Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

je že mogoče v prodaji, oziroma je že kdo dobil po pošti 11 številko motoSi-ja :hmm:

Napoved za 11 št. je bila 27. julij .)

Dobil včeraj po pošti. Ne vem pa, zakaj zamuda :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil včeraj po pošti. Ne vem pa, zakaj zamuda :?

za-nalašč :P

PS: dobra revija. pardon, revijalni katalog :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je najbolje, da založnik objavi seznam prodajnih mest namesto, da vsak napiše, v katero štacuno so stresli paket s katalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

mimogrede sem nekaj slišal, da naj bi se Motosi združil z Motosvetom oziroma naj bi se zgodila nekakšna sinergija. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

do sedaj sm kupil še čisto vsako, pa še kolegu za RD sm naročnino plačal (de so moje doma ostale), in najbrž bom to počel še naprej. IZ NAVADE. Revija se mi zdi vsako številko tanjša. oziroma, de je vsakič manj prebrat.

A sm sam jaz tak, al ma še kdo podobno mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko mate novo revijo, ka piše kej o kawasaki ninji 250 kej-? vsaj ceno če znate povedat.

Sej maš na prvi strani Motosveta vse napisan. Cena bo pa šele čez par mesecev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ko mate novo revijo, ka piše kej o kawasaki ninji 250 kej-? vsaj ceno če znate povedat.

4350 evrov napovedujejo (stran36, spodaj levo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10.številka motoSija je kar zadovoljiva, edino malo preveč pišejo o "Hondih" motorjih, kot če drugih ne bi bilo :devil:

pa zelo dober test o HONDI CBF 1000 :OK: :P

p.s. Da ne bo pomote :nono: na Hondo in Kawasakije so v tej številki pozabili :devil:

MotoSi na hondo in kawaski redno pozablja. oziroma, ima kupljene teste, ki so prevedeni skladno z ljubeznijo med uredništvom in zastiopniki. kam je izginilo nikogaršnje trobilo želja iz avtomagazina, nihče ne ve.

drgač pa, Subjektivna ocena... ta cifra je boljša kot prejšna.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo so zanimivi Gustinčičevi uvodniki. Z njegovim komentarjem v tej številki se pa popolnoma strinjam. Glede ''motoristov'' na salonu v Ljubljani (Gospodarsko Razstavišče).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo so zanimivi Gustinčičevi uvodniki. Z njegovim komentarjem v tej številki se pa popolnoma strinjam. Glede ''motoristov'' na salonu v Ljubljani (Gospodarsko Razstavišče).

copy-paste mogoče, da ne grem ravno kupovat zaradi tega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

copy-paste mogoče, da ne grem ravno kupovat zaradi tega :whistle:

pri meni doma je

pa podkupljiv sem :naughty: (s kakim pirom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni doma je

pa podkupljiv sem :naughty: (s kakim pirom)

olrajt se ti javim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod Gustinčič je v dotičnem uvodniku lepo povedal,da ga je bilo med nedavnim obiskom avtomotonekineki šova na GR v ljubljani sram, da je motorist.

za to so poskrbeli hormonalni neuravnovešenci, ki so navijali gas svojih penisalnih podaljškov med nemotoristično množico, kateri ni bilo jasno kateri vrag je obsedel pobesenele jezdece jeklenih konjičev..

ali neki podobnega, samo manj slikovito

na pivo gresta lahko kljub temu. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!