Skoči na vsebino

(hard) enduro


U^F^O

Priporočene objave

jest upam, da bo moj naslednji moped meu uni gumb, pa da pedalov ne bo gor.

Pedali od bicikla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, kolk si dal za arrow auspuh? si kupil samo lonec, kaksen je zvok, se kaj na moci in navoru pozna?

kje si ga dobil?

sem jaz tudi razmisljal od drugega lonca, trenutno imam od prijatelja izpuh od ktm competition, je veliko boljsi zvok (ga vsaj dobro slisis). cena novega je 60 ksit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik čakanja je blo pr naših, na koncu naroču še v TS, čaku 2 tedna

pršu je 276 EU, kar je dražje kot pri nas, samo se dobi še davk nazaj (IVA) in je zneslo 230 EU, kar je cenej kot pri nas

vse zasluge grejo BRANE-tu

zvok je precej močnejši od prejšnjega (res tihega), je pa snemljiv še en dodaten dušilec, ki pa res poka in grmi

tehta 2,6kg, originalen pa 4,75kg

yam-tt600r-02-bikepics-43191.jpg

yam-tt600r-02-bikepics-43192.jpg

pri moči je tko, vsaj po arrow grafu, 1,5 KM več moči, ki se pokaže v srednjih in nizkih obratih (pipnem gas pa že kople) in ker to ni racing ampak klasičen enduro motor je navor v nizkih in srednjih, po počasnem, zafukanem terenu, meni pomemben

po grafu je tut lepša krivulja naraščanja moči

te spremembe so sicer majhne samo se jih čuti

je pa lonc s krivino (slip-on), iz rostfreia (kar je po moje v razmerju cena-offroad najboljši material)

ne kupovat karbon ali kevlar, najboljši je titan sam je drag

kolena so ostala originalna (krivine iz cilindra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejla...

Ena slikca (končno sm dobu slike nazaj od frenda k mi jih je skeniru):

moto1-large.jpg

Ne ni šlo več naprej... To blato je bilo podobno ku živoblato... kar notr je šlo. Domou sm pršu skorej do pasa u blati:)) Par kg blata sm meu na sebi... :wink:

Ko sm končno zvleku vn:

moto2-large.jpg

Enkrat ko sm se res močno zaril v blato me je prjatu vleku vn z lado nivo... :lol: Je biu skori ceu agregat u blatu... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za še izboljšat situacijo pa je nočna fura, ker čez dan nimam nč časa, se zavihtim na moped šele po 6-7 uri, in pol prbijam mim pohačev in fuk parov, ki pridejo v samoto odljudene narave uživat :lol:

luže do osovine, blat ko v svinjaku, mokre korenine-končno life

ti hard furaš v enduro al kros opremi, verjetno enduro.., povej mi, si zatlačiš hlače v škornje al potegneš čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa greš na veliko potrebo, če te zagrabi na hard enduru?

Pomoje se lahk ker med vožno userješ, če maš odzad odprtino. Sej na motori se nebi poznal, ker bi bil že itak tolk umazan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za še izboljšat situacijo pa je nočna fura, ker čez dan nimam nč časa, se zavihtim na moped šele po 6-7 uri, in pol prbijam mim pohačev in fuk parov, ki pridejo v samoto odljudene narave uživat :lol:

luže do osovine, blat ko v svinjaku, mokre korenine-končno life

ti hard furaš v enduro al kros opremi, verjetno enduro.., povej mi, si zatlačiš hlače v škornje al potegneš čez

Jaz furam v motokros opremi,zgoraj si oblečem jakno.Mam eno fino tako k diha od Ufo-ta spodaj pod jakno pa kak puli al pa kak polover elastičen tanek pa topel.Hlače pa obične za kros.Jaz ne vozem nič makedama pa mi je hiter vroče.Drugač pa žabe pod hlače.Sam nemaram v žabah furat k ti pač hlače dol lezejo.Pa seveda dvojne rokovice.Volnene povrh pa kros.Pa fini neoprnski ovratnik mam.Tako da mi je čist super.

Je pa njabol da se manj oblečeš preveč pa v ruzaku vzameš seboj za oblečt če bi te zeblo,pa se naknadno oblečeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa greš na veliko potrebo, če te zagrabi na hard enduru?

Pravi enduraš ma skret. papir(za brisanje očal,rok umazanih od olja r...) zmerom seboj.Vse ostalo pa prepustimo domišliji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res, da če velik delaš na terenu, ti je hitr vroče, sam kaj pa pol, ko greš prešvican iz terena, motor na prkolco, al pr 0°C domov po cesti

a po progi v dolenjskih se sploh še kdo fura, najbol mi je žal da nisem nikol vidu tistih skakalnih letenj po tekmi, mislm, zakaj se tega še kje drugje ne spomnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res, da če velik delaš na terenu, ti je hitr vroče, sam kaj pa pol, ko greš prešvican iz terena, motor na prkolco, al pr 0°C domov po cesti

a po progi v dolenjskih se sploh še kdo fura, najbol mi je žal da nisem nikol vidu tistih skakalnih letenj po tekmi, mislm, zakaj se tega še kje drugje ne spomnejo

Bi mogu bit zdej 7.Xll. u boloniji pa bi vidu letenje z cross-am :0X:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!