Skoči na vsebino

skupinsko zavarovanje


bLuZoNdEr

Priporočene objave

v splošnih pogojih PG-aod/03-2 piše da gre "...za dobo, krajšo od enega leta..."

Zato pa je toliko razlicnih podatkov 6,8,11 mesecev.Očitno si vsak agent zadevo drugace interpretira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prebereš celotno besedilo splošnih pogojev, ki jih je seveda prebral vsak voznik in se z njimi strinja - vsaj tako potrdiš s podpisom zav.police - ugotoviš, da se tisto "...za dobo, krajšo od enega leta..." nanaša, na zavarovalno dobo, pri kateri nisi upravičen do znižanja premije v naslednjem letu

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom registriral cez kaksen dober mesec.Ta agent pa ima pisarno v Rusah - 10 km iz maribora.

Z veseljem grem tud jaz s tabo, ce bos zrihtav nizji premijski razred, ali 5% popusta. Sam, ktera zavarovalnica je on? <_< Pardon; Slovenica ima 10 mesecev, Adriatic pa 11 tako kot ostale..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prebereš celotno besedilo splošnih pogojev, ki jih je seveda prebral vsak voznik in se z njimi strinja - vsaj tako potrdiš s podpisom zav.police - ugotoviš, da se tisto "...za dobo, krajšo od enega leta..." nanaša, na zavarovalno dobo, pri kateri nisi upravičen do znižanja premije v naslednjem letu

Ja.

Poleg tega so v primeru kake pizdarije res lepe zabave ... In če par let tako nateguješ zavarovalnice, ti izstavijo bogat obračun preden ti sploh kaj krijejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat mi je agent pripravljen ponuditi 1% popusta za zavarovanje, zavarovalnica pa ne jebe za nič. :BUA: :BUA: :BUA:

Ko pride na naš trg kera od tujih zavarovalnic, nikoli več ne zavarujem nič pri kateri od naših zavarovalnic, ker so požrešne in izkoriščevalske svinje. :BUA:

Vsako leto pri naši hiši iz naslova obrti, avtomobilskih zavarovanj, zavarovanj nepremičnin in poškodbenih zavarovanj pokasirajo krepko čez 1.5 Mio SIT, pa ne pokažejo nikakršne dobre volje v obliki popusta, zato so pri meni O.D.J. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova informacija.

Drugi agent je vsakemu motoristu pripravljen spustiti premijo za 3000 - 4000 SIT, odvisno od zneska. :yea2: :yea2: :yea2:

Gospod je doma v Slov. Bistrici,

njegov GSM.:041 637 248

Upam, da bo keremu koristilo. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokončni dogovor je tak, da je popust za motoriste 3% od premije.

Pogoji:

1. Plačilo v gotovini pomeni takojšen popust 3%.

2. Plačilo na odlog, pa pomeni, da lahko uveljavljate 3% popust, po prenehanju zavarovanja, ali po rekinitvi zavarovanja, vendar le 3% od plačane premije.

To pomeni :

- če zavarujete za celo leto in prekinete zavarovanje po X mesecih, ste upravičeni do vračila ali dobropisa 3% od plačanih premij.

To pa je zato, ker je agent plačan po odstotkih od vplačane premije, kar pa se nanaša tudi na obročno odplačevanje ( če odplačujete obročno, je tudi agent plačan obročno ).

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, katera zavarovalnica je pripravljena plačat pogodbene odškodnine brez da te nategujejo (ker imaš dve kolesi premalo). Sem za občuten popust in se bom rad pridružil, vendar bi bilo prijetno imeti dober poslovni odnos tudi v neljubih primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova informacija.

Drugi agent je vsakemu motoristu pripravljen spustiti premijo za 3000 - 4000 SIT, odvisno od zneska. :yea2: :yea2: :yea2:

Gospod je doma v Slov. Bistrici,

njegov GSM.:041 637 248

Upam, da bo keremu koristilo. :OK: :OK: :OK:

O, kul, znizanje za 2% komaj cakam, da ga srecam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tut sem pripravljen iz Ljubljane iti tudi v Mursko Soboto ... za bencin in cestine + južno + izgubljen cajt in izpad dohodka me stane skupaj cirka 35 jurjev, s popustom pa prišparam celih 4000 SIT wow superca gotta grab me one of these :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne pozabite pri "pogajanjih" z zavarovalnico (oz. njihovimi zastopniki) upoštevati, da je delež registriranih motornih koles glede na vsa registrirana motorna vozila okoli 1,1% - pri tako majhnem številu "klientov" pa nobena zavarovalnica nima interesa nuditi večjih popustov, še posebej ker je tudi med motoristi večinsko mnenje, da je motor hobi (način preživljanja prostega časa) in ne osnovno prevozno sredstvo...

