Skoči na vsebino

CE = mesto Velikega Brata


Brrrm

Priporočene objave

Teh kamer ne postavjajo policaji..... :OK:....se ni za bat da bi kake pozdravčke domov dobival :yea2:

Za LJ vem, da ma te kamere v križiščih v upravljanju Javna razsvetljava, ki jih uporablja za kontrolo gostote prometa.Če operater vidi, da je nastala kolona "recimo na Dunajski " lahko iz kontrolnega centr spremeni režim delovanja semaforja, da promet lažje steče :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh kamer ne postavjajo policaji..... :OK:....se ni za bat da bi kake pozdravčke domov dobival :yea2:

Za LJ vem, da ma te kamere v križiščih v upravljanju Javna razsvetljava, ki jih uporablja za kontrolo gostote prometa.Če operater vidi, da je nastala kolona "recimo na Dunajski " lahko iz kontrolnega centr spremeni režim delovanja semaforja, da promet lažje steče :yea2:

Končno piše nekdo ki stvari kolčkej pozna.

Vse kar je napisano je res - in da ne bo pomote te kamere so na večjih križiščih v ljubljani že vsaj 5 let. Vmes so posodobili sistem is so prešli na optiko.

Drugače je pa preverjeno na lastne oči, da se tablice ne da prebrati iz kamer ki so postavljeni v kruižiščih v LJ - Širokokotni objektivi (premajhna resolucija kamer + prevelika oddaljenost kamere!)

APR - Tukaj pa si že sedaj zapisujejo registrske tablice, vendar te kamera snema na 5 m in je usmerjena na spodni del avtomobila oz motorja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da so te dni postavili kamere v vseh predorih na avtocesti. - Slišal sem, da z namenom polnjenja državnega proračuna (v tunelih na AC omejitev 100km/h). Je to res, ali je to še ena bučka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bomo vidli, zdej se moja matka vozi 2x na teden v MB... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da so te dni postavili kamere v vseh predorih na avtocesti. - Slišal sem, da z namenom polnjenja državnega proračuna (v tunelih na AC omejitev 100km/h). Je to res, ali je to še ena bučka??

saj če vozimo po predpisih, ne bodo nič napolnili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej ne klatite prazne slame! Te kamere še zdaleč niso za prometne prekrške, pa za hitrosti, a bla bla bla.!!!

To je za optimizacijo prometa ter nadzorovanje prometa vse tko kot je napisal hotscko!!!! V tunelih se sicer da ugotoviti hitrost, če močno prekoračiš hitrost ker se pač hitreje približuješ kameri kot pa vsi ostali udeleženci prometa.

Tako imenovane speedkamere so zasnovane na čisto drugačen način!

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tunelih praktično vedno peljem s hitrostjo AC. Ampak redko kdaj več kot 150. Ponavadi med 100 in 130. Doslej še nikoli dobil kazni čeprav so na veliko strašili za golovec in v njem so res dve vrsti čudnih naprav-kamer? :unsure:

Viking že ve za kaj so tiste kamere :yea2:

Sicer pa laho spremljate promet tudi na kabelski-Celovška :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zanesljivega vira osebe, ki je kamere pod golovcom montirala, je bil res namen postavit radarček, ampak se je zadevca izjalovila

sam sem preizkusil delovanje kamere v istem tunelu, ko mi je v avtu obloženem s prikolico in 2 motorjema zmanjkalo goriva, cestarji so bli v 10 min pri meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slej kot prej bo tudi pri nas tako da bodo pač kamere opravljale delo radarja...naprimer v Australiji kjer živi moj stric je tako da po pošti dobiš sliko kjer je tvoj avto z reg. tablico in hitrostjo...pač tako dobiš kazen in pritožbe so bore malo uspešne...jebi ga....tehnologija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprimer v Australiji kjer živi moj stric je tako da po pošti dobiš sliko kjer je tvoj avto z reg. tablico in hitrostjo...pač tako dobiš kazen in pritožbe so bore malo uspešne...jebi ga....tehnologija

Ma res ... kaj ne poveš ... ti to resno :blink:

TC tut pri nas lahko dobiš sliko na kateri je avto z reg. tablico in hitrostjo ... pa kje ti živiš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma res ... kaj ne poveš ... ti to resno  :blink:

TC tut pri nas lahko dobiš sliko na kateri je avto z reg. tablico in hitrostjo ... pa kje ti živiš  :?

