Skoči na vsebino

Benka Pulko v Cerknici


burgy

Priporočene objave

V Cerknici bo danes 16.01.2004 ob 19h, v sejni dvorani pod NLB Benka Pulko predstavila svoje potovanje okrog sveta.

Organizator je Nšk (Notranjski študentksi klub), vstopnina je 1000 sit, za člane Nšk pa vstopnine ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in...kako je bilo...je povedala kaj novega....

Ker je na MS v modi odštevanje :P je tokrat pripovedovala od zadnjega dne proti prvemu dnevo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem šel, ker sem prepozno izvedel in sem imel že nekaj drugega zmenjenega.

So pa kolegi, ki niso motoristi rekli, da je bilo zanimivo in dobro predstavljeno.

Prišlo je nekaj čez 190 ljudi, tako da so nekateri baje sedeli kar na tleh .)

Če je povedala kaj novega, bo pa Sanda vedela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal drgač kot v CD je blo,sej dvakrat ne more isto povedat,pa tud film ki se je vrtel se mi je zdel nekaj drugače ni bilo v njem mesta Petre in pa goril.Ma vseno je blo super.Ja pa še avtogram sem dobila na čelado.In nej hudič da ne bom šla še na kakšno predavanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Cerknici bo danes 16.01.2004 ob 19h, v sejni dvorani pod NLB Benka Pulko predstavila svoje potovanje okrog sveta.

Organizator je Nšk (Notranjski študentksi klub), vstopnina je 1000 sit, za člane Nšk pa vstopnine ni.

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

PISMO ej pa ne da ji verjamete??????????? :wub: :? :kva2: :kva2: :kva2:

Fantje zresnte se!!!!!

?e mi nebi žena knjige kupila za boži?ka (hehe) bi jo vrgel v smeti-pardon podaril bi jo komu.

Benka SORY. Nisi me prepri?ala da si prevozila svet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nobenga ne prepričuje in nobenga ne prosi da kupi njeno knjigo in se udeleži predavanj.In sploh ni potovala za druge temveč zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal drgač kot v CD je blo,sej dvakrat ne more isto povedat,

res je :D tudi v Bistrci je blo ful drugače , bol pristno domače, ko se nas je zbralo samo pol dvorane , pol pa smo se pa kr menli z njo med tem ko je projektor neki za.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!