Skoči na vsebino

Ženska fura, moški pa zadaj?


Noise

Priporočene objave

A, to pa vsekakor. Prav rad se popeljem za kako tako motoristko v oprijetem usnju. Pa prav nikamor se mi takrat ne mudi.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem rajš med ribiče, kot na zaden zic!!! :o :cry: :cry: :grim :P

ah to pa ne verjamem,sploh če te jz peljem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem videla zadnjič kako je ena drobčkena punca na čoperju prpelala ornk desca na zadnjem sedežu :) .

Jaz nobenga nočem voziti zadaj, je bilo že povpraševanje tudi od punc, pa sem si rekla da bom jaz po hitrem postopku odstranila zadnji sedež in tačke ter rešila problem :evilgrin: . Nimam nič proti če se kdorkoli pelje s svojim motorjem za mano - zaradi mene tudi pred mano (ni frke), da bi pa jaz vozila nekoga to pa ni šans :rolleyes: .

a jaz se naj vozim sama, fant pa me naj doma čaka? :nono:

ga rajši peljem zadaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jaz se naj vozim sama, fant pa me naj doma čaka? :nono:

Malo si narobe razumela. Saj mene moj fant ne čaka doma, mi2 se vedno peljeva skupaj le vsak na svoji mašini :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si narobe razumela. Saj mene moj fant ne čaka doma, mi2 se vedno peljeva skupaj le vsak na svoji mašini :grim

aha... upam da bo tako tudi pri nama čimprej :OK:

Kaj se ne marata stiskat?? :blink: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem videla zadnjič kako je ena drobčkena punca na čoperju prpelala ornk desca na zadnjem sedežu :) .

Jaz nobenga nočem voziti zadaj, je bilo že povpraševanje tudi od punc, pa sem si rekla da bom jaz po hitrem postopku odstranila zadnji sedež in tačke ter rešila problem :evilgrin: . Nimam nič proti če se kdorkoli pelje s svojim motorjem za mano - zaradi mene tudi pred mano (ni frke), da bi pa jaz vozila nekoga to pa ni šans :rolleyes: .

oj jejj... to sva bla pa zihr Mi2 :devil: ???? orng dec? :blush: odvisn kako gledaš... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ne marata stiskat?? :blink: :P :P

jaja... to že... samo na motorju se ni tako udobno stiskat... sploh ne med vožnjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z naslovom te teme je vse ok., samo, da bi se jaz vozil odzadaj s taxi-jem.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važn kdo je spredej, mene zadej ni

te čist podpiram,...

sicer pa ženskam še za volanom avta čist ne zaupam, zakaj bi jim na motorji????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj jejj... to sva bla pa zihr Mi2 :devil: ???? orng dec? :blush: odvisn kako gledaš... :OK:

na tu sm pa že tuhtala, čeprou ona pozna moj motorčk tko de nevem če bova taprava :blush:

orng dec :kva1: hehe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se pa z veseljem peljav s kaksno motoristko :grim , samo,ko me pa nobena noče pelat! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!