Skoči na vsebino

Kako prelisičiti kamero da se ne vidi registrska


Kaiser

Priporočene objave

bom probal jutri s tem receptom, pa poročam o rezultatih pa prilepim sliko gor. Če poskus uspe, bomo imeli dokaz, ne obljube :rolleyes:

Samo držte pesti, da mi uspe "sposodit" lak za lase O:-)

Slikano je bilo pravokotno na tablico, s flešem, na razdalji 2 - 3 metrov (tolk, da fleš še komot osvetli), rezultat -> tablica se razbere kristalno čisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikal sem ob 14h. Je deževalo, kar pa ne bi smelo tako vplivat na to. Kvečjemu bolje bi moglo bit, ker je manj svetlobe, kot ob jasnem dnevu.

Enkrat dolgo nazaj sem z analognim fotoaparatom slikal zadnji konec avta - s pomočjo fleša. Blo je isto pravokotno na avto, ampak brez spraya. Ne spomnim se točno a se je tablica videla al ne, sam mislim, da se je. Bom doma pogledal.

Skratka tile sprayi (vključno s hair-sprayem) so po mojem bolj ali manj "prodajanje sončnih žarkov". Če pa kdo najde katerega, ki res deluje al pa pogrunta kaj delujočga, pa naj pove tu gor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci kaj se kurite na tote spreje :BUA: ?!? :? Pred časom so jih na neki nemški TV testirali, zraven so testirali tudi neke modre :BUA: pa prozorne :BUA: folije - nič od nevidne tablice. Tislim slikicam iz linkov pa mislim da tudi že sami veste ni najbolj verjet, ker bi jih sami lahko boljše naredili. :devil: :devil:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci kaj se kurite na tote spreje :BUA: ?!? :? Pred časom so jih na neki nemški TV testirali, zraven so testirali tudi neke modre :BUA: pa prozorne :BUA: folije - nič od nevidne tablice. Tislim slikicam iz linkov pa mislim da tudi že sami veste ni najbolj verjet, ker bi jih sami lahko boljše naredili. :devil: :devil:

LP Bajsi

Temu se reče experimentalni pristop :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze nekaj let nazaj sem poslusal podobne buce in base na to temo ampak takrat ni bilo govora os sprajih ampak zgolj o prozornem laku za nohte, pojma nimam kako se obnese (nikol ne vozim tolk hitro da bi to rabu, khmm :hmm: je pa res da prej tut motorja nisem imel :yea2: ), sam dvomim v ucinkovitost, lahko pa kdo proba in poroca

P.S.:

A kdo vozi avto z CD-jem obesenim na notranjem ogledalu - to so po mojem iste sorte base

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,teh s CD,jih je pa velik,saj tko je videt :hmm:

ja...sam dosežejo pa nič...ker je stvar dokazano banalna...kr neki...služi zgolj kot nezanimiv okras....

veliko motoristov ima zvite tablice....pa ne vem ali jih policaji nič ne ustavijo ali jim pa enostavno ne težijo zaradi tega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm pa jes tut ze porajtal (najvec pri skuterjih) da majo tablco gor zvito tko da jo lahko razberes samo ce se po zadnjem kolesu pelje :rolleyes: mislim da policaji tega ne spregledajo kar tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

valjda - vsak skuter enkrat postane tazaresn motor k gre čez 200 :D

to je pač del odraščanja nekega skuterja... ki se že takrat, ko je še skuter, obnaša, kot da je tavelik tazaresn motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spreji, folije..... = in potem svizec...

Švabi so si celo omislili miniaturne fleše vgrajene ob tablico, ki so nazaj udarili če so bili slikani (s flešem). So bili policaji sicer presenečeni ker je naenkrat po mestu vozilo kar nekaj avtov, ki so imeli namesto tablice samo bleščečo belino, vendar so hitro rešili težavo z preprostim "Adjust brightness & contrast" pri razvijanju. So potem pošiljali v paketu kar dve kazni.

lp G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole: če bo policaj strokovno :P ugotovil da je registrska tablica kakorkoli predelana, lahko uzame tablice in vam pripopa še kakšno kazen (povzeto iz debate na avtomobilizem.com)

Sicer se pa posipam s pepelom -> zadnjo tablico na avtu mam štirikrat preluknjano (ni anti-radar sistem ampak ex. prikolica tablica ;))

saj ce mas posprejano itak ne more vedet....lohk ti jo je pa kdorkoli posprejal, torej ti ne more dokazat da si jo ti...

kar se tice pa lece na tablici, je pa tablica neposkodovana, torej ne bi smelo bit problemov saj nisi predelal tablice ampak si jo samo "zapakiral da se ne poskoduje" :))

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da policaji ne poznajo polarizacijskih filtrov, ki jih kar na objektiv gor privijes in so vredni toliko kot "as seen on TV" sprej.

