Skoči na vsebino

Ženska fura, moški pa zadaj?


Noise

Priporočene objave

Glede na to, da je moja mamav mladih letih naučila vozit fotra motor nimam nič proti, če me katera da odzadaj gor. Šel pa bi le s tisto, ki ima že nekaj izkušenj. Pa še moralo bi ji človek dvignil. Zakaj pa ne. Jaz sem vedno ZA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rocky:

Pa še moralo bi ji človek dvignil. Zakaj pa ne. Jaz sem vedno ZA!

No če smo glih pri dvigovanju, se bi pa že kaj drugega našlo kot morala.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN in ICE. Jaz se potrudim napisat vso stvar čisto preprosto, da jo vsi štekajo, vidva pa čisto izven konteksta. Tokrat vama naj bo, drugič pa pošljem za vaju dva, eno dvigajočo in eno izkušeno. Se strinjam, pa ne okol govort. pssssss.....

L.P. iz MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

, le da ima roke na tanku

Zarja

Uredil - zarja on 13/11/2001 09:08:15

A res ne gre drugače, kot da ima roke na tanku ?

Kakšen bolj udoben kompromis ?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest se ze naceloma ne maram voziti zadaj - pa ne zaradi drugega kot zato, ker sam TAKO ZELO rad vozim in dokler lahko izbiram, bom spredaj. V primerni situaciji pa me ne bi bilo sram (ali kaj takega), ce bi me peljala kaksna bejba, ki zna voziti motor. Se je ze zgodilo (hja, zal ni bila bejba), ampak smo videli, da znam biti tudi sovoznik. Pri celi zadevi je itak najbolj vazno zaupanje, kajne?

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Fantje... pa to je pa ja zakon!!! :OK:

Sploh NE vest kaj zamujate!!!

Prvo kd prvo je malo motoristk v SLO upam da jih bo vsak let večččč ... in mi je v ponos da jih imam priložnost spoznati in še večji ponos in čast da se imam šanso z nijmi zadaj furati!!! :OK: "probat ni greh pravjo"

Posebej če je še taka da nič ne špara tačk... ane Irena? :devil:

Pa naj kdo reče da temu ne zavida B)

Prec bi se s tako uženu... ;)

V čast se mi je peljati s ByKerCo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... pa to je pa ja zakon!!! :OK:

Sploh NE vest kaj zamujate!!!

Prvo kd prvo je malo motoristk v SLO upam da jih bo vsak let večččč ... in mi je v ponos da jih imam priložnost spoznati in še večji ponos in čast da se imam šanso z nijmi zadaj furati!!! :OK: "probat ni greh pravjo"

Posebej če je še taka da nič ne špara tačk... ane Irena? :devil:

Pa naj kdo reče da temu ne zavida B)

Prec bi se s tako uženu... ;)

V čast se mi je peljati s ByKerCo

itk a, nej panike... počas, z užitkom, pa do tačke :OK:

se priporočam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih v nedelo vidu v Umagu je ena ženska (dokaj švoh - 50kg) prpelala zadi svojga lupčeka (dokaj orjak - vsaj 190cm pa vsaj 90kg) in še to na Kawi er-6 k res ne zgleda velik .) Zgledal je tok smešn.

Drgač sm pa čist za sam da se je lahk za joške držiš haha!!! :OK: :OK: :OK:

Mojo lubico že prepričujem-zadnč že razlagu kje je kuplonga, kje se šalta... To bo špas! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja... pri meni je tako, da sem ravno pred kratkim nabavla motor in že delam izpit. takoj, ko se je probal pelat moj fant, je tudi tačel delat izpit, tako da ga delava oba.

parkrat sem mu namignila, da se bo mogel vozit zadaj, pa se je prec odloču, da si kupi svojga. zakaj le :? :hmm:

mogoče zato, ker je malo prevelik za zadaj in ga vse boli ko se ustaviva. drugače pa se je že od nekdaj rad vozil za mano. čemu :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itk a, nej panike... počas, z užitkom, pa do tačke :OK:

se priporočam :P

Ja upam da se za "vse" priporočaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... :hmm: vse... , kam pa tu leti... :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem videla zadnjič kako je ena drobčkena punca na čoperju prpelala ornk desca na zadnjem sedežu :) .

