Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Ja pa še to!!!

Macica čestitke za članek!(a je bla zadeva sam prevedena al si ti res specialka za hornet) :twisted:

No pa nasplošno bi pohvalil oblikovno podobo in vsebino v novem Motoristu!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

No mogoče bomo pa v prihodnje res dočakai motoristično revijo kot se šika!Dasjmo času še malo časa! :wink: :D

Ekipi Motorista čestitam ob četrtem rojstnem dnevu!! :idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dvig kvalitete Motorista bo sedaj skrbela tudi Mačica.

A se da kj poskenirat pa kle fliknt gor, za une k nimajo/mo revije :?: 8) :idea: :arrow: :wink:

Da ne bi kje slučajno :!: :!: :!: Že itak nisem hotla, da se razve :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica čestitke za članek!(a je bla zadeva sam prevedena al si ti res specialka za hornet) :twisted:

Hvala za pohvale tudi ostalim. I'm not worth it. Zadeva je pa taka, da dobiš tekst v angleščini ali nemščini in je dolg približno 8 strani. Pol ga morš pa skrajšat pa prevest. No, jaz sem se potrudila po svojih močeh. Upam, da bom imela še kdaj priliko zadevo še izpopolnit oz. boljše naredit.

Posebej pa moram rečt hvala transalpu, ki mi je pomagal pri prevodu takih najbolj zagamanih tehnikalij (sem ti še dolžna vsaj kako drinko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dvig kvalitete Motorista bo sedaj skrbela tudi Mačica.

A se da kj poskenirat pa kle fliknt gor, za une k nimajo/mo revije :?: 8) :idea: :arrow: :wink:

Da ne bi kje slučajno :!: :!: :!: Že itak nisem hotla, da se razve :oops:

Ko pa eni znamo brat. :oops:

Videl sem pod sodelavci, da pa si že pod člankom podpisana pa nisem vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dvig kvalitete Motorista bo sedaj skrbela tudi Mačica.

A se da kj poskenirat pa kle fliknt gor, za une k nimajo/mo revije :?: 8) :idea: :arrow: :wink:

Da ne bi kje slučajno :!: :!: :!: Že itak nisem hotla, da se razve :oops:

Ce bi to res hotela, bi pisala pod psevdonimom, kajne? :wink: Ves kaj me pa vseeno moti? Ravno to, da se ljudje sprasujejo ali je to avtorsko delo ali samo prevod s priredbo. Motorist bi moral objavljati originalnega pisca in mogoce se prevajalca. Najbrz se pa zaradi avtorskih pravic tega boji.

A ja, pa pod tisto imenitno kolicino fotk, ