Skoči na vsebino

Ženska fura, moški pa zadaj?


Noise

Priporočene objave

=../motonews.asp?Art_ID=85&M_ID=112001

Ni panike... samo jaz sem malo prevelik za to ...

Sedel pa bi zanjo, sedel...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se načeloma zadej z nikomer ne vozim. Ampak, če bi pa določla kakšno zanimivo destinacijo, pa ni dvakrat za reč, da si (mogoče) ne bi premisliu !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest se načeloma zadej z nikomer ne vozim. Ampak, če bi pa določla kakšno zanimivo destinacijo, pa ni dvakrat za reč, da si (mogoče) ne bi premisliu !

Lojzi ma vas rad

Češ rečt da še motorja neb dost rabila.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo,sva prevozila nekaj 000 kilometrov ,tako ,da sem jaz sedel zadaj in ona vozila.Bilo je čisto O.K..In tudi v prihodnje bova uporabljala enake izkušnje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že na lastne oči videl tako razporeditev na motorju.

Moram priznat,da je bila zelo zanimiva....predvsem za ženske in njihov emancipacijski EGO.

Drgač pa sem že bil sovoznik z ženo pred menoj...pa fejst sem se držal

Klimbra....samozavest serijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem jih že pelala zadej...

zlo zanimivi občutki, k se ob vsej hvali in teoretiziranju ne vejo kam prjet

enkat je za mano sedel možak s 105 kg..... ful dobr občutek, če človk (voznik)komot na tla noge da

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne ve kje bi se prijel?!? pa pri zenski pa res ne manjka prilik.... *spet bom fasou*

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na temo ... prijemanja,objemanja,držanja bi se pa dalo kar dolgo dizertacijo napisat.Pa lepo od začetka:

ad1:prvo je treba ugotoviti sorodstveno vez.....če sta kakor koli pismeno ali samo naslovno(prebivališče) vezana....potem obstajajo več ali manj dve vrsti držanja.Za tank motorja....ali bolje za ročice , ki so v ta namen montirane na zadnjem delu motorja

ad2:če sta vezana šele kratek čas,potm imamo že več izbir in sicer lahko k prvima dvema dodamo bolj ali manj krepak objem okoli pasu(če je le ta primerno ozek)

ad3:če veza še ni potrjena,ali smo v fazi sklepanja vez....potem dodajmo morda še enoročni prijem držal,ki so na ženski serijsko montirana nekje na sredini prsnega koša(OPOZORILO....ČE SO POPRAVLJENA S SILIKONOM ALI DRUGIMI DODATKI-VSADKI-POTEM NIKAR ZA BOŽJO VOLJO,NIKAR NE STISKAJTE V FAZI ZAVIRANJA-SE LAHKO POŠKODUJE,KAR ZA SABO POTEGNE VERJETNO PREKINITEV PRIPRAV NA VEZAVO IN SEVEDA KAR NEKAJ FINANČNIH SREDSTEV)

ad4:priložnostna voznica......navali za vse možne oprijemke kot bi rekli izkušeni alpinisti....vse v smislu dobrega oprijema v kritičnih situacijah in seveda za boljše počutje med vožnjo.

IMATE ŠE KAJ ZA DODAT????????????'

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem prvič peljala sovoznika na motorju mi je jasno zakaj je taka kombinacija tako poredka. Pa on je tut reku da se ne bo več z mano vozu kot sovoznik (obveščena večina ve o čem govorim ).

Pa tudi sicer moram rečt, da mi je veliko bolj všeč, če se sama vozim na motorju, kot pa da imam sovoznika 8kateregakoli spola).

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi ženska vozila spredaj, jaz pa zadaj, še nisem poskusil. Ampak odkar sem se z Rolyem vozil zadaj samo na Rakitno in nazaj, mislim, da me ne spravite več tako zlahka na zadnji sedež....

