Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

oglasi@novium.si

motorist@novium.si

@Hanzi: Motorist ni več pod okriljem firme Novium...

@Gaberkosir: Saj je urednik pred nekaj časa nazaj tukaj objavil svojo GSM številko... Ravno v tej razpravi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglasi@novium.si

motorist@novium.si

@Hanzi: Motorist ni več pod okriljem firme Novium...

@Gaberkosir: Saj je urednik pred nekaj časa nazaj tukaj objavil svojo GSM številko... Ravno v tej razpravi...

Email je prepisan iz Decemberske številke! Če obstaja nov pa žal ne morem pomagat! razen če greš prejšnje objave brat in najdeš GSM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziv! a kdo ve e-mail od revije motorist?

Pravi e-mail:

revijamotorist@siol.net

Ne uporabljaj maila @novium.si, ker ne deluje več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Ne da bi grajal nase motoristicne revije, ko vsi vemo kaknse so, ampak pri nas bi nas vsaj lahko z eno ornk sliko in tehnicnimi podatki o novi Hondi Varadero zadovoljili, glede na to, da je v MOTOPULSU celoten test. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Ne da bi grajal nase motoristicne revije, ko vsi vemo kaknse so, ampak pri nas bi nas vsaj lahko z eno ornk sliko in tehnicnimi podatki o novi Hondi Varadero zadovoljili, glede na to, da je v MOTOPULSU celoten test. :(

Zakaj pa rabiš dva testa istega motorja :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismonoša prinesel novega Motorista.

V njem so si privoščili oblikovalski polom. Tekst o Benki so tiskali z belimi črkami na modro, ki se na dnu strani preliva v belo. In ni bolj pomirjujočega za oči, kot so bele črke na beli podlagi. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismonoša prinesel novega Motorista.

V njem so si privoščili oblikovalski polom. Tekst o Benki so tiskali z belimi črkami na modro, ki se na dnu strani preliva v belo. In ni bolj pomirjujočega za oči, kot so bele črke na beli podlagi. 8)

No, hvala k...u, sem mislil, da sem že toliko čorov, ko nisem mogel brat. :?

Hvala Brrrm, čudež, spet vidim! :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan, daj objavi tisto besedilo vsaj tule, na forumu ali pa na Motosvetu, da mi, čorava generacija a'la jazst in HHV ne bomo ostali neinformirani. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismonoša prinesel novega Motorista.

V njem so si privoščili oblikovalski polom. Tekst o Benki so tiskali z belimi črkami na modro, ki se na dnu strani preliva v belo. In ni bolj pomirjujočega za oči, kot so bele črke na beli podlagi. 8)

Jaz sem to rešil z branjem v poltemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni zadeva ne zgleda tako kriticno, je res da je vsega prevec in premal noter. Sam je treba razumet da je trg premajhen in da bi rad "pobral" vse skupine bralcev. Samostojna revija o skuterjih - ja, samo sportnih motociklih ?,... verjetno smo lahko veseli, da sploh obstaja pri nas ravija namejena motoristom.

neodvisno osebno menje.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismonoša prinesel novega Motorista.

V njem so si privoščili oblikovalski polom. Tekst o Benki so tiskali z belimi črkami na modro, ki se na dnu strani preliva v belo. In ni bolj pomirjujočega za oči, kot so bele črke na beli podlagi. 8)

Glede na mojo visoko starost je ta tisk ....................... NOČEM BIT ŽALJIV, sam P mu M od kje mu ideja o taki barvni kombinaciji,pa jest tega ne morem brattttttttttttttttttttttttttttt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst mam še kr mlade učke pa sem tud slabo brala glih to kar me je najbol zanimalo,drugač pa so se mal poboljšal sam za moje pojme vodne in snežne sanke ne pašejo ravno v to revijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist se mora razširiti na čimveč področij, da ga bo kupovalo več ljudi, ker tako ne gre baraka naprej! Slo je majhna in če hočemo met revijo o motorjih se moremo tudi s sanmi sprijaznit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist se mora razširiti na čimveč področij, da ga bo kupovalo več ljudi, ker tako ne gre baraka naprej! Slo je majhna in če hočemo met revijo o motorjih se moremo tudi s sanmi sprijaznit!!

Vsaj pozimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je kar precej govora o novi podobi revije Motorist, sem si jo ogledal, do bom na tekočem. Res je opaziti nekoliko spremenjen design člankov, več je fotografij, ki pa so na splošno pretemne, presvetle ter vse po vrsti brez primernega kontrasta in ostrine. Izjema je tovarniško promocijsko gradivo. Sicer nimam nič proti fotografijam lepih deklet, vendar če želim gledati le te, si bom kupil kakšno drugo revijo, pri Motoristu pa se zdi, da gre pri reportažah iz raznih salonov ter predstavitev predvsem za ogled manekenk.

Pozitivni premik vidim v zmanjšanem obsegu prostora za starodobnike ter speedway, ter težnji k izboljšavam.

Aja, barva teksta naj bo primerna ozadju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoristu je kot je bilo že povedano en velik kup slovničnih napak, preveč prostora je posvečeno enduro tekmam(ki so se odvijale že predaleč v preteklosti) in oldtimerjem, motrne sanke in vodni skuterji ne pašejo v to revijo!!!Veliko je napačnih tehničnih podatkov(v zadnji reviji piše za SV 650, da ima 54hp??? star model jih je mel 70,zraven pa piše še da so te podatke dobili pr nemškem zastopniku), po navadi se pod članke avtor podpiše, v motoristu to ni pravilo(kukr se jim zlub), notr tud ne paše članek "predstavitev jeep cluba LJ" na naslednji strani pa se pojavlja pesem "jeep willis ford"???->to paše u avtomagazin! Testi so skor gutov prepisani iz drugih revij ampak bi jih blo vseen lohka več

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se revij tiče so hrvati delč naprej z motopulsem,to je vsaj cajtng,da se reče.Novi modeli in prototipi so v motopulsu en mesec prej predstavljeni kt pa v motoristu. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatki za sv so res bili od nemskega zastopnika!!!!

nikjer drugje ni mozni najti nobenih podatkov o moči..zato ja ta podatek ostal...lahko bi pa pisal da ni znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!