Skoči na vsebino

(hard) enduro


U^F^O

Priporočene objave

Ce v kakem izmenjevalniku datotek kot je iMesh,Morpheus,Kaaza, vpises besedo Crusty , Wrathchild , motocross , Slednecks ... bos dobil precej osupljive vragolije :shock: , se splaca downloadat ce imas seveda temu primerno povezavo (so okoli 200-500Mb ali tudi vec). Dolzina video filmov je okol 30-40min/vsak :D

...pol pa vidis, da ne ves vec sploh kaj si videl :shock: :D

Res so fantje malo cez les ali pa imajo ogromna jajca :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce v kakem izmenjevalniku datotek kot je iMesh,Morpheus,Kaaza, vpises besedo Crusty , Wrathchild , motocross , Slednecks ... bos dobil precej osupljive vragolije :shock: , se splaca downloadat ce imas seveda temu primerno povezavo (so okoli 200-500Mb ali tudi vec). Dolzina video filmov je okol 30-40min/vsak :D

...pol pa vidis, da ne ves vec sploh kaj si videl :shock: :D

Res so fantje malo cez les ali pa imajo ogromna jajca :!:

OGROMNA JAJCA :olympic:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res, da če velik delaš na terenu, ti je hitr vroče, sam kaj pa pol, ko greš prešvican iz terena, motor na prkolco, al pr 0°C domov po cesti

a po progi v dolenjskih se sploh še kdo fura, najbol mi je žal da nisem nikol vidu tistih skakalnih letenj po tekmi, mislm, zakaj se tega še kje drugje ne spomnejo

Živim na vasi tako da kar po hosti nazaj pridem,pridem.

V dolenskih je pa vse umrlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
za še izboljšat situacijo pa je nočna fura, ker čez dan nimam nč časa, se zavihtim na moped šele po 6-7 uri, in pol prbijam mim pohačev in fuk parov, ki pridejo v samoto odljudene narave uživat :lol:

luže do osovine, blat ko v svinjaku, mokre korenine-končno life

ti hard furaš v enduro al kros opremi, verjetno enduro.., povej mi, si zatlačiš hlače v škornje al potegneš čez

A tebe kaj jebejo žvali na poti (srne, merjasci, lisice, mačke, kokoši,...), zato k grem jst na furo vidm minimalno kakšno lisico al mačko in ta pizda se ti noče umaknt, enkrat pa mi je na pot švrklna srna in še dobr da je skapirala drugač bi jo nabil na blatnik 8) , al pa ona mene :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se najbrž bol podnevi furaš...

ko sem mel še krosko sem enkrat prežagal slepca na pol, ne da bi sploh opazil, so mi kolegi rekli, ki so šli peš v hribe

sem pa naletel že na srne, zajce, lisico ampak nikol ni bilo panike, da bi se zabil v žival

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam krosa ja sam sm luč gor dal (home made), deluje sam ne 100%, tako da zdej pozimi sam ponoč furam, poleti k sm vozu podnevi pa sem povozu mačko (preživela-meni je prednje kolo vrglo u zrak in pol sm se z nogami! ulovil in šel dalje brez se ustavit- škornji izgubili skorej pol železja spredaj na asfaltu pa dve zriti črti) pr kokoših pa sam perje leti in pol mi kmet teži da nimjo jajc zarad tega k jih plašim :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe kaj jebejo žvali na poti (srne, merjasci, lisice, mačke, kokoši,...), zato k grem jst na furo vidm minimalno kakšno lisico al mačko in ta pizda se ti noče umaknt, enkrat pa mi je na pot švrklna srna in še dobr da je skapirala drugač bi jo nabil na blatnik 8) , al pa ona mene :lol:

Sem srecal jelena, ki je kar stal sredi makadamske ceste in me gledal :evil: :?: :shock: :? , da sem se raje ustavil. Zbezal je sele, ko sem mal nanj "zastartal" :? :shock:

So pa krave tud opasne, nikol ne ves ,kaj bo naredila , te prav govej buljo, taprave krvolocne :twisted: :twisted: krave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa krave tud opasne, nikol ne ves ,kaj bo naredila , te prav govej buljo, taprave krvolocne :twisted: :twisted: krave :D

Ja, ene so zadete od kloramfenikola in so potem neznansko pogumne... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mi smo na začetku večkrat naletel na krave in smo se kasnej začel izogibal takšnim terenom (krave so predvsem na planinah, tam je pa tko preveč sprehajalcev). So nas pa krave in sprehajalci bukov gledal :lol:

Enkrat skor srno povozu, a se je spretno umaknila :lol:

Upam, da ne bom kdaj kakšnga norga prasca srečov :? 8) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasec ti strga stegno ampak medved je pa lohka še hujš,

un trenutek, ko bi sreču medveda bi sigurno prekolnu vse lovce, ker ne delajo reda po šumi :lol:

jaz bolj kot živali srečujem ljudi in to ne glede na vreme, blato...zmeri se najdejo kaki, ki mi kalijo furo, vglavnem še nisem imel problemov z njimi, premišljujem pa, da bi si dal na jakno zadaj snemljiv napis POLICIJA, pa ker je glih moder motor, bi folk mislu da sem gozdna patrulja :lol: :lol: :lol:

Sem se zaletu v jelena z ogromnimi rogovi.V zadnje stegno, je bil velik kot konj.Njemu nič jaz pa padec čez balanco...

vidiš kako je lahko 60 konjev mal proti enmu, ki ma 300-400 kil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živali so vesele in komej čakajo da pripoka in pririje jeklen konjič, pol te pa skrite gledajo, najbolj pogumne pa kao ponesreč pred tebe skočjo

bolš da riješ po gozdu, kot sekaš drevesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: enkrat sm z biciklom po hosti noru...pa sm hotu drevo posekat , k se ni hotu umaknt.... pa je prase mene poseku :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za mano tekajo planinci in podobni ljudje :lol:

Sm pa enkrat povozu mačko z čisto novimi gumami. Direkt čez njo sm zapelju. Meni neč mucka pa je nekam čuidno tekla dalje... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!