Skoči na vsebino

speedway


tomazpozrl

Priporočene objave

Shargo lepo da si navdušen nad Matejem. Včeraj je bil res razred zase in je dotolkel celotno konkurenco. Čeprav je treba poudarit, da ti tujci sploh niso slabi. Predvsem Švedi : Klingberg je dve leti vozil v GP seriji, Ruud in Ljung pa bosta to najbrž zelo kmalu. Ljung je recimo prejšnji teden nastopil kot wild card na prvi dirki letošnje GP serije v Stockholmu. Tudi oba Angleža in Američan vozijo v elitni angleški ligi, tako da so vsi zelo dobri vozniki. Ampak Žagyja na domači stezi in tako razpoloženega kot je v zadnjem času (odlične vožnje v 2.angleški ligi) še marsikateri GP voznik včeraj ne bi mogel premagati.

Pa še nekaj popravkov glede ostalih podatkov, ki si jih navedel:

3.7. bo dirka za Veliko Nagrado Krškega in pokal Zavarovalnice Triglav

4.9. GP Slovenije - ni čisto tako da vozijo samo povabljenci. Večina se jih uvrsti noter glede na rezultate iz prejšnje sezone. 10 iz lanske GP serije, 6 iz kvalifikacij za GP, 6 pa jih določi mednarodna zveza FIM. 2 voznika pa res nastopita s povabilom organizatorja (wild card).

Denarne nagrade : zmagovalec 10250 dolarjev, drugi 7450 dolarjev, ...

2.10. klubsko DP - to še zdaleč ne bo burleska !!! A si bil mogoče 25.4. v Lendavi ?! Ljubljana ma vse štiri močne : Žagar, Kolenko, Legan, Kraljič, Krško ima Šanteja in Štojsa, v Lendavi so mel notr še zelo dobra tujca Madžara Stefanija in Čeha Jaroša, Lendava ima sicer le Lučiča in Sobočana ampak vedno pokličejo še kakšnega dobrega Madžara.  Tako da to še zdaleč ne bo dirka začetnikov in je vsekakor vredna ogleda.

Te smem vprašat, kdo pa si- se mogoče poznava. Jest sm tisti začetnik, k sm pred kratkim dubu motor s pokončno mašino, (Rok, čist tko...)

P.S. Če koga karkoli zanima okoli speedwaymotorja (tudi za speedway na travi, ledu in na kilometrski progi) naj kar vpraša. Ali pa za tehnične podatke motorja ipd. Bom z veseljem odgovoril, čeprav sem šele začetnik v tem odbitem :blink: , ful divjem :devil: športu vem že kar nekaj stvari.

Če pogledate sliko, lahko opazite, da se za silo da voziti tudi s kakšnim drugim motorjem, hehe

post-14-1088518698.jpg

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Kroker oz. Rok

Ja vem kdo si, čeprav mislm da se čist uradno še ne poznava. Z bratom sva skor na vsakem treningu v Ljubljani, tko da smo se zihr že vidl.

Morm te pa pohvalt da se za začetnika že zelo dobr pelješ. Glede na to, kolk časa si šele na speedway motorju, zgledaš precej bolš kot recimo Jaka in Maks. Kr tko naprej, se mi zdi da še neki bo iz tebe, sam vztrajen morš bit.

Drgač pa če bo v četrtek trening v LJ, se vidmo tm.

Mimgrede - a si ti mogoče včlanjen na slovenski speedway forum ? Ker se je par dni nazaj včlanu en Rok, pa sm prec pomislu nate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Kroker oz. Rok

Ja vem kdo si, čeprav mislm da se čist uradno še ne poznava. Z bratom sva skor na vsakem treningu v Ljubljani, tko da smo se zihr že vidl.

Morm te pa pohvalt da se za začetnika že zelo dobr pelješ. Glede na to, kolk časa si šele na speedway motorju, zgledaš precej bolš kot recimo Jaka in Maks. Kr tko naprej, se mi zdi da še neki bo iz tebe, sam vztrajen morš bit.

Drgač pa če bo v četrtek trening v LJ, se vidmo tm.

Mimgrede - a si ti mogoče včlanjen na slovenski speedway forum ? Ker se je par dni nazaj včlanu en Rok, pa sm prec pomislu nate.

Ja do zdej sm mel pet treningov.

Najbl zanimiv pa je to, da prej niti enkrat v življenju nisem videl speedwaya v živo. Kar naenkrat sem se pa odločil, da bom probal- pol te pa stvar čist prevzame, je tok adrenalina,da pol še celo noč slabo spiš, k si čist naspeediran, hehe!

Na naslednjem treningu prid ke do mene pa povej da si un z neta, pa gremo po treningu v francita kej spit, sam upam da nam mel glih popravca takrt, k drgač me ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pizda, zaka te je pa tko grdo zanesl :cry: .)

Sej nism jest pelov, to je kr ena slika, nimam pojma kdo je šu s krosko to na speedway progo, more bit pa zanimiv probat- sam ni feelinga, ker je prešvoh, hehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bos ti vidu zdej, ko bo prva dirka se bom jaz tud peljal po progi kr z mojim cestakom, ves una fora pred dirko, k spustijo rajo not, da si folk oci mal napase pa narezi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Rok bom pršu do tebe pa povedu kdo sem.

Mimgrede un na sliki je Nemec Robert Barth, aktualni svetovni prvak v speedwayu na dolgih stezah (Longtrack), ki se vozijo na 1000 m dolgih stezah, v primerjavi z navadnim speedwayem, kjer so steze dolge od 260 do 425 m.