za večje popuste je tako edina realna možnot v "kombiniranih" zavarovanjih - npr. motor+avto+stanovanje

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem bil obveščen, da po zakonu (ne vem od kdaj), zavarovalnica osnovnim zavarovalninam ne sme dajati popust.Se je pa eden MK dogovoril z zavarovalnico za svoje člane, da bo vrnil nekaj(cca 20) procentov na račun MK, ker je nakazilo na pravne račune dovoljeno in sicer v dveh delih.Prvi del naj bi bil nakazan konec maja, drugi del pa konec oktobra.Takrat pa se bo nakazalo samo za tiste ki so pustili zavarovano za celo leto.Mislim da to tudi ni tako slabo in bi članarina v MK lahko postala zelo simbolična(ali pa več sredstev za MK)

Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tut sem pripravljen iz Ljubljane iti tudi v Mursko Soboto ... za bencin in cestine + južno + izgubljen cajt in izpad dohodka me stane skupaj cirka 35 jurjev, s popustom pa prišparam celih 4000 SIT wow superca gotta grab me one of these :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Čuj s prijatli smo profitirali za stroške cestnine in še malo. :yea1:

Pa nena si laskaj, da me gane, če boš ti ponujene ugodnosti izkoristil, al pa ne.

Po pravici povedano se mi prav J**E. :smoke:

Zaenkrat dvajset Štajercev misli drugače :beer2:

Ti pa kot pametn pubec (saj ti si tak misliš) lahko zrihtaš tudi kerega "močvirskega" agenta, ki vam bo dal malo popusta, pa da si neboš delo stroškov in hodu v Mursko Soboto al pa v Slov.Bistrico. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Čuj s prijatli smo profitirali za stroške cestnine in še malo. :yea1:

Ni frke nič ne pametujem bognedaj vi kar mejte veselje - lahko tudi priredite spominsko furo za zavarovalničarja ... 4 jurje je ja en tank benza... :yea2:

Samo hecno mi je, ko smo Slovenci narod popustov... še posebej mi je to všeč, ko vidim cene rabljenih avtov in motorjev, ki govorijo prav nasprotno ... :P Tkrat pa popustov namreč ni - cene so pa včasih za cel letnik previsoke :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mas prav ja  :yea2:  :yea2: ,kaj bodo nas oni jebal,p..... mat....,namesto da bi se zahvalili za sanso...mot bonton pa tak :hmm:  :hmm:  :hmm: ....

Hvala za šanso. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ce je se za koga aktualno.

-5% bonusa

moznost sklenitve za 6,7,8 mesecev

do 6 obrokov brez obresti

vec na pm, za tiste, ki niste dobila maila.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je se za koga aktualno.

-5% bonusa

če sem že v 4 prem.razredu (50% bonus) ali to pomeni, da lahko dobim skupaj 55% bonusa icon14.gif

na 6.obrokov brez obr. pa že imam...

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem že v 4 prem.razredu (50% bonus) ali to pomeni, da lahko dobim skupaj 55% bonusa icon14.gif

na 6.obrokov brez obr. pa že imam...

Ja, mislim da bi mugu imet 55%, sm klicu na zavarovalnico :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je se za koga aktualno.

-5% bonusa

moznost sklenitve za 6,7,8 mesecev

do 6 obrokov brez obresti

vec na pm, za tiste, ki niste dobila maila.

lp

popusta -55% ni, kako je s te, da gres se en pr dol pa ne vem, je pa tut to nekaj

potem dalje AO+ se zavaruje pod istimi pogoji kukr AO, se pravi uposteva pr.

dalje je kasko. ne da se zavarovat samo kasko, ker je treba imet se kaksno zavarovanje, ker mene kasko ne gane prevec, bo to stvar posameznih pogajanj.

in se prosnja, k sem se jo spomnu pa jest. dejmo organizirat kaksne skupinske termine za zavrovanje. na eni lokacije recimo par zavarovancev, da ne bo agent hodu okol. obstaja tudi varianta, da se sporocijo podatki in se dogovorimo za predajo denarja in police.

tisti, ki vam je mocvirje od rok, lahko urejate po posti. na pm vam posredujem naslov.

to je to. ce se kaj ni jasno vpraste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz malo zamorim, situacija je sledeča, mam 1000 ccm kravo :yea2: in samo 15% popusta :kva2: , torej bom plačal kot nor. Mam pa tudi prejšnjo registracijo 7-8 mesecev pa mi na Triglavu nočejo dat v drug razred.

Če ma kdo kako dobro ponudbo mu bom zelo hvaležen (hint: :beer1: )

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!