Skoči na vsebino

TOSKANA 2004


Robertx

Priporočene objave

toplo priporočam ogled, ob vseh mučilnih napravah lahko vidite tudi najhujše - originalne deviške pasove! :P :angry:

Kaj se pa kremžiš??? Če bi pa v tistih časih imel en tak zajeten šop ključev od njih, bi se pa drugače držal, kajne?? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barkafe,jaz sem mislil tvoje osebne izkušnje :yea2: živim ob eji in tako da približno vem da hranjenje po betulah ni lih najbol ekonomična stvar na svetu :P v mislih sem imel lov buget verzijo,kot jo je navedel gaberkosir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi potovanj. Če ste za kšne akcije se priporočam, sam namreč nimam velik izkušen s potovanji, zato pa bi se prkluču kšnim , k so že kje bli in mogoč poznajo mal več "for" k jest. Uglavnem če bo kšn zainteresiran, naj pošle odgovor pa se slišmo. LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moj EMŠO in temu primerne razbitine na telesu, splošni konformizem, ki pride z leti - spim izključno na posteljah. V samem San Gimignanu imaš cca 4 hotele, ki so pa temu primerno dražji kot tisti, ki je 1,5 km pred mestom. Pa še motor lahko zapelješ v atrij hotela (ker jim je v ponos, da so prišli motoristi).

Ker si lenčina, evo ti vse o San Gimignanu: http://www.sangimignano.com/sghomei.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V San Gimignanu lahko prespiš tudi v privatnih sobah. Midva s punco sva prespala v centru pri neki starki, ki nama je dala sobo res ugodno. Bila je zelo prijazna in popolnoma zaupala. Dobila sva takoj vse ključe še predno sem ij pokazal kakršne koli dokumente. Pomaga če znaš vsaj malo italjansko da se dogovoriš vse detajle.

Drugače pa v vsakem mestu v italiji greš na turistične informacije in dobiš zastonj izpis prenočišč in ponudnikov sob. Zraven na izpisu so ponavadi tudi napisane cene (o katerih se lahko poskušaš pogajat potem na samem mestu - uspešnost tega pa je odvisna od znanja italjanskega jezija in taktike in nenazadnje pripravljenosti nasprotnika). Nama je uspel v San Gimignanu prespat v lepi čisti sobi v centru za 6.000 SIT kar je zelo dobra cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

CECO, ti ki hodiš redno dol, a prenočišče najdeš vsakokrat drugje ali imas stalno točko?

Kakšne so kaj cene sob?

Hvala

ftp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja baza je:

ALBERGO "LE COLLINE"

Localitŕ Sovestro, 32

San Gimignano (Siena) Italia

Tel. ++39 0577 940225

Fax ++39 0577 907040

E-MAIL: lecolline@iol.it

Tam nekje 80 € za dvoposteljno sobo z zajtrkom.

post-6-1076667660.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jutri zjutraj ga s svojo boljšo polovico pičiva v Toskano. Kufri so že spakirani :P , sam še spat greva pol pa gaaassss! :yea2:

Pa lepo se mejte v tem tednu! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Mačko sva nazaj iz Toskane. Šla sva pa z avtom. Ja z avtom. In ni nama žal. Razen lokalcev, ki so pokali po cestah v soboto da je kaj, motorjev zaradi nemogočega vremena praktično ni bilo. Razen orto endur, ki imajo letos izjemno veljavo po I cestah.

Sva si pa vse zanimive ceste zapisala v moto road book za poleti, ko bova šla mimo v Amalfi. Je pa večina cest v Toskani veliko gradbišče, zato pozornost ni odveč. Pa še zimo pod 0 C so imeli, tako da so ceste grdo zdelane.

Za finale ga je skuhal še nas mladenič, ki je svojo pozornost izrazil s klicanjem ob 4 ih zjutraj v Toskano. Ne njegovim, pač pa Prometne policije. Dobro jutro, vaše dete je v KC.

Kakršno vreme, tako razpoloženje in dogodki.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Avgusta nameravava z mojo boljšo polovico odpotovati za 6-7 dni v Toskano. Verm da je takrat feragosto, samo, pač, takrat imava zaradi službenih obveznosti čas :cry:

No, da ne bi moril vsepovprek, vem, da je kar nekaj motoristov že bilo v teh krajih, če ima kdo pra minut časa, bi se toplo priporočal, da ga po PM al pa ob pivu z mojo malo zamoriva kje, kako, kam... Če ima kdo naslove od kakih predvsem poceni hotelov, se toplo priporočam.

Glede trase sva fleksibilna, v bistvu, samo da se pelje, tudi če po makadamu. :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bil v Toskani, predvsem fural po vseh strada del vino pa chianti pa castelli itd... zelo zelo fino, res... Pa še na Passo di Futa sem se dvakrat zapeljal...

pot_toskana_16.jpg

pot_toskana_01.jpg

pot_toskana_06.jpg

pot_toskana_10.jpg

Cel potopis najdete med članki icon11.gifKLIK! ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!