Skoči na vsebino

skupinsko zavarovanje


bLuZoNdEr

Priporočene objave

ker je zanimanja kar nekaj, bi predlagal, da zavarujemo v skupinah, saj bi agentu rad pripsaral cas in stroske letanja.

vsa srecanja bi bila v ljubljani, v bs3, v eni mirni gostilni.

datumi bi bili pa recimo sledeci:15 ali 16, 19, 23, 26, 30, 2.4,6,9,16,22.4

torej ob trorkih in petkih praviloma, lahko pa prestavimo na cetrtke ce bi bilo lazje oz boljse. ce ima kdo kaksen predlog naj pove.

zbiral bi se okol 17 mogoce 18 ure.spet stvar dogovora oz. kaj vam bolj ustreza.

ce bo skupina majhna bo srecanje odpadlo.

za vse, ki jim je dalec se bom dogovoril preko poste. podatki-izdelava police-placana poloznica-dostava police.

lp.

ideje dobrodosle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je zanimanja kar nekaj, bi predlagal, da zavarujemo v skupinah, saj bi agentu rad pripsaral cas in stroske letanja.

vsa srecanja bi bila v ljubljani, v bs3, v eni mirni gostilni.

datumi bi bili pa recimo sledeci:15 ali 16, 19, 23, 26, 30, 2.4,6,9,16,22.4

torej ob trorkih in petkih praviloma, lahko pa prestavimo na cetrtke ce bi bilo lazje oz boljse. ce ima kdo kaksen predlog naj pove.

zbiral bi se okol 17 mogoce 18 ure.spet stvar dogovora oz. kaj vam bolj ustreza.

ce bo skupina majhna bo srecanje odpadlo.

za vse, ki jim je dalec se bom dogovoril preko poste. podatki-izdelava police-placana poloznica-dostava police.

lp.

ideje dobrodosle

..sporoči po PM-u...mislim,da nas je veliko zaintersiranih in zaanimiranih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je zanimanja kar nekaj, bi predlagal, da zavarujemo v skupinah, saj bi agentu rad pripsaral cas in stroske letanja.

vsa srecanja bi bila v ljubljani, v bs3, v eni mirni gostilni.

datumi bi bili pa recimo sledeci:15 ali 16, 19, 23, 26, 30, 2.4,6,9,16,22.4

torej ob trorkih in petkih praviloma, lahko pa prestavimo na cetrtke ce bi bilo lazje oz boljse. ce ima kdo kaksen predlog naj pove.

zbiral bi se okol 17 mogoce 18 ure.spet stvar dogovora oz. kaj vam bolj ustreza.

ce bo skupina majhna bo srecanje odpadlo.

Jest sem ti itak ze povedal da me zanima. Na PM si tudi dobil podatke...

Ob torkih mam sluzbo do zvecer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez bi tut u lukno padu :yea1:

(beri kot: jes sem tud za grupica :P )

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ti itak ze povedal da me zanima. Na PM si tudi dobil podatke...

Ob torkih mam sluzbo do zvecer.

ce sem cist iskren sem zbrisal PM-je, ker je nekaj folka ze registriralo in sam sem ze obupal.

torej posljite mi datume kdaj bi reg..en teden casa vam dam.potem pa organiziram.

kasneje bom brez neta in bomo samo se prek telefona urejal oz na kraju samem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj vec zanimanja je za konec meseca oz. zacetek aprila, zato predlagam datum 1.4. ob 17:00

ce bi kdo zavaroval kaksen dan prej naj sporoci, pa uredimo se en datum prej.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj vec zanimanja je za konec meseca oz. zacetek aprila, zato predlagam datum 1.4. ob 17:00

Da ne bo to potem kakšna neslana prvoaprilska šala.

I left my sense of humor in my other pants. <_<

Podpitanje:

Iz katere zavarovalnice pa je ta agent? Kako pa zgleda, da zavaruješ motor za npr. 8 mesecev? :hmm:

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj bi izgledalo za 8 mesecev. palcas 8/12 ali 2/3 celoletnega zav in do dogovorjenega datuma prineses potrdilo o odjavi. ce to naredis je racuna konec, ce ne ti trgajo razliko do polnega zavarovanja.

prednost je v tem, da ne kreditiras zavarovalnice in ne cakas na denar po odjavi, ampak prej dolocis okvirni datum, ki se ga potem skusas drzati. ce ne urejas vse po standardni poti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene to zanima.... :hmm:

Ja, jaz sem tudi pogrešal ta pomemben podatek... Naključje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera je zavarovalnica vedo tisti, ki so na PM vprasali. nekateri majo tudi stevilko agenta. razglasal ne bom okol, ker tudi nekateri niso dali nobenih info tut na PM ne(e je tko tc)

tisti, ki vas zanima napisite tukaj datume vsaj mal podobne predlaganim, vsa ostala vprasanja pa na pm, ali pa na gsm. zdej bom odsoten kaksen dan, a vam vsem odgovorim.

lp, softi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

na triglavu dajo 5% na stalnost, če le mal positnarš (al pa če se agentu najprej zmislš, da maš ful veliko in drago hišo, ki pa še ni zavarvana :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na triglavu dajo 5% na stalnost, če le mal positnarš (al pa če se agentu najprej zmislš, da maš ful veliko in drago hišo, ki pa še ni zavarvana :))

in on sevda na blef zavaruje.kako lahko take bedarije objavis.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede skupinskega zavarovanja vam lahko povem lastno izkušnjo:

Z zav. agentom (Adriatic) smo se zmenil (skupina 11 motoristov), da nam od skupne premije, ki bo zavarovana pri njemu, na koncu leta vrne 10% tiste premije, ki je bila zavarovana pri njem (agent iz Adriatic- a Krško). Zato smo vsi motoristi zavarovali tudi pri njem tud druge stvari npr:avtomobile, traktorje...

Na koncu pa se je izkazalo, da zna ta agent '''dobro lagati'' Po 1,5 letu nismo dobili popolnoma nič. Ta agent pa nas sploh ne ''pozna več''

ZATO BIKER-ji PREVIDNO S TEMI AGENTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ustni dogovor je pravno obvezujoc.

...problem je le v dokazljivosti le-tega (sploh pa njegove vsebine)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!