talajo novinarjem, omejena. Privat torej ok :xx: , shared ne ok. OK :?

seveda, članom motosveta, geslo pa username se pa zmeni na privat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, članom motosveta, geslo pa username se pa zmeni na privat.

You just don't get it, right?

Predstavljaj si, da določeni izdelovalci ali njihovi zastopniki, ki novinarjem omogočijo dostop do informacij in jim jih lepo pripravijo, potem, ker te stvari začnejo kr malo krožit, ta dostop onemogočijo .... in rečejo - hej, to ni profesionalno od novinarjev ... kaj bo potem?

Pervy, mape raje vrzi v kanto :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Sym, zelo si zagret v tem, ko je treba folku dopovedoovati, da motosvet ni zastonj. 2)A to  ti počneš zastonj? Ma saj ni važno, v bistvu imaš prav. 3)Ja pa smešno, kako se hitro zbuniš, 4)čeprav nevem da bi ti kaj od opreme ali česa drugega prispeval. 5)Bolj normalno bi bilo, če bi se zbunil Noise ali Cody, pa še to ne preveč...

1) Da. Ali je zastonj?

2) Da. Ok, ni čisto zastonj - mesečno zaslužim 100.000 motodolarjev.

3) Da. Ful se bunim.

4) Da. Mogoče pa sem kaj prispeval (opremo, delo, čas, karkoli...), pa ti tega ne veš?

5) Da. Ne smeta se preveč, ker si potem zaslužita ogorčenje in karanje s strani uporabnikov, kot si ti... kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You just don't get it, right?

Predstavljaj si, da določeni izdelovalci ali njihovi zastopniki, ki novinarjem omogočijo dostop do informacij in jim jih lepo pripravijo, potem, ker te stvari začnejo kr malo krožit, ta dostop onemogočijo .... in rečejo - hej, to ni profesionalno od novinarjev ... kaj bo potem?

Pervy, mape raje vrzi v kanto :yea2:

1) Najprej si govoril o tem, kako bi bila ovira samo sharanje... torej tehnično in finančno itd... kdo bi dal tolk pa tolk Gb na voljo in dostop na svojem računalniku do materiala...

2) Zdej, ko se nas je par našlo, ki smo pripravljeni dat dostop do ftp-ja, pa praviš, da to ni profesionalni odnos do proizvajalcev.

Odloči se že, kaj bo, prvo ali drugo.

p.s. a nikol ne pogledaš nobenega divX-a ? Imaš doma nameščene VSE licenčne programe? Imaš.... no sej veš kolk stvari bi se še našlo.

No ja , sicer pa smo mal zašli :topic: . Pervy je spraševal, kdo želi kakšen press kit , ne pa ali je to prav ali ne. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi zlo lepo prosu za tdm, 850 in 900. lahko 99 letnik pa 03.sem pa v ljubljani in jih mogoce lahko prek alke kako spravis to otoga, hanzija, alle...

otoga bom se obiskoval in me lahko tam pocaka.

najlepsa hvala. ce je se zanimanja za tdm si skopiram in dam original naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede proizvajalcev - to so dali ven, nobenih skrivnosti ni, če bi blo po njihovo bi bili veseli če bi se vse objavilo in prišlo ven, nobenih šifer ni, samo slikice in ostalo kar je itak dostopno vsem če bi malo brskali po netu in njihovih straneh - tu je pač lepo skupaj zbrano.

nobenih pomislekov, nič skrivnosti, vse gre ven!

marijan - pardon MG je tvoj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je da ta zadeva ostane na zasebni ravni in ne na javni uporabi(internet, ftp in ne evm kaj še vse.)

Naj se zadeva prenese na določeno mesto (recimo uzzy in v ML?) in naj si tam vsak pogleda kar ga zanima, če pa že striktno hoče neko zadevo za na steno naj si jo pa prekopira tako ali drugače. ne pa da si boste sedaj nagrabili cel kup literature o vašem motorju ko pa ga boste čez nekaj mescev prodali, boste literaturo pa flop v koš zmetali.

BTW: nekoč so se tule gor delili stari Motoristi ali AM se že ne spomnim več dobro.

Če se prav spomnim je takrat nekdo vse pograbil in odnesel domov. Me prav zanima če jih še vedno tako čuva in hrani revije kot jih je prvotni lastnik. Naj deli svojo srečo z drugimi. Mogoče bi tudi drugi radi pregledali kak test.

Sicer pa zaenkrat se zanimam za maxi skuterje. Si bova delila Jason :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim je takrat nekdo vse pograbil in odnesel domov. Me prav zanima če jih še vedno tako čuva in hrani revije kot jih je prvotni lastnik. Naj deli svojo srečo z drugimi. Mogoče bi tudi drugi radi pregledali kak test.

