Skoči na vsebino

Cene novih motorjev za sezono 04


Fazer03

Priporočene objave

Cene za letošnjo sezono sigurno ne bodo nižje zaradi 1. maja. Kakšni popusti se obetajo od Avgusta dalje, to pa je itak že praksa.

Verjam pa, da so si nekateri preveč obetal v prvih dneh EU. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je itak luksuz in če mi je ušeč in si ga želim ne bom gledala na ceno če bo nekoliko višja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je itak luksuz in če mi je ušeč in si ga želim ne bom gledala na ceno če bo nekoliko višja

Oprost ampak s tem se pa nebi strinjal s tabo.

Res je, da si kakšni bogataši kupjo motor zato, da se potem z njim postavljajo po svojem okolišu. :BUA:

Velik nas je pa tut takih kateri živimo z motorjam in vanj vložimo celo svoje imetje. :yea2:

V tem primeru se meni motor ne zdi luksuz - pač pa stil oziroma filozofija življenja. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s teboj mogoče sem se narobe izrazila.Motor je tretiran kot luksuz ravno tako dodatna oprema je pa res da zame je motor prej potreba,droga,kot pa luksuz.In za motor mi ni škoda dat 5Mkatere sva nabirala 10 let da sva ubodla goldwing pa čeprav se potem voziva z AX.Že sama primerjava recimo med givi kovčkom 52l ki stane recimo 35.000 al pa avto kufrom thule 300l ki stane 100jurjev in ki je tuki logika.Vendar če ga hočeš imet moreš pač plačati kolikor zahtevajo drugače se lahko obrišeš pod nosom,

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa suzukiji zdijo absolutno predragi. Sploh super sport modeli razen gsx600. Ta odar je čist znoru.

Tudi GSXR600 je daleč stran od realnosti. Odar primerja cene s tistimi v Avstriji (njihov "šef"), TOLE je pa cena v Nemčiji (se pravi 8700 proti 9500 EUR). No, tudi Italija ni dosti dražja...

To je pa tako, če so generalni zastopniki neka tretja roka. Drugače pa vsaka čast Delti, imajo dobre cene glede na tujino (še posebaj R6, pa tudi ostali). Podobno DTS. To pa se tudi vidi na prodajnih rezultatih.

Popravljeno . Popravil Guleb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj na temo rasti cen motorjev:

Prices of new motorcycles appear likely to climb for the 2005 model year, and one manufacturer, faced with steep cost increases, have recently boosted their prices on 2004 models.

Motorcycle manufacturers are seeing sharply increased costs for steel, transportation, energy, and other commodities, which they are likely to be forced to pass along on their 2005 models. In addition, the devalued dollar means that it isn't worth as much overseas, so the price to produce a motorcycle, in dollars, has climbed even before the higher costs of components are considered. The profits at home on motorcycles imported to the U.S. have reportedly eroded this year since importers have not raised prices for the American market, instead sticking with the prices announced last year. This has been cited as one of the factors in Aprilia's current financial problems, and other manufacturers' U.S. units are reportedly sending less money home.

Povzeto po : Motorccycle Cruiser

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!