Skoči na vsebino

Rozi, Mustang & HD


rozi

Priporočene objave

nadaljevanje iz "HD hup zelezja"

Ja baje kupiš nouga pa ti takoj blok motorja mal poči, da začne olje puščat ...  :P

Blok ni počil takoj ampak je bil porozen. Težavo sem opazil po 7.000 km. Razen tega, da je bil malo masten in da je na vročini spustil kakšno kapljo, ni bilo nobenih težav. Sedaj ima 10.000 in je na zasluženem zimskem spanju.

Na Faaker See-ju so mi ameriški mehaniki skušali popraviti blok, pa ni bilo nič bolje.

Danes sem prejel prijetno obvestilo, da mi tovarna na mojo izbiro nudi:

a) nov agregat ali

B) nov motocikel (letnik 2004).

:naughty:

Verjetno bom izbral nov agregat, ker sem se na motor preveč navezal, da bi ga zaradi par prask zamenjal za novega - ki bi verjetno po 10.000 km bil spet tak. Pa še jubilejni letnik 2003 je... :004

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi,

ne pozabi, da obstaja tudi ženski/partnerski svet. Glede tegale namreč: :004

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi,

ne pozabi, da obstaja tudi ženski/partnerski svet. Glede tegale namreč: :004

I kiss my harley goodnight every night. What's wrong with that?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I kiss my harley goodnight every night. What's wrong with that?! :lol:

Nothing.. untill you fuck it every night..

that's my be wrong - it is not good

for HD rumble.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blok ni počil takoj ampak je bil porozen. Težavo sem opazil po 7.000 km. Razen tega, da je bil malo masten in da je na vročini spustil kakšno kapljo, ni bilo nobenih težav. Sedaj ima 10.000 in je na zasluženem zimskem spanju.

Na Faaker See-ju so mi ameriški mehaniki skušali popraviti blok, pa ni bilo nič bolje.

Danes sem prejel prijetno obvestilo, da mi tovarna na mojo izbiro nudi:

a) nov agregat ali

B) nov motocikel (letnik 2004).

:naughty:

Verjetno bom izbral nov agregat, ker sem se na motor preveč navezal, da bi ga zaradi par prask zamenjal za novega - ki bi verjetno po 10.000 km bil spet tak. Pa še jubilejni letnik 2003 je... :004

:D :D :D

Kje ti bodo pa naredili servis- oziroma kdo ti ga bo popravil- zamenjal motor?Imaš pa res smolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti bodo pa naredili servis- oziroma kdo ti ga bo popravil- zamenjal motor?Imaš pa res smolo.

Agregat mi mi bodo menjali na Claasu. Druga varianta bi bila Celovec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti bodo pa naredili servis- oziroma kdo ti ga bo popravil- zamenjal motor?Imaš pa res smolo.

Aja, glede smole... Mogoče niti ni smola, če dobiš po 10.000 km spet nov agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo ko se boš začel mal več vozit, pa se ti to zgodi sredi sezone? A pa ni sam spustilo kako tesnilo? Kar težko verjamem da se to lahko zgodi, čeprav vse je možno. Pa ne mislim pljuvat po tej znamki ampak današnja tehnologija in hitrost sestavljanja po tekočih trakovih je temu kar nekaj doprinesla. Kje so stari dobri časi... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so stari dobri časi... :(

Prav v tem je štos harleya: obuja stare, dobre čase, ko so bili motorji še glasni, mastni in tresoči, pa še pokvarili so se včasih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nothing.. untill you fuck it every night..

that's my be wrong - it is not good

for  HD rumble.

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

I do with my harley whatever I want. None of anybody's bussiness.

I can even buy a dictionary and teach it how to spell correctly...

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi zanima me koliko te je stal tvoj harley?

Lp

Na Claasu imajo cenik. Pa mislim da je v Motoristu na koncu tudi objavljen. Samo tiste cene v Motoristu so že tri ali štiri številke napačne, saj je Road King cenejši kot Sportster.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo ko se boš začel mal več vozit, pa se ti to zgodi sredi sezone? A pa ni sam spustilo kako tesnilo? Kar težko verjamem da se to lahko zgodi, čeprav vse je možno. Pa ne mislim pljuvat po tej znamki ampak današnja tehnologija in hitrost sestavljanja po tekočih trakovih je temu kar nekaj doprinesla. Kje so stari dobri časi... :(

Napako sem opazil sredi sezone. Pa kaj, motor se je čisto normalno vozil in tudi na servisu so mi zagotovili, da ni razloga, da se z motorjem nebi vozil. In sem se.

Gre le za slab odlitek bloka in ne kakšno tesnilo. Napaka v materialu pač. Glavno da zamenjajo, pa gasa dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gasa dalje.

Some people just don't get it... That's exactly what riding is all about...

Harley riders understand...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Some people just don't get it... That's exactly what riding is all about...

Harley riders understand...

That's because you are special.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem slisal, se zadnja leta bolj zanesljivi.

Kar pa je pohvalno, je harlijev web page. Lahko pogledas, kaksne rezervne in dodatne dele (okraske) imajo, narocis robo, dvignes pri dilerju, precekiras cene, kar koli...