:stupid:

ne gre za radarje ki so montirani na avtomobile....tam policajev sploh ne vidiš ampak imajo montirane kamere ki so zelo pogoste in na določen dan jih naprimer usposobijo za to da merijo tudi hitrosti.....torej kamere stojijo tam in so nameščene permamentno in pač nadzorujejo promet z videosistemom..ker je kamera stacionarna in jih je veliko si operaterji izberejo odseke in dneve kjer bodo nadzorovali hitrost in enostavno posnamejo kršitelje....tako ljudje ne vedo kje bodo izvajali kontrolo in je zato težje izogibat se kontroli ampak je treba enostavno vedno pazit na hitrosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Avstriji na ROUTE 66 so tudi velikrat te stacionarne radarske kamere predvsem ob sobotah, ko tja hodmo "divjat" motoristi. Zgoraj, pa je potem policaj, ki štopa vse po vrsti :cry: ... zato se je bolš it med tednom preganjat tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slej kot prej bo tudi pri nas tako da bodo pač kamere opravljale delo radarja...

in to kmalu...kot piše v obrazložitvi predloga novega ZVCPja bo le-ta močno razširil pooblastila občinskih redarjev, ki naj bi po novem, poleg že dosedanjih pooblastil urejali tudi promet vozil, izvajali nadzor prometa v območju umirjenega prometa in območju za pešce, odkrivali prekrške pešcev in kolesarjev, odkrivali kršitve določb tega zakona, ki se nanašajo na varstvo cest in okolja ter opravljali meritve hitrosti v naselju s fiksno postavljenimi merilniki hitrosti. V zvezi z navedenimi novimi dejavnostmi bodo lahko občinski redarji zahtevali od voznika na vpogled vozniško dovoljenje in prometno potrdilo, od drugih udeležencev pa listino, s katero bodo ugotovili njihovo istovetnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kamere v CE so postavljene že vsaj 3 leta, če ne več in nisem slišal še za nobenega, ki bi dobil kazen zarad prekrška, ker te kamere niso namenjene temu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kamere v CE so postavljene že vsaj 3 leta, če ne več in nisem slišal še za nobenega, ki bi dobil kazen zarad prekrška, ker te kamere niso namenjene temu...

ključni besedi tukaj sta NE ŠE......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, veliki brat bo kar aktiven...hehe, še dobro, da se prpravlam bol za hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte no, itak da nč ne bo iz tega, k to je glih tak ko tisti stacionarni radarji, ki naj bi bli postavljeni ob cestah v smetiščnih kanteh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh kamer ne postavjajo policaji..... :OK:....se ni za bat da bi kake pozdravčke domov dobival :yea2:

Za LJ vem, da ma te kamere v križiščih v upravljanju Javna razsvetljava, ki jih uporablja za kontrolo gostote prometa.Če operater vidi, da je nastala kolona "recimo na Dunajski " lahko iz kontrolnega centr spremeni režim delovanja semaforja, da promet lažje steče :yea2:

Ne bo čisto držalo! Že davnega leta 92 sem priletel iz smeri tobačne v križišče v Tivoliju in zavil levo na Celovško ko je že ugasnila rumena luč, pa sta se čez približno 2 tedna pojavila dva strica v modrem avtu in v modrih uniformah na našem dvorišču z slikami in opravila postopek. Od sodnika sem nato dobil samo še plačilni nalog, ker sem že policajema doma vse priznal.

Zato fantje ne slepo upat, da so te kamere tam zgoraj samo zaradi lepšega!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo čisto držalo! Že davnega leta 92 sem priletel iz smeri tobačne v križišče v Tivoliju in zavil levo na Celovško ko je že ugasnila rumena luč, pa sta se čez približno 2 tedna pojavila dva strica v modrem avtu in v modrih uniformah na našem dvorišču z slikami in opravila postopek. Od sodnika sem nato dobil samo še plačilni nalog, ker sem že policajema doma vse priznal.

Zato fantje ne slepo upat, da so te kamere tam zgoraj samo zaradi lepšega!!!!

Pa bo držalo !!!!

Kamere niso niso tam zgoraj zaradi lepšega

Tebe je pa verjetno slikal kakšen stric v modrem iz kakšnega grmovja, ali pa kakšen stric v civilu v civilnem avtu na službeni dolžnosti. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!