Sicer pa zaenkrat se zanimam za maxi skuterje. Si bova delila Jason :hmm:

Klicali so ga Max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da ne bo problemov:

triumph - rocky

moto guzzi - pozabil kdo je prosil, pa saj je samo en

ostalo kar ni posebej poimensko oddano (ktm material po nekaterih modelih) gre na MB sekcijo, CD-je si pregledajo in skopirajo kar hočejo nato vse potuje k uzzy-ju kjer je na voljo za vse bodoče rodove (uzzy bo pa poskrbel za isposojo in izterjavo :P ).

bo OK?

Odlično, jaz se strinjam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni : HONDA : Hornet 600/900, CBR 600 F

SUZUKI : SV 650 / 1000 / S

APRILIA : RSV Mile, Tuono

Prosim, prosim !!

Glede na to da me ne bo na krozku se kakih 14 dni, daj prosim Windsurfu !!!

Hvala !!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli o moto guzzi nevada.

Marijan, upam da te kot lastnika californije ne zanimajo ta mali MG?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, če se že čutiš poklicanega za zaščito tovarniških press materjalov, si se tega lotil na napačnem koncu. namesto da težiš nam navadnim uporabnikom (ki smo itak na nekaj stopenj nižjem intelektualnem nivoju), bi lahko lepo Prevyja poklical in mu razložil da to kar počne ni OK. (Čeparv jaz mislim, da je vse čisto OK.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni cilj press materijala delati reklamo?? :blink:

pi es: se vedno se javljam za ves dvotaktni apriliin program!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok seznam želj (ni nujno da bodo uresničene :devil: ), zgleda nekako tako:

pero: transalp letnik 99

lightning: KTM,še zlasti LC4 640(98/99-02)

cyc: WR400, po moznosti letnik 2002,

Rocky: Triumph

Lindau: KAWA (razen čoperjev)

windsurf: GSX 750 F 1998--> , SV 650/1000 (S), do 2003 in od 2003, Monster

Zok: ApriliaRS 250 (pa tud 125, 50), yamaha TZR?? suzuki RG/RGV (125/250??)?

Elbarto: Falco

Marijan: MG (Jackal)

drp11: tdm 850

aleron & ar: yamaho yzf 600r thundercat

RSa: KTM ADVENTURE 620-640

Mačica: Transalp (letnik 2001)

Motorist: Monster

Sanda7: Hondico GW, FZS 01-03

Jason: maxi skuterji

Gugo: Kawa...ZRX 1200....letnik 03

sofrti: tdm, 850 in 900. lahko 99 letnik pa 03

ico: HONDA : Hornet 600/900, CBR 600 F

SUZUKI : SV 650 / 1000 / S

APRILIA : RSV Mile, Tuono

elektronik: moto guzzi nevada

večina materiala je torej raztalana, ostalo gre k uzzyju. nekaj malega je še ducatijevih prospektov in teh. prodatkov (tudi multistrada).

windsurf in motorist - kateri monstri vaju zanimajo, vsakega mam samo 1 izvod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, če se že čutiš poklicanega za zaščito tovarniških press materjalov, si se tega lotil na napačnem koncu. namesto da težiš nam navadnim uporabnikom (ki smo itak na nekaj stopenj nižjem intelektualnem nivoju), bi lahko lepo Prevyja poklical in mu razložil da to kar počne ni OK. (Čeparv jaz mislim, da je vse čisto OK.)

ma ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok seznam želj (ni nujno da bodo uresničene :devil: ), zgleda nekako tako:

pero: transalp letnik 99

lightning: KTM,še zlasti LC4 640(98/99-02)

cyc: WR400, po moznosti letnik 2002,

...

večina materiala je torej raztalana, ostalo gre k uzzyju. nekaj malega je še ducatijevih prospektov in teh. prodatkov (tudi multistrada).

windsurf in motorist - kateri monstri vaju zanimajo, vsakega mam samo 1 izvod

mene si pa spustu pa taprvi sm se oglasu...

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, zgornji del seznama sem pozabil prilimat :ph34r: torej evo dodatka :OK:

BC: Ktm-a Lc4 2003

spilferderber: BMW, predvsem modeli bokserjev - naked

lukcy: Suzukija Bandit 1200 (S) MK II, se pravi od leta 2000.

Če pa ne bo interesa za skuterje, bi se pa priporočal tudi za ves ta material.

eliminator: Jaz bi imel od fzs600, sploh kaksne teste, digrame, ipd., ce imas?

bmw: mogoče bmw model r1200c.......

ID: Kaj pa BMW 1100 RT

DR. MAXXI: Honda Hornet, CBR, Varadero, Shadow, Kawasaki: X-500 (er5, kle, gpz), Ninje (vse), zzr 600

Ice: GSF bandit 1200 K1 (2001 letnik). predvsem tehnicni podatki, diagrami, blow-ups, seznam & diagram delov itd., yam FJR 1300 (cim novejse).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!