Skoči na vsebino

Rozi, Mustang & HD


rozi

Priporočene objave

Hvala fantje! Bomo videli, kakšen bo končni izdelek!

Danes sem šel na carinsko pošto dvignit zadnji blatnik in filter za zrak in sem čisto presrečen! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantje! Bomo videli, kakšen bo končni izdelek!

Danes sem šel na carinsko pošto dvignit zadnji blatnik in filter za zrak in sem čisto presrečen! :lol:

Upam, da se boš kmalu lahko tudi vozil :rolleyes: pa da gremo na tist pir že enkrat (sok, jews, shake...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang meni osebno se edino kar je zdi da je motor mal pust. Kaj pa kak airbrush na tank in deklce? Sam moje mnenje. Drugače je pa lep za videt. :)

No, ja, zdaj ko sem tvojega videl na slikci, bom za naslednjo sezono kupil lopato in zakopal svoje železje (to je dejansko kompliment!) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jews

Ded pije "jude" O:-) vsaj približno no, drugače se pa strinjam z izjavo o odvečni navlaki ala resice :wacko: , zlati orli :wacko: in ostala krama (razen kroma, ki me v osnovi ne moti). Je pa en tip v USA, ki tera isto politiko purizma in poceni barve (fotr črna) in je dobo letos nagrado v Daytoni. Stvar okusa pač. :hmm:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se boš kmalu lahko tudi vozil :rolleyes: pa da gremo na tist pir že enkrat (sok, jews, shake...)

Za pivce se bomo že zmenili, brez skrbi - ampak ne tu, ker bodo moderatorji in vsi ostali dobili morbus popizditis supremus. :xx:

Drugače pa: VSAK motor je lep. Zato ker je motor. In sigurno je lep najmanj enemu človeku... :)

Rozi: a si moral objavit moj skrivni projekt? Zdaj bodo pa vsi vedeli, kako bo izgledal moj motor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi je verjetno sliku ob kakem mrku ker ni niti obrisa motorja videt. Drugače je pa boljše če sta izpuha povezana med seboj ker motor bolj mirno teče. To mi je enkrat razlagu g. Akrapovič ko sem bil pri njemu na obisku. A drugače si že zalaufu motor? Na svojmu guzziju bi rabu komplet nov sedež narest po meri, pa me zanima če poznaš kakšnga da bi to delu po meri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi je verjetno sliku ob kakem mrku ker ni niti obrisa motorja videt. Drugače je pa boljše če sta izpuha povezana med seboj ker motor bolj mirno teče. To mi je enkrat razlagu g. Akrapovič ko sem bil pri njemu na obisku. A drugače si že zalaufu motor? Na svojmu guzziju bi rabu komplet nov sedež narest po meri, pa me zanima če poznaš kakšnga da bi to delu po meri.

Glede auspuhov in izenačevalca pritiska ni problema: pri HD-ju to služi le, če imaš noter original dušilce (kar jih jaz nimam ;) ). Mašina je z dušilci tako zadušena, da si z izenačevalcem vsaj malo pomaga...

Glede zica pa vem, da FISMO pozna nekoga, ki mu dela sedeže. Drugače pa tudi pri Custom Clinic, delajo čuda stvari, samo bi pri njih znal bit problem, saj ne jebejo drugega kot HD-jev... :angry:

Se bom še malo pozanimal za sedeže...

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom še malo pozanimal za sedeže...

No pa daj /se pozanimat za sedeže/: http://www.corbin.com/harley/xl/

Enkrat Corbin, vedno in samo Corbin* /je rekel Ceco in se okobalil na .... Corbin sedež**/.

* sedežne garniture mi pa niso všeč

** in rit ti bo hvaležna

Razen če hočeš trpet, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedeže. Drugače pa tudi pri Custom Clinic, delajo čuda stvari, samo bi pri njih znal bit problem, saj ne jebejo drugega kot HD-jev... :angry:  Se bom še malo pozanimal za sedeže...

So tut že kako Yamaho poštrihal, pa kaj nardil za kako Hondo ... ni panike. .. 10.000-tolarski bankovci delajo čuda, še posebej, če jih je zajeten kupček ...

Tud pri Harleyjih ni vse HD, nekaj je tudi SNS, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa daj /se pozanimat za sedeže/: http://www.corbin.com/harley/xl/

Enkrat Corbin, vedno in samo Corbin* /je rekel Ceco in se okobalil na .... Corbin sedež**/.

* sedežne garniture mi pa niso všeč

** in rit ti bo hvaležna

Razen če hočeš trpet, seveda.

Hmmm... impresivno... sem še jaz začel razmišljat o novem sedežu, čeprav sem bil do sedaj zadovoljen z mojim :P

A ti dejansko imaš Corbin sedež? Kako se obnese, kje se ga dobi in quanto mucho dinero costat per un el sedalo? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... impresivno... sem še jaz začel razmišljat o novem sedežu, čeprav sem bil do sedaj zadovoljen z mojim :P

A ti dejansko imaš Corbin sedež? Kako se obnese, kje se ga dobi in quanto mucho dinero costat per un el sedalo? :lol:

toliko dinero, da te bo potem bolela še denarnica, pa srce, pa rit, pa.........

definitivno bo to najdražji del na tvojem HD-ju...tako da bo potrebno kasko zavarovati sedež in ne mofo..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... impresivno... sem še jaz začel razmišljat o novem sedežu, čeprav sem bil do sedaj zadovoljen z mojim :P

A ti dejansko imaš Corbin sedež? Kako se obnese, kje se ga dobi in quanto mucho dinero costat per un el sedalo? :lol:

Sedeže na moji Valkyrie si lahko ogledaš v galeriji motorjev naših forumašev. Če se misliš veliko in long distance vozit menim, da boljše izbire ni. Zato, ker pri Corbinu najdeš na enem mestu prvorazredne materiale, obliko in pa predvsem ergonomijo sedenja/sedeža za bogove. Lady se z zadevo zelo strinja. Na original sedežih sem na poti iz Dubrovnika imel upor na ladji Valkyrie, ko mi je draga rekla, da ni vreča krompirja in da ne gre tudi metra več naprej. S Corbini prideva iz Rima v enem šusu, pa še na krem šnite na Bled greva lahko potem.