Stvar deluje preverjeno na lastnem fotoaparatu, na sliki ni odboja flasha in tudi skozi steklo se vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ce mas posprejano itak ne more vedet....lohk ti jo je pa kdorkoli posprejal, torej ti ne more dokazat da si jo ti...

kar se tice pa lece na tablici, je pa tablica neposkodovana, torej ne bi smelo bit problemov saj nisi predelal tablice ampak si jo samo "zapakiral da se ne poskoduje" :))

flayo

če najde da maš predelano, ti jo bo uzel -> njega NE zanima, kdo ti jo je...

lahko se pa pregovarjaš z njim, da se je žena/punca sprejala pred tablico, ker ni blo druzga ogledala v bližini, hehe

ilovca na R1 je še zmer zakon :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če najde da maš predelano, ti jo bo uzel -> njega NE zanima, kdo ti jo je...

lahko se pa pregovarjaš z njim, da se je žena/punca sprejala pred tablico, ker ni blo druzga ogledala v bližini, hehe

ilovca na R1 je še zmer zakon :yea2:

Ilovca na R1 ni preveč fajn, k to ponavad pomen da si na njive odletu. Tega si pa sigurno ne želiš :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ilovca na R1 ni preveč fajn, k to ponavad pomen da si na njive odletu. Tega si pa sigurno ne želiš :D

LP

Leteči

lahko primeš kos ilovice in drgneš po tablici.....če bi rad kaj dosegu...vendar dvomim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje.

Če se misliš izživljat na cesti pejd rajš na Grobnik in tam pokaži kok si dober, hitr, kak obvladaš moped......... plačaš in voziš s čistimi tablicami. Če si dober se bo vidlo po cajtu, na cesti se ne, se le vidi v črni kroniki tiste ki so mislili da obvladajo pa pač niso.

Samo je nekaterim žal tistega denarja pa raje drevesa ravnajo pa tablice špricajo z raznimi spreji. Ker ko vidiš nekatere psihopate kakšne pizdarije delajo po cesti z zvitimi in prebarvanimi tablicami te čudi da sploh kak kilometer živ prepelje.

Saj nekaj je da greš lepo čez ovinek in ga lepo položiš pač užitek ampak vse do svoje mere ne pa idioti ki tiščijo tud po 200+ po naših cestah in mislijo da so frajerji.

Saj sem mel tud jaz zvito in sprano tablico nekoč ampak iz drugega razloga, saj veste do 350ccm

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mislim da je najboljša varijanta, da skriješ tablico naslednja; spodnje številke upogneš za 90 stopinj navzgor, tako da se vidi samo npr. LJ in grb. Samo je pa ena slaba stran in sicer če te dobijo policaji maš kazen 8 jurčkov to sem občutila lastni koži. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... A je to debata o raznih trikih za prevaranje radarja???? :hmm:

Če si mislite da z zvijanjem tablic in raznimi spraji ali cdeji prelisičite radar hitrosti...

Ne bo nič... Sem bil v vojski pri policiji pa sem se večkrat igral z temi radarji... Sem ujel tudi teto na kolesu z svetlobno hitrosjo 0,5m/s.

Kar se tiče pa radarjev vgrajenih v avtomobilih... Vem le za goriški konec in že več let ne slikajo, ampak mu le na en trak izpisuje vse hitrosti. Nato lepo pokliče drugega kompanjona ki 500m naprej pobira cestnino?!?!? :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je najboljša varijanta, da skriješ tablico naslednja; spodnje številke upogneš za 90 stopinj navzgor, tako da se vidi samo npr. LJ in grb. Samo je pa ena slaba stran in sicer če te dobijo policaji maš kazen 8 jurčkov to sem občutila lastni koži. B)

vidu varjanto...pa pante tudi uporabljalo...sam ko te haltajo policaji je pa mrzla...sicer pa če te meri s pištolo ali pa če pelješ mimo golfa s stacionarnim radarjem ti to nič ne pomaga...in to je v 95% primerih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽAL LJUDJE DANAŠNJI TEHNIKI NI MOGOĆE UITI SPLOH PA NE Z NEKIMI BEDASTIMI SPREJI VELIKOKRAT SEM IMEL OPRAVKA Z RAZNIMI RADARJI IN VEM KAKO SO NAREJENI. TKO DA MATE SAMO 1 PROCENT MOŽNOSTI DA VAS RADAR NE VIDI. MATE PA ZATO 50PROCENTOV DA NAREDI NAPAKO POLICAJ SAM ALI PA CELO SODNIK. SAJ ČE TE Z MOTORJEM DOBIJO NA RADAR GREŠ TKO K SODNIKU K SI TOK HITER.

SICER PA OBSTAJAJO PRITOŽBE.ZAPOMNITE SI NIHČE NI POPOLN TUD POLICAJ ALI SODNIJA NE!!!!!!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!