Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

gospod Gustinčič je v dotičnem uvodniku lepo povedal,da ga je bilo med nedavnim obiskom avtomotonekineki šova na GR v ljubljani sram, da je motorist.

za to so poskrbeli hormonalni neuravnovešenci, ki so navijali gas svojih penisalnih podaljškov med nemotoristično množico, kateri ni bilo jasno kateri vrag je obsedel pobesenele jezdece jeklenih konjičev..

ali neki podobnega, samo manj slikovito

na pivo gresta lahko kljub temu. :winkiss:

Tako ja :trance_33_sleep: , motilo ga je predvsem navijanje do blokade :xx: in tudi pokanje neimenovanega čoperista iz avspuha :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in zopet postavljam vprašanje: Kaj hočejo dokazati s tem, ko bulajo v iberture na mestu, da seka blokada? Mislim, ker glasa ni nevemkakšnega, znanja za to pa tudi ni potrebno imeti. Za maxa narisat, O.K., to že. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod Gustinčič je v dotičnem uvodniku lepo povedal,da ga je bilo med nedavnim obiskom avtomotonekineki šova na GR v ljubljani sram, da je motorist.

za to so poskrbeli hormonalni neuravnovešenci, ki so navijali gas svojih penisalnih podaljškov med nemotoristično množico, kateri ni bilo jasno kateri vrag je obsedel pobesenele jezdece jeklenih konjičev..

ali neki podobnega, samo manj slikovito

na pivo gresta lahko kljub temu. :winkiss:

Čeprav mi njegovi testi niso kaj preveč všeč (mam rajš Motorista) sem se z napisanim kar strinjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pa nima nobene veze z Motosijem in topicom v katerem si se znašel.

Ima, ima. Navezuje se na njegov uvodnik.

V reviji sami pa je vedno kakšna dobra ideja za izlet. Tokrat med drugim za Grossglockner, se mi je kar stožilo, ko letos nisem šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdi se mi da je v zadnji številki objavljen članek kako kupimo pravo "želvo" oz ščitnik za hrbet pa me zanima če lahko kdo prlima sliko al pa na kratko napiše kaj so napisal ker grem v soboto ravno po nakupih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da je v zadnji številki objavljen članek kako kupimo pravo "želvo" oz ščitnik za hrbet pa me zanima če lahko kdo prlima sliko al pa na kratko napiše kaj so napisal ker grem v soboto ravno po nakupih.

sem že mislil poskenirat članek pa se bojim da me kdo "zatoži" komu zaradi nedovoljene objave :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Si že kupil želvo? Zdaj obstaja tudi nahrbtnik z funkcijo želve... Boblbee.

Zdi se mi da je v zadnji številki objavljen članek kako kupimo pravo "želvo" oz ščitnik za hrbet pa me zanima če lahko kdo prlima sliko al pa na kratko napiše kaj so napisal ker grem v soboto ravno po nakupih.
Popravljeno . Popravil cikcak7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo so zanimivi Gustinčičevi uvodniki. Z njegovim komentarjem v tej številki se pa popolnoma strinjam. Glede ''motoristov'' na salonu v Ljubljani (Gospodarsko Razstavišče).

Meni tudi. Sploh pa sem zadovoljen, ko nam je na moto boomu poklonil darila, ki jih ni dobil kar vsak obiskovalec :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kupil poletno številko revije da bi si prebral test o novem monstru. Malo sem bil razočaran ker je samo na 2 straneh pa sem kasneje prebral da so to samo prvi vtisi. Torej ko ga bo možno resneje preizkusiti pričakujem test na vsaj 5 straneh. Se mi pa zdi da predvsem pri opremi izpostavljate Dainsese in pa Alpinestars, kljub temu da je še vsaj 2x toliko proizvajalcev ki se omenjeni opremi lahko postavijo ob bok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ponovno so slike po en centi na naslednji strani, da je treba razparati revijo, če hočeš videti celo. Raje jo imam 10% manjšo, kot karneki. In ja, res je moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pebi kaj nič ne nabavljate MotoSI-ja, da bi kak komentar vrgli ven?:) Men so objavli potopis po Pirenejih+Provansi+Švici in me prov zanima kaj bi meli povedat na to, kar je ubesedinjeno - če kdo bere, naj navrže komentar. Res bom zelo hvaležen

Pa LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prečital tvoj članek.