Drgač pa ko smo že pr feelingu in adrenalinu : jst niti enkrat v življenju nism sedel na speedway motorju, pa mi šopa adrenalin sam ko gledam fante (in punce), ko se brez bremz gonjo po takih ozkih stezah s hitrostjo blizu 100 km/h. Pol si lahko predstavljam, kolk šele njim pumpa adrenalin po telesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Rok bom pršu do tebe pa povedu kdo sem.

Mimgrede un na sliki je Nemec Robert Barth, aktualni svetovni prvak v speedwayu na dolgih stezah (Longtrack), ki se vozijo na 1000 m dolgih stezah, v primerjavi z navadnim speedwayem, kjer so steze dolge od 260 do 425 m.

Drgač pa ko smo že pr feelingu in adrenalinu : jst niti enkrat v življenju nism sedel na speedway motorju, pa mi šopa adrenalin sam ko gledam fante (in punce), ko se brez bremz gonjo po takih ozkih stezah s hitrostjo blizu 100 km/h. Pol si lahko predstavljam, kolk šele njim pumpa adrenalin po telesu.

Si pa norc, da si prec pogruntov kdo je na sliki, svaka čast!

Jest drgač poznam sam eno punco, -niko! Upam da je še kje katera, sam mislm da pr ns ne.

Ja, hitrosti so pa tud čez 100 km/h. Čist tko, še dobr da ni bremz, k pol bi vsak k bi se ustrašu začel bremzat in letu direkt v ograjo!

Kokr prpeleš v ovink prpeleš, popravnega izpita ni, boli pa kr pošteno, jest sicer hudega padca še nisem doživel (hvala bogu), če ga pa bom pa nej me pride saj kdo obiskat v bolnco :lol1: (se podpisat na gips-e)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja norc sm itak. :OK: No nekateri mi pravjo speedwayski manijak. :D

Punca je pr nas res samo Nika, jih je pa neki še drugje po svetu, in nekaj jih je že kar dobrih. Recimo Nizozemka Nynke de Jong, Norvežanka Stina Borufsen ...

Padci ti pa ne uidejo, Rok, brez skrbi. ;) V bolnico bomo pa že pršli do tebe, ampak samo če se boš lepo polomu ;)

Aja, še zmer mi nisi odgovoru, če si včlanjen v slovenski speedway forum ???

Popravljeno . Popravil tomazpozrl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, jest sm učlanjen- pod Rok!

Sm uno niky zamenov za našo niko pa sm ji na PM poslal. Sej grem zdejle pogledat, kaj je novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa v soboto je Triglav grand prix, ne? Pridemo pogledat! A kdo ve, ce Pedersen tud pride peljat, sem gledu v nedeljo prenos po TV, je pob res nesramen, pa nesportno se obnasa. No sej prav zato pa nikoli ne bo zvezda po mojem. a ce bo v KK kej preseraval ga bomo pa itak IZZVIZGALI. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Shargo v soboto je dirka za Veliko Nagradao AMD Krško in pokal Zavarovalnice Triglav. Nickija Pedersna žal (ali pa na srečo) ne bo v Krškem, tu je seznam voznikov, ki bodo nastopili :

1. Šantej Izak SLO - wild card na GP dirki

2. Žagar Matej SLO - wild card na GP dirki

3. Kolenko Jernej SLO

4. Ferjan Matej SLO - bivši GP voznik

5. Pedersen Bjarne DK - GP voznik

6. Andersen Hans DK - GP voznik

7. Jesper B. Jensen DK - GP voznik

8. Nicholls Scott GB - GP voznik

9. Louis Chris GB - bivši GP voznik

10. Smith Andy GB - bivši GP voznik

11. Holta Rune N - GP voznik

12. Hampel Jaroslaw PL - GP voznik

13. Ulamek Sebastian PL - bivši GP voznik

14. Bajerski Tomasz PL - bivši GP voznik

15. Jagus Wieslaw PL - wild card na GP dirki

16. Kramer Emil S

R1 Legan Primož

R2 Kraljič Aleš

V rezervi so ob morebitni odpovedi zgoraj naštetih:

Szombierski Rafal PL

Szatmari Laszlo H

Wallner Fritz A

Popravljeno . Popravil tomazpozrl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shargo na taki dirki so napovedi vedno zelo težke. Nekega izrazitega favorita ni, največ pa pričakujem od Angleža Nichollsa, Dancev B.Pedersna in Andersna, Norvežana Holte (čeprav zadnje čase ni v najboljši formi) in od Poljaka Hampla (2 tedna sicer ni dirkal zaradi poškodbe). Možno pa je seveda, da se bo v boj za vrh vmešal še kdo drug, predvsem so vedno nevarni Poljaki.

Od naših imata največ možnosti Ferjan in Žagar. Ferjan je v zelo dobri formi, kar je dokazal v nedeljo na polfinalu EP v Lendavi, Žagar pa se po enomesečni odsotnosti zaradi poškodbe zdaj počasi vrača v odlično formo, ki jo je imel konec maja. Za Šanteja bo uvrstitev okrog 8.mesta že velik uspeh, medtem ko Kolenko nima večjih možnosti za visoko uvrstitev.

Popravljeno . Popravil tomazpozrl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

hmm ja seba, rok je treniru lansklet celo sezono, letos pa ni nadaljeval zarad obveznosti v šoli, jst pa upam da se bo vrnu v speedway svet, ker je resnično dober voznik :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da boš bil taprav cajt obveščen o tem!

zihr bodo to objavl v delu,novicah, ekipi, motoreviji,....

:book:

:010 :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!