Skoči na vsebino

skupinsko zavarovanje


bLuZoNdEr

Priporočene objave

No tule se lahko menimo tisti, ki nam je vsec ideja, da se motosvetovci zdruzimo in skupinsko zavarujemo svoje motocikle in na ta racun si priborimo kaksen procent popusta.

Sam sicer ne bom prevzel pobude in karkoli organiziral, ker sem za take stvari se prezelen, mi je pa ta ideja zelo vsec in sem naceloma zraven!! Torej ce kdo pozna kakega agenta, ali pa je voljen kontaktirati s kaksno zavarovalnico in bo delal seznam zainteresiranih, lahko mene kar zraven napise, ce bo seveda datum zavarovanja normalen in ne bo kaksnih cudnih pogojev se zraven.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj bi bil pameten kompromis vsaj 40 % popusta s tem, da motor čez zimo ne bi odjavljali...Drugače nima smisla. Tako zavarovalnica nič ne zgubi, mi pa se bi vsaj na tehničnega peljali brez skrbi( pa kakšen lep zimski dan bi mal...) Bo treba spet pred parlament... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vprasal mojega zav. agenta(adriatic) koliko popusta bi bilo on a skupinsko zav.On lahko da max. 5% + obstojeco bonifikacijo.Skupina pa se steje ze tudi 10 ljudi.Vec kot %5 pa ne more dajati popusta saj tega ne dovoli zavarovalnica.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na stvar se niti malo ne spoznam ampak ce ima agent na vsakega motorista neko provizijo, se je morda kak agent tudi delcku te provizije pripravljen odreci na racun povecanja stevila strank (saj razumete: 4x20.000sit < 8x15.000sit - nekako po tem principu)

No ja, sicer bi bilo pa verjetno res vec matranja porabljenega da se mi uskladimo, kot pa bi bila koncna korist? Kaj pa vem, ce se komu ljubi in se mu da, potem bom z veseljem zraven pomagal vecati stevilo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte vprašat pri fantih iz IPA MK, oni imajo po nepreverjenih informacijah 50% :OK: pri Adriaticu. Mogoče je keri na MS pa naj se javi če ne bom pa jaz zrihtal kako številko od njih.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte vprašat pri fantih iz IPA MK, oni imajo po nepreverjenih informacijah 50% :OK: pri Adriaticu. Mogoče je keri na MS pa naj se javi če ne bom pa jaz zrihtal kako številko od njih.

Sam, a ves, nismo glih cist vsi ljudje na tem forumu policaji.

Informacije niso nepreverjene. uporabi iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, a ves, nismo glih cist vsi ljudje na tem forumu policaji.

Informacije niso nepreverjene. uporabi iskalnik.

Kaj zdaj naj brskam al zrihtam številko? :?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj naj brskam al zrihtam številko? :?

LP Bajsi

Zrihti številko !

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte vprašat pri fantih iz IPA MK, oni imajo po nepreverjenih informacijah 50% :OK: pri Adriaticu. Mogoče je keri na MS pa naj se javi če ne bom pa jaz zrihtal kako številko od njih.

LP Bajsi

lani smo imeli 50 % pri Adriaticu v Kranju ....

Letos slabo kaže.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani smo imeli 50 % pri Adriaticu v Kranju ....

Letos slabo kaže.......

Torej že imaš 50%. :wacko: In si pri njih. Jaz ti pa na PM pošiljam neke številke.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvari sploh ne bi bilo tako težko uskladit, dogovorit bi se pač mogli po sekcijah, štajerska, ljubljanska, primorska. Naredit bi bilo potrebno fiksne sezname tistih ki bodo pri določeni sekciji prisotni, pobrati denar in z obojim(denarjem in seznamom) iti do agenta ali zavarovalnice ki bi potem na podlagi seznamov naredili zav. police.

300 motoristov bi namreč težko dobili zav police naenkrat, pa še popusta nam nebi nobeden nudil, če denarja nebi prinesli naenkrat.

Vprašanje je samo, zakaj bi se zavarovalnice v to spustile, saj vedo, da bodo denar od vseh nas motoristov zagotovo dobile, tako, da nimajo pravzaprav nobenega rizika, če našo prošnjo zavrnejo.

