Skoči na vsebino

Podarim PRESS KIT-e za modelna leta 1999-2003


Pervy

Priporočene objave

OK sem končno sortiral tiskan material. večina vas sedaj ne bo prišla na svoj račun ker je večina stvari na cd-jih in manj na papirju. ne se sekirat, naslednji so na vrsti cd-ji kjer pa je več stvari.

torej zaenkrat so dobitniki naslednji. javite kje boste prevzeli, pri ML ali pri uzzy-ju, ki dobi največji kup .):

spilferderber - bmw mix

lucky & jason si bosta sama razdelila kup materiala o skuterjih

bmw & ID si bosta razdelila bmw mapo l. 2000, slike in diase kjer je R 1200 in 1100 RT

dr. Maxxi - mix material

rocky - triumph (ML)

Lindau - Kawa (ML)

Windsurf & Ico: suza. aprilia, monster

marijan - MG

elektronik - MG nevada

uzzy - h-d, buell, benelli, mondial, Muz, Ducati, voxan,....... (bomo nekoga zadolžili da ti dostavi .) )

________________________________________________

bc, lightning in RSa se morejo dogovorit za KTM material 2002, ki je sestavljen iz katalogov po modelih, katalog dodatne opreme (felne, avspuhi,..) in kataloga oblek

ostalo od ktm je na cd-jih.

ko pogledam in sortiram še cd-je, javim kje se jih bo dalo sposodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bc, lightning in RSa se morejo dogovorit za KTM material 2002, ki je sestavljen iz katalogov po modelih, katalog dodatne opreme (felne, avspuhi,..) in kataloga oblek

ostalo od ktm je na cd-jih.

Vsi trije se poznamo in smo prijatelji tako da mi je čisto vseeno komu daš,si bomo že med sabo potem razdelili. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom prevzel pri Uzzyju. Jason pa najbrž tudi, a ne? :) Se bova že zmenila, kdo bo kaj dobil, hehe. .)

Če prav razumem od Bandita nimaš nič. Če je pa kak cd, ga bomo pa prekopirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi trije se poznamo in smo prijatelji tako da mi je čisto vseeno komu daš,si bomo že med sabo potem razdelili. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :) :)

OK super - prevzamete pri uzzyu?

lucky - bandita nič tiskanega, verjetno je kaj na cd-jih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy

a bi jest lahko se enkrat prosu za tdm material. ga bom pri uzzyju prevzel. hvala lepa.

p.s

neki preverim, kopiram in vrnem uzzyju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko prevzamemo pri Uzzyju:)Malce bo tam počakalo ker je sedaj en kup izpitov,ampak si bo vsaj še kdo lahko kaj ogledal. :) :) :)

Hvala Pervy :)

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy

a bi jest lahko se enkrat prosu za tdm material. ga bom pri uzzyju prevzel. hvala lepa.

p.s

neki preverim, kopiram in vrnem uzzyju.

cd-je morem še pregledat ker je na njih dosti več kot v tiskanih materialih. ko jih bom pregledal in si skopiral tisto kar mislim da bi še rabil, bo tudi te cd-je mogoče dobit na MB ali LJ sekciji (uzzy). ko pregledam cd-je bom tudi točno vedel kaj sploh je gor in če je tudi kaj pametnega o tdm.

javim ko pregledam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Pervy!

Sej vem d sm že rahlo pozn sam vseen me zanima če bi se še kej dal najt od Yamahe...predvsem če je slučajno kej od Yamahe DT125R(varetn da ne ker je mal mn popularn motor) al pa karkoli je ostal od Fazer 600 ali 1000 pa še če je kej od Yamahe R1...vzamm karkoli od teh motorjev pa od Yamahe nasplošn!!!

P.S.:

Teme pa nism bral tko da ne vem točno kaj ste že vse potalal...upam d je še kej ostal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi PRESS KIT za Kawasaki VN-800, ga lahko dobi pri meni.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tudi jaz bom prevzel pri Uzzyu.

Najboljši sosed :yea2:

Moj komentar bo rahlo :topic: , ampak vseeno ipak je to kompiment, ki ga ne smem prezreti :D

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi nikakor ni uspelo predat materiala na mb krožku bom v petek dopoldan, na poti v LJ, ves material za uzzyjevo knjižnico in tisto kar boste posamezniki prevzeli pri njem pustil tam. upam da je odprto okoli 10 do 11 ure dopoldan in če je, pripravite prosim močno duplo črno kavo z mlekom .) :P

sorry cd-jev mi še ni uspelo pregledat ampak res bom v kratkem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi materiali razen za windsurfa in lindaua so pri uzzy-ju. uživajte! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za mene tudi? guzzi

tudi, vse o MG razen nevada (elektronik - je označeno) je za tebe!

uzzy ima material ki ga nihče ni hotel + material za tebe, spilferd, jasona in luckyja (skuterji), elektronika, KTM-ovce ki so rekli da si bojo delili, bmw-ja in še koga, vglavnem za vse ki sem jim našel kar so želeli. vse je označeno z imeni lastnikov tako da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!