Jaz nobenga nočem voziti zadaj, je bilo že povpraševanje tudi od punc, pa sem si rekla da bom jaz po hitrem postopku odstranila zadnji sedež in tačke ter rešila problem :evilgrin: . Nimam nič proti če se kdorkoli pelje s svojim motorjem za mano - zaradi mene tudi pred mano (ni frke), da bi pa jaz vozila nekoga to pa ni šans :rolleyes: .

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidis, kak ste zenske nepripravljene pomagat ...

Zato ste pa sam motoristke, ne pa bajkerke :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm....

jaz bi pa se peljal zadaj, ce bi moja hotla pelat.....

no ja... saj mogoce se bo pa enga dneva upogumla in sla delat izpit...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem videla zadnjič kako je ena drobčkena punca na čoperju prpelala ornk desca na zadnjem sedežu :) .

Jaz nobenga nočem voziti zadaj, je bilo že povpraševanje tudi od punc, pa sem si rekla da bom jaz po hitrem postopku odstranila zadnji sedež in tačke ter rešila problem :evilgrin: . Nimam nič proti če se kdorkoli pelje s svojim motorjem za mano - zaradi mene tudi pred mano (ni frke), da bi pa jaz vozila nekoga to pa ni šans :rolleyes: .

kar še z avta sedeže vn :grim zakaj bi s kom kaj delil, če mamo lahko vse sam zase :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soncy, morda pa punci enostavno ne paše koga zadaj vozit... Tudi jaz krepko premislim, koga bi zadaj peljal, pa nisem neki začetnik. Sploh veš, kaj ti lahko naredi sopotnik zadaj, če se v ovinku ustraši, in se instinktivno nagne na drugo stran? So bili tudi smrtni primeri zaradi tega, ne samo padci. :(

Da pa ne bo vse :topic: , glede na to, da je zadnje čase precej motoristk, pa ni panike se zadaj sest. Sploh, če ima ornk airbage... :naughty:

Drugače pa je že Pilko svoje čase govoril:''Na mojega bombnika se štopar še ni usedel, pa se tudi ne bo..''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil sopotnik na zadnjem sedežu le enkrat (po sili razmer- mi je motor vrezal v neki vukojebini, do avtobusne postaje). No, če povem, da je peljal Hozi, bo nekaterim takoj jasno, da ni šlo počasi... Hvala lepa, bilo je dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar še z avta sedeže vn :grim zakaj bi s kom kaj delil, če mamo lahko vse sam zase :whistle:

Soncy sploh ne gre zato da bi imela vse zase :krneki: - moj ma itak svoj mopi tako da glede delitve ni problema hvalabogu :) . Se pač ne počutim dobro, če mi kdo sedi na zadnjem sedežu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soncy sploh ne gre zato da bi imela vse zase :krneki: - moj ma itak svoj mopi tako da glede delitve ni problema hvalabogu :) . Se pač ne počutim dobro, če mi kdo sedi na zadnjem sedežu :closedeyes:

Sem se malo zamislil... Madona, kaj pa če bi sopotnik bil buzarant..? Nikoli ne veš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se malo zamislil... Madona, kaj pa če bi sopotnik bil buzarant..? Nikoli ne veš. :hmm:

:eek: Pa misliš, da bi Tinkari kej naredu :? :wacko:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, -mislil sem na splošno. Za nas, moški del. Ženske se teh tako nimajo kaj bati. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, -mislil sem na splošno. Za nas, moški del. Ženske se teh tako nimajo kaj bati. :lol1:

:hmm: Kaj pa vem :?

:huh: Sej jim pravjo ritopiki :blink: dečve majo pa tut ritke :grim pa še dost bl :wub: luštkane k pa dedi :whistle:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!