Kar se pa popusta pri IPA MC tiče, niso dobili 50% bonifikacije ampak le popust pri plačilu pri plačilu premije, pa še to ne vsi, ker baje, da je to agent delal na lastno pest in da matična zavarovalnica nad tem ni bila navdušena(poznam nekaj primerov, ki so izpolnjevali pogoje in padli skozi...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,jst sem tut za,men so potekel 3 leta dvoji kuponi za 50%,sedaj imam pa 10%,in bi blo fajn,še kak %,moj agent,imam vse zav.,pri njem, :yea2: mi da na bonifikacijo še 10%,bom vprašal še za skupinsko varianto,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je samo, zakaj bi se zavarovalnice v to spustile, saj vedo, da bodo denar od vseh nas motoristov zagotovo dobile, tako, da nimajo pravzaprav nobenega rizika, če našo prošnjo zavrnejo.

Dobile ze dobile, sam eni smo pri triglavu, eni pri adriaticu,... tko bo pa ena vse pobrala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi pa se bi vsaj na tehničnega peljali brez skrbi( pa kakšen lep zimski dan bi mal...) ...

slišal sem, da se nam obetajo spremembe pravilnika o tehničnem pregledu vozil...mislim,da celo letos.

Čas veljavnosti se bo podaljšal in tudi za sezonska vozila, katera se odjavljajo iz prometa vsako leto, ne bo potrebno ponovno opravljati tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tule se lahko menimo tisti, ki nam je vsec ideja, da se motosvetovci zdruzimo in skupinsko zavarujemo svoje motocikle in na ta racun si priborimo kaksen procent popusta.

To je zelo dobra ideja, vendar žal cca 1 leto prekmalu.

Saj imajo slovenske zavarovalnice kar dobro pošlihtan slovenski trg in jim take ideje niti na misel ne pridejo. Toda, ko pa bojo uletele evropske zavarovalnice, takrat se bo pa sigurno dalo kaj iztržiti. Vsaj mislim si tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je dobra. Ampak treba bo zaprosit kje visje na zavarovalnici in ne pri agentu. Po mojem bi pa lahko dobili kaksem gotovinski popust pri placiju (ne bonifikacije). To bi blo zanimivo tud za tiste, ki ze imajo najnizji premijski razred. Npr. dodatnih par % na ze obstojecih 50% :D Pod 30% gotovinskega popusta se pa nam ne splaca zajebavat.. bi se pa vrjetno dalo.. samo zorganizirat se bi blo treba. Po moje bo treba it na kaksno manjso zavarovalnico in ne Triglav (njim je 300 zazihranih novih zavarovancev enako 0). Je kje kak prostovolc, ki se bi tega resno lotil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj naj brskam al zrihtam številko? :?

LP Bajsi

po mojem ni treba številke rihtat, ker so to boniteto lani policajem in zaposlenim na MNZ (članom IPA) ukinili! ali pa so jo vsja malo "skrili" pred zainteresirano javnostjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja VELIKA možnost,da se bo to kar želite LETOS uresničilo.

Dogovori potekajo.......in ko bodo končani in potrjene ali popusti,ali bonifikacije......oBLJUBIM......, da boste prevočasno obveščeni!!!!!!!

Seveda zainteresirani.

Do takrat,pa so.....vsaj z moje strani.......dovoljene sanje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat,pa so.....vsaj z moje strani.......dovoljene sanje!!!

:zzz: ... se placal nam bojo da bomo pri njih zavarovan... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, a to si ti sprožil? V kateri zavarovalnici?

A je še kdo drug se kaj pozanimal? Dajte no, saj vas je dosti, ki imate veze in poznanstva in ste tudi spoštovani veliki gospodje. Saj si lahko po uspešni nalogi utrgate zaslužen delež.

Lahko bi šefi Motosveta to organiziral...saj je interes vseh nas, a ne?

Kaj pa Maksi društvo? Je še sploh aktivno kaj?

Da se ve koliko nas je takih, ki so za to opcijo zavarovanja, bi morali naredit

tabelo oz seznam, kjer bi s elahko posameznik vpisal. Tak podatek zavarovalnice nujno potrebujejo.

Potrebno se je zanimat na vsaki zavarovalnici in jim dat npr. mesec dni časa in naj nam nato pošljejo ponudbe.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nezgodno zavarovanje, je ze kdo pomislil na to.Neke vrste kolektivno zavarovanje namesto AO+sa.Je bistveno ceneje kot AO+ pa si zavarovan 24ur na dan,ne samo na motoru.Mislim da bi tako zavarovanje stalo cca.1500 sit na mesec ce bi bila skupina dovolj velika.A se lahko kdo pozanima o tem?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!