Moram reči da je lepo napisan in dobro opisana pot, meni se ob vseh potopisih kar cedijo sline za kakšnim takšnim podvigom. Nimam pa občutka koliko stane ena takšna pot? Zanima me tudi koliko časa si porabil za načrtovanje poti ali si si pot zamislil zgolj " na grobo " ter se potem odločal za detajle na poti?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pa občutka koliko stane ena takšna pot? Zanima me tudi koliko časa si porabil za načrtovanje poti ali si si pot zamislil zgolj " na grobo " ter se potem odločal za detajle na poti?

čao

Ja koliko stane je odvisno od tega, kje spiš in kaj ješ - benz gre tako ali tako hitro kot pivo po grlu :) hehe. Računati moraš, da mi je pil motor okoli 6l/100km povprečno, kilometrov je bilo 5400km, povprečno je stal bencin takrat okol 1,2€/l, tako da boš to hitro zračunal. Potem moraš dodati spanje - midva sva spala po kampih - to je najcenejši (in za motor po moje najvarnejši) način, tako da povprečno je bilo pomoje pod 20€/noč za oba+motor+šotor - spala sva tudi po 9€/noč pa je bilo prov lepo, še bazen so imeli!!! :worship: Koliko poješ je spet odvisno od tebe - midva sva imela tak način - dopoldne, če le najdeva kakšno trgovinico, nabavima fini svež kruh, mlao sadja, kaj za namazat, za popit...to ne nanese ponavadi ravno veliko. Tako da sva večinoma jedla na poti, kuhala sva v majhni "rejgnelci", dostikrat kar makarone in kako slastno polivko, malo zelenjave zraven vrgla, tu pa tam kako tuno...pa je bilo njaminjam:)hehe. Seveda si tu pa tam že privoščiš kakšno njihovo specialiteto in daš tistih 10€+. Aja sem pozabil kaj je še en velik strošek - ja servis motorja in gume :( zamenjava olja, pregled tekočin, kakšen šrauf ali dva potrebno zamenjati (sam se še sedaj zabavam z nosilci za kovček - nujno sem jih moral ojačati, ker so orginal vijaki bili krepko preslabotni in mi je enega kar utrgalo :))...nimaš kaj, a na takem potovanju zlahka skuriš gume (vsaj zadnjo fixno) in moraš to prav tako vračunati zraven, a na koncu menim, da sva prišla čez pod 1000€/oba!

Priprave :) he, ta je dobra. Bilo je tako, da sem največ moral narediti na motorju (servis in nosilci za kovček+torbe), kot pa je bilo dejanskih priprav za pot. Pot sem imel namreč že okvirno v glavi, malo sem šel po google mapu gor in dol in si okvirno pogledal kaj in kako, dekle je v knjižnjici nabrala lepo bero Lonely Planetov in nekaj večerov sva malo prebirala in še bolj detajlno razdelala odseke - a ne preveč!!! Drugače gre vsa romantika po zlu :wub: Pač razmisliš kaj želiš videti, malo pogledaš kaj so že kolegi pred teboj videli, kaj zlahka izpustiš, kaj nikakor ne, pogledaš zemljevid, da vidiš kje je več ovinkov :) in gasa!. Seveda sva pa spotoma marsikaj spreminjala - vem, da sva imela plan iti v Marseille, pa sva noč pred tem tuhtala, da bo tam takšna gužva da joj in sva skrenila drugje, prav tako sva mislila do Atlantika, pa se nama ni zdelo vredno, izpustila sva del Pirenejev zaradi pretiranega dežja, nekaj Provanse sva tudi obšla, da sva prišla čez Millau in prekrasne parke, v Švico sva tudi mislila vstopiti drugje, pa naju je zanimalo Ženevsko jezero....marsikaj se na poti dogaja,a ravno to je čar vsega :010

no tako, upam da sem ti odgovoril na vprašanje, če ne še vse pa bo najbrž bolje da seto pogovoriva v kakšni takšni temi, ki je temu ustrezna,drugače bodo moderatorji hudi :whistle:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he Suhi. Danes sem pogruntal, da sta isti osebi.