Drago? Dobre stvari niso poceni. Mene je Dual Tour komplet prišel 1200$ in mi ni žal niti za penny. Cene za tvojega sportsterja si lahko ogledaš na Corbinovi strani in v Evropi morajo biti približno enake. Sam kupujem/naročam v specializirani štacuni za GoldWinge in Valkire v Italiji, natančneje pri Marvinu (Eurowing) v Lido di Estensi. Tam, kjer je delta reke Pad. Kolikor vem, je generalni zastopnik in uvoznik za Evropo nekje v Dojčland, ampak sem anti germansko usmerjen, tako da ti v tej smeri ne morem pomagat.

Pa še malenkost: v živo so zici še hujši kot na slikah. Ker jih lahko šlataš. In to se mi je dogajalo na Siciliji, ko so mi motor non stop šlatali in vzihovali, da je za pr mej duš res pravo usnje. Preživeli pa so tudi 10 dnevno pranje iz neba. Le v trgovino s konjsko opremo je treba zavit in nabavit pasto iz čebeljega voska za sedla. Potem boš še čevlje z njo mazal in vzihoval, kako so mehki in voljni (čevlji namreč). Da o zicih ne govorim. Oboje pa diši. Predvsem ženskam*.

*znano je, da ženske moškega najprej pogledajo v čevlje, da si ustvarijo mnenje o njem. Pri njegovem motorju pa zice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da se da pri Corbinu dobit dober sedež za original motor, vendar je moj predelan in pride zato sedež krajši kot pri originalu. Imam enga v Dobu sam bom mogu motor tja odpeljat da naredi točno po meri. Če bi imel original motor ne bi bil problem, ker jih je na voljo kokr češ. Bom tud s Fismotom govoru. Hvala Mustang. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Corbin naredi sedež tudi po meri, tko da ni problem če nimaš standardnega sedeža. Vzamejo staro osnovo in ti na njo naredijo novi sedež. To delajo v Nemčiji (www.corbin.de). Sem slišal, da so ga enem tipu naredil v popoldnevu. Pršu je tja z motorjem so mu vzel star zic dol in naredil novo jedro, ga je sprobi če ergonomsko štima. pol so ga poslal na južno in ko je pršu nazaj je bil zic že gotov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri meni je problem samo ta, da moram jaz motor odpeljat tja, da mi sedež naredijo po meri, ker tudi stara osnova ne paše. Če ne bi že zdavnaj kaj sam spacal. Ni panike, imam nekoga, samo čas si moram vzet in vse organizirat. Do spomladi bo sigurno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW! :blink:

Nisem vedel, da si bom prislužil lastno temo B) , ki jo z veseljem delim s kolegom :)

Sem mislil, da se bom za kaj takega moral vsaj skantat sredi Ljubljane, se stoje vozit brez čelade ali pa scat proti vetru z odprtimi usti :wacko: (eno od navedenih stvari sem že izvedel, ampak ne povem katere) :lol1:

No, fino. Let's talk harley, then...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ME WOW TOO!

Eeee, mene pa čaka na Claasu nov agregat. :D :D :D

Popravljeno . Popravil rozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, ja...

Danes (ob tej uri že včeraj) sem končno doživel moj motor v (skoraj) končni obliki...

Večje predelave so mimo in zdaj je že prišel v fokus. In ko je zagrmel, si nisem mogel kaj, da ga ne bi zajahal in se malo zapeljal. Ja, prav zapeljal me je... :wub: Kljub padajočemu snegu (mater, mi je gume odnašal! :angry: )

1200 tavelkih naredi svoje, črna barva pa tudi, potem ko razjahaš in pogledaš na čem si bil... To je to. Sem se pa prav nesramno zrajcal, tako da ne vem kako bom preživel do sezone :grrr

In še :photo:

post-4-1074733924.jpg

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično!

Tudi jaz sem se zadnjič moral malo zapeljat po dvorišču. Abstinenčna kriza pač. Naslednji teden dobim še jaz svojega iz servisa z novo mašino, novimi avspuhi in še kakšno malenkostjo.

...o pomlad ti moja, kam odšla si, kje si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično!

Tudi jaz sem se zadnjič moral malo zapeljat po dvorišču. Abstinenčna kriza pač. Naslednji teden dobim še jaz svojega iz servisa z novo mašino, novimi avspuhi in še kakšno malenkostjo.

...o pomlad ti moja, kam odšla si, kje si?

Rozi, novi auspuhi ti bodo spremenili življenje (in tvojim sosedom tudi :lol1: ). Verjemi mi, potem je to šele motor :lol: A ti bodo porihtali blok mašine? Ali dobiš komplet novo v sklopu garancije?

Z malenkostmi pa vemo, kako je... ($$$ :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!