Skoči na vsebino

skupinsko zavarovanje


bLuZoNdEr

Priporočene objave

A je to res, da pri Adriaticu nimajo AO+?

ni res...BT1100 sem konec sep.2003 zavaroval pri adriaticu in imam tudi AO+

...je pa res, da sem moral za razširjeno kritje (kamor spada AO+) izpolniti en obrazec, ki ga je nato agencija poslala na sedež zavarovalnice

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel lani tudi AO plus pri Adriaticu... brez posebnih papirjev... razen tistih, na katerih so bili narisani Prešerni, Kobilice in Cankarji... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi to neumnost! Ali? :hmm:

lp

prav se ti zdi....pri adriatiku je imel kolega z AO+ lani zavarovano...je sicer drago kot žafran ma vseeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se pozanimal glede popusta pri zavarovanju motornih koles.

Rečeno je bilo ,da bi se verjetno dalo urediti. Višina popusta bi bila

seveda odvisna od števila kandidatov. Če bi lahko kako zbrali približno število,

bi se lahko kaj bolj določenega dogovorili. Sam mislim,da ni nič narobe,če se

dogovarja na več straneh. Bomo pač vzeli pri najboljšem ponudniku.

Če se seveda strinjate,je potrebno samo ugotoviti število kandidatov.

pozdrav dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, kdor koli se že dogovarja, naj računa pri meni in pri mojih prijatlih na 6 kom. motorjev. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem naredil anketo ki bo tako nudila dostop do stevila zainteresiranih vsem ki bi te podatke potrebovali - mislim da je tako se najlazje (ce ma kdo boljsi predlog, lahko tudi anketo zaklenete, ni panike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno - če lahko dobiš kaj bolj ugodno za moja mopeda:

1. 1100 ccm

AO in AO+ (sedaj imam 10% bonusa - pr.r. 12)

kasko - B1, C2, C3 (sedaj imam bonus 10% + 5% popust na število zavarovanj + 25 % komercialni popust)

2. 1500 ccm

AO in AO+ (sedaj imam 50% bonusa - pr.r. 4)

kasko - B1, C2, C3 (sedaj imam bonus 50% + 5% popust na število zavarovanj + 25 % komercialni popust)

...glede popustov...za kasko in ostala "dodatna" zavarovanja se lahko pogajaš, pri AO pa so nepopustljivi - uradno ni nobenih komercialnih popustov in popustov na število zavarovanj :cry:

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soddplah => pomotoma sem pobrisal anketo iz tiste teme; pošlji mi še enkrat anketno vprašanje in možnosti pa bom dodal anketo v tej temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... priznajo 5% popusta in zahtevajo 8 mesecev registracije....

No to je ena taprava stvar zame,se da to kje uredit????Ker bolj ko berem tele vaše poste manj vem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej, ki je objavljena, je ista fora, samo da priznajo 5% popusta in zahtevajo 8 mesecev reg. ce normalno sibam 6mes, je to 2 mes razlike, je 1/6 letne premije, je 20k. torej da bi dobil en razred in 5% zgubim 20k. se ne splaca.

Ejga! Kdo to ponuja?? Samo 8 mesecev? To je ja ugodno!! npr. od sredine marca, do sredine novembra. Maribor ima 11, Adriatic pa 10 mescev... Kdo pa 8? Takoj grem tja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh osem mesecev ponuja tilisa, ob sklenjeni pogodbi o vplacevanju 25€ mesecno v neke sklade.

drgac pa pogajanja do sedaj niso obrodila sadov in malce dvomim, da jih bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh osem mesecev ponuja tilisa, ob sklenjeni pogodbi o vplacevanju 25€ mesecno v neke sklade.

drgac pa pogajanja do sedaj niso obrodila sadov in malce dvomim, da jih bodo.

Škoda.

Verjetno se 5 različnih ljudi pogaja z zavarovalnicami, pa vsak omenja velik potencial 100, 200 ali 500 ali 1000 motoristov, ki bi zavarovali .Tako vse skupaj razvodeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adriatic pa 10 mescev...

Adiatic ima za pridobitev bonitete obvezno 11 mesecev!