MotoSi imam naročen od začetka izhajanja. Z revijo sem mnogo zadovoljen. Potopise normalno da preberem in tvoj je eden boljših nasploh. Nenazadnje, ker ti je že motorček zgledal kot potujoča nočna omara (nahtkasl po naše!). Po dnevno prevoženih km pa ti moram rečt, da maš trpežno :wub: .

Tak da, ... še lahko pišeš .) !!! Ko pa pridemo vkup pa tak in tak :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pebi kaj nič ne nabavljate MotoSI-ja, da bi kak komentar vrgli ven?:) Men so objavli potopis po Pirenejih+Provansi+Švici in me prov zanima kaj bi meli povedat na to, kar je ubesedinjeno - če kdo bere, naj navrže komentar. Res bom zelo hvaležen

Pa LP

ajd

Cestitam za objavo;nisem revije niti se odpakiral zaradi pomanjkanja casa;bom probal danes nadoknadit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, marsikdo objavi potopis na motosvetu, tvoj link pa pokaže zgolj eno kazalo, na kateri strani je kaj. Prepričan pa sem, da sta se lepo imela v tistih krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revija motoSI je zame najboljša oziroma najbolj strokovna slovenska motoristična revija. deluje mi kot da v njej ni toliko "plačanih" opisov kot v drugih, konkurenčnih revijah, kjer vedno dobim občutek, da so testi in opisi prvenstveno reklamna oz. oglasna sporočila.

tudi tehnični in vozniški nasveti v motoSI imajo rep in glavo, z razliko od konkurence, kjer bereš in bereš pa niti ne veš kaj si prebral...

pač, pozna se jim, da je slovenija mali trg in se zato ne morejo primerjati s kakšno revijo mednarodnega formata. pa jebiga, to opraviči tudi zunanje (tuje) sodelavce. več glav več ve! bolje da dobimo informacije iz več glav kot pa iz ene, ki se ima za pametno, pa to v bistvu ni...

kar se urednika tiče, hmmmm, njegovi komentarji so mi včasih neprebavljivi, spet druguč pa napiše nekaj, s čimer se strinjam 110%, tako da me dajejo mešani občutki, ko pomislim nanj. zna biti zanimiv človek, če bolje pomislim...

kar pa se sklopov vsebine tiče, niti ne vem kaj me najbolj privlači. preberem vse... večkrat... dokler ne pride nova revija ali pa se mi na aktualni zaradi vlage v kopalnici in WC-ju ne zlepijo listi... odvisno od tega, kaj je prej, heheo

bo že...

ajde!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere tuje revije pa berete? Jaz vsake toliko vzamem kak TopGear magazine, za motorje pa nisem toliko na tekočem...kaj je dobrega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi zanima koliko stane letna naročnina .... mogoč pa si jo zaželim za valentinčka :naughty: :wub:

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi zanima koliko stane letna naročnina .... mogoč pa si jo zaželim za valentinčka :naughty: :wub:

37,65€ - pa kar tule si poglej kam poklikati in napisati naročilo pa je to to.

še glede tujih - imam problem in slabo razumem Nemško (ANG ni panike) zato se že od leta 2003 poslužujem Moto Pulsa - Hrvaška revija na nivoju Nemške :) res jim ne manjka veliko in od takrat sem še do danes nabavil vsako in sem res zadovoljn z njimi. Vsega je notri, testi so super, kvalitetni, izčrpni, slike lepe, tudi kak potopis (vsi niso dobri :(), nekaj tehnike motorjev, velikokrat tudi bikerfest...Zakon!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!