No, mogoče, če bi me ženska zapeljala od obale do kafiča, še, več bi pa morala biti HUDO prepričevalna, pa še take in drugačne argumente bi morala uporabiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa jasno: če bi me Zarja povabila na zadnji sedež (motorja, packi, ne avta ), bi se pa tudi peljal, ker zanjo vem, da vozi super. Pa Perli tudi zaupam, ostalih pa ne poznam še dovolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja, pa jasno: če bi me Zarja povabila na zadnji sede? (motorja, packi, ne avta ), bi se pa tudi peljal, ker zanjo vem, da vozi super. Pa Perli tudi zaupam, ostalih pa ne poznam ?e dovolj...

Gregs. Pozabu si omenit, da z mano se pa ne bi nkol pelau.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs. Pozabu si omenit, da z mano se pa ne bi nkol pelau.

E, Mačica, NIKOLI ne reci NIKOLI...

Zakaj pa ne?! Sicer ti predlagam, da najprej narediš nekaj 1000 km, potem pa tudi možno. Ker za vožnjo v dvoje je dobro, če ima človek malo izkušenj. Se pa VEDNO lahko kaj zgodi, tudi takih hakeljcem, kot je Ice z 200K kilometri in to je pac normalno tveganje.

Zato, ti povem še enkrat, zakaj pa ne?! Samo ne še sedaj...

Uredil - gregs on 13/11/2001 01:50:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs.. jest bom pa kar rekel, da se NIKOLI ne bi vozil zadaj... Samo ko vidim koga na zadnjem sedezu mi je ze mal hudo, kaj sele, ce bi bil to jaz.

Ceprav na uni sliki.... hmm... dobra je, ni kej... dobra

Einherjer

-------------

I'd like to tell you something.

And it rhymes with "Duck off"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem imela se chopperja, se jih je kar nekaj vozilo na zadnjem sedezu. Vendar pa neglede na to kdo je ze to bil, me je vedno oviralo, ce se me je sovoznik prevec krcevito oklepal.

Na tem motorju, ce je sovoznik res velik, imam pri pocasni voznji rahel problem z ravnotezjem. Pri sami voznji me pa popolnoma nic ne moti, le da ima roke na tanku in da sodeluje pri bremzanju in pospesevanju. Edino kar mi gre pa res na zivce, je zaletavanje s celadami, no pa tudi motor nekaj zgubi na moci.

@Gregs: glede na najino lepo usklajeno voznjo v Brda, mislim da bi bila tudi na enem motorju kompatibilna, zato Gregs si spomladi prav lepo vabljen.

Zarja

Uredil - zarja on 13/11/2001 09:08:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to: dokler nisem sama vozila motorja, se mi ni bil problem z nikomur vozit....pravzaprav vecji norec je bil, bolj mi je bilo vsec... sedaj pa kar dobro razmislim s kom se bom peljala. Pa tudi strah me je zadaj, za razliko od prej.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš se, da te lahko pelje

lp marijan

Odličen smisel za humor!

---------

(Bolje z biciklom na kurvarijo, kot z Mercedesom v službo)

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Gregs: glede na najino lepo usklajeno voznjo v Brda, mislim da bi bila tudi na enem motorju kompatibilna, zato Gregs si spomladi prav lepo vabljen.

Ja, res sva se takrat lepo peljala.

No, se pa na spomlad zmeniva, pa lahko preveriva dvojno kompatibilnost... A "kanarčka" še ne boš prodala? Po eni strani fino, ker te bom še lahko lovil, čeprav ti privoščim zmogljivejši motor iz dna srca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A "kanarčka" se ne bos prodala? Po eni strani fino, ker te bom se lahko lovil, čeprav ti privosčim zmogljivejsi motor iz dna srca.

Ni panike, ce ga bo kdo hotel kupiti prav, ce ne bo pa do drugega leta pocakal na viragico.

Kaj je zdej to fantje? V Veliki Britaniji je 92% moskih reklo JA.

Pa vi?!

Moja mala statistika pravi, da:

Nikoli.......40% (jest bom pa kar rekel, da se NIKOLI ne bi vozil zadaj)

Takoj(zenakriva) ZA.....20% ( ce zraven se stejem Gregsa, ki mi je malo sumljiv)

Neodlocnih...10%

in se tistih, ki se delajo norca in tega vprasanja sploh ne jemljejo resno........30%!!!!

Uradzaponarejanjestatistike

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!