Je bil včeraj pri meni agent in mi ni hotu dat zraven AO+. Češ, da mu more direktor podpisat, da so bile velike izgube... in da ful gledajo po letih (starost 20 do 30 let = psyho, ki se bo sigurn razlil po cesti ; od 30 do 40 let =... :wacko: ... )

No, če bo dans prišel s podpisom OK, če ne pa tudi OK in grem triglavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z enim agentom sem se dogovoril za najprej 10 motorjev, ki jih bomo zavarovali s prijatelji in familijo, pa mi je ponudil, da mi bo spustil nekaj % v korist (beri izgubo) njegove provizije, zvečer pa bo vedel tudi več o možnosti, da bi njegova zavarovalnica spustila kak procent za večje število zavarovancev. :OK:

Danes ima namreč sestanek s svojimi nadrejenimi iz LJ.

Če bo šlo vse posreči, vas bom obvestil zvečer, potem pa se lahko javijo zainteresirani, da jim bom posredoval podatke agenta. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z enim agentom sem se dogovoril za najprej 10 motorjev, ki jih bomo zavarovali s prijatelji in familijo, pa mi je ponudil, da mi bo spustil nekaj % v korist (beri izgubo) njegove provizije, zvečer pa bo vedel tudi več o možnosti, da bi njegova zavarovalnica spustila kak procent za večje število zavarovancev. :OK:

Danes ima namreč sestanek s svojimi nadrejenimi iz LJ.

Če bo šlo vse posreči, vas bom obvestil zvečer, potem pa se lahko javijo zainteresirani, da jim bom posredoval podatke agenta. :yea2:

Zelo spodbudno. Pri meni doma se kar vozni park dela (ki seveda isce najboljsega ponudnika)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krca25 Objavljeno 13 Feb 2004 @ 13:51

  Pri adriaticu dobim bonifikacijo ce imam reg. motor vec kot 6 mesecev in to ze 3 leta tako prakticiram.

DEJ POVEJ KDAJ GRES REGISTRIRAT DA GREVA SKUPAJ..AL PA POVEJ AGENTA IN SE BOM Z NJIM ZMENIL CE SE DA...A NI PR ADRIATICU ZA 11 MESECEV....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgleda da se nekaj kuha na področju sistema zavarovanj, saj je čezdalje več agentov, ki nudijo razne "ugodnosti", ki pa zaradi dodatnih zahtev niso prav nič ugodne - glede na to, da še pred nekaj meseci zavarovalnice niso hotele ničesar slišati o kakšnih ugodnostih za motoriste, predvidevam da so le pokazale strah pred vstopom v EU...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minimalna doba zavarovanja za pridobitev bonusa je enaka za vse zavarovalnice in je določena v splošnih pogojih zavarovanja AO, ki jih potrdi ministrstvo za finance, nadzor pa izvaja Agencija za zavarovalni nadzor - vse police AO zavarovanj so sklenjene na podlagi teh pogojev...določeni agentje (zastopniki) sicer sklepajo police malce po svoje, vendar so se tu zavarovalnice zavarovale s klavzulo, da si pridržujejo pravico popraviti zastopnikove napake pri izdaji police - ponavadi pa zavarovalnice podrobneje pregledajo vsebino police in vplačano premijo ob morebitnem škodnem dogodku...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ POVEJ KDAJ GRES REGISTRIRAT DA GREVA SKUPAJ..AL PA POVEJ AGENTA IN SE BOM Z NJIM ZMENIL CE SE DA...A NI PR ADRIATICU ZA 11 MESECEV....

Jaz bom registriral cez kaksen dober mesec.Ta agent pa ima pisarno v Rusah - 10 km iz maribora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJ POVEJ KDAJ GRES REGISTRIRAT DA GREVA SKUPAJ..AL PA POVEJ AGENTA IN SE BOM Z NJIM ZMENIL CE SE DA...A NI PR ADRIATICU ZA 11 MESECEV....

a ne bi bil ti kolegijalen pa izklopu Caps lock....sam tako če se ti da ....

pa ne teži folku za vsako malenkost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minimalna doba zavarovanja za pridobitev bonusa je enaka za vse zavarovalnice in je določena v splošnih pogojih zavarovanja AO, ki jih potrdi ministrstvo za finance, nadzor pa izvaja Agencija za zavarovalni nadzor - vse police AO zavarovanj so sklenjene na podlagi teh pogojev...določeni agentje (zastopniki) sicer sklepajo police malce po svoje, vendar so se tu zavarovalnice zavarovale s klavzulo, da si pridržujejo pravico popraviti zastopnikove napake pri izdaji police - ponavadi pa zavarovalnice podrobneje pregledajo vsebino police in vplačano premijo ob morebitnem škodnem dogodku...

In koliko je ta minimalna zavarovalna doba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!