Res pohvalno, tukaj se lahko druge tovarne ucijo od harlija. Temu se res lahko rece skrb za stranke (ceprav mogoce z nekaterimi izdelki ze pretiravajo, ampak ce jih folk kupuje... )

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa je pohvalno, je harlijev web page. Lahko pogledas, kaksne rezervne in dodatne dele (okraske) imajo, narocis robo, dvignes pri dilerju, precekiras cene, kar koli...

Res pohvalno, tukaj se lahko druge tovarne ucijo od harlija. Temu se res lahko rece skrb za stranke (ceprav mogoce z nekaterimi izdelki ze pretiravajo, ampak ce jih folk kupuje... )

Ja, super imajo to zrihtano na webu. Izbereš, kateri letnik in model Harleya imaš in ti potem kaže le dele, ki pašejo na tvoj motor. Pa še vse nove dele, ki jih v tiskanih katalogih še ni, vidiš. Da cunj in ostale krame ne omenjam. :notworthy:

Glede naročanja online dela to le v US in Kanadi. Pri nas si pač sprintaš seznam in letiš na Claas. Aja, pa cene pomnožiš s 400 in dobiš pribl. ceno z DDV v tolarjih na Claasu.

Menda ima Ducati tudi tako pestro ponudbo opreme za motorje?

P.S.: Da se naročiti tudi knjigo "Harley-Davidson: 100 Years of Advertising" za tiste, ki se klanjate Harleyevemu marketingu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil knige glih ne bi, če pa jo ima kdo, bi jo z užitkom prelistal ob pivički, ki bi jo jaz plačal seveda :D

ene 2 al 3 ang. knjige o zgodovini harleya mam jaz doma, bom pogledal naslove. so še iz časov ko sem vozil avtomatika in sanjal da bom mel H-D :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang a so ti zrihtal motor? Zdej bo pa prava zverina, kar se tiče mašine. Jaz bi na tvojem mestu še kake hude zavore dal gor. No če bi blo po moje bi ga itak celga predelu, pa ne mislim reči da je zanič ampak ima že osnovo tako, da se da marsikaj narediti iz njega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno brati o mustangovi in rozijevi ljubezni do HD, vsem ostalim (ki kritizirate) pa podelim eno grajo, čeprav se 100% strinjam z vami glede kupa rjavine imenovane harley davidson

graja temelji predvsem na dopovedovanju lastnikom HD ja, da je to škart motor in čeprav mogoče je, to ni način, ker je že davno povedano, da imeti HD pomeni nekaj več, kot kateri drug motor, pa čeprav to pomeni le poslušanje zvoka, pogosto odpravljanje napak, plačevanje dragega zavarovanja glede na kubaturo (in primankljaj konjev) in še kaj, mogoče prijetnejšega

če preskočim na HD kot statusni simbol in na grajo te populacije, pa pač zignorirajte takšne ljudi, čeprav sem bolj mnenja, da glede na družbeno stanje lahko bolj HD lastniki zignorirajo vas/nas, pa ne kot motoriste ampak kot preprosto revnejše

kdo je zdaj komu tu bolj fouš, pa je odvisno na kateri strani sub-motorističnega zidu si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang a so ti zrihtal motor? Zdej bo pa prava zverina, kar se tiče mašine. Jaz bi na tvojem mestu še kake hude zavore dal gor. No če bi blo po moje bi ga itak celga predelu, pa ne mislim reči da je zanič ampak ima že osnovo tako, da se da marsikaj narediti iz njega. :)

Ja, ravno danes sem nesel mojstru Maksu še auspuhe in do jutri naj bi bil motor kompletno sestavljen. Morda bom celo zraven pri prvem vžigu - da vidim in slišim 1200 ccm dihati ogenj. Je pa mašina zdaj cela v mat črni barvi in večino stvari kar je bilo prej krom, sem dal pobarvati v črno. Ali kot bi rekli Rolling Stonesi: "Paint it Black" :P

Ni pa še vse gotovo, ker čakam neke dele iz Amerike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno brati o mustangovi in rozijevi ljubezni do HD, vsem ostalim (ki kritizirate) pa podelim eno grajo, čeprav se 100% strinjam z vami glede kupa rjavine imenovane harley davidson

graja temelji predvsem na dopovedovanju lastnikom HD ja, da je to škart motor in čeprav mogoče je, to ni način, ker je že davno povedano, da imeti HD pomeni nekaj več, kot kateri drug motor, pa čeprav to pomeni le poslušanje zvoka, pogosto odpravljanje napak, plačevanje dragega zavarovanja glede na kubaturo (in primankljaj konjev) in še kaj, mogoče prijetnejšega

če preskočim na HD kot statusni simbol in na grajo te populacije, pa pač zignorirajte takšne ljudi, čeprav sem bolj mnenja, da glede na družbeno stanje lahko bolj HD lastniki zignorirajo vas/nas, pa ne kot motoriste ampak kot preprosto revnejše

kdo je zdaj komu tu bolj fouš, pa je odvisno na kateri strani sub-motorističnega zidu si

Ja, lepo si to povedal in moram priznati, da se kar strinjam s tabo.

HD-ja pa jaz ne zaznavam kot kakšen hud statusni simbol, saj, roko na srce, ima večina cestakov dražji motor od mene.

Sem pa nor na HD-ja ravno zaradi tega, ker mi nudi točno to kar si jaz želim od motorja. To vključuje tudi občasno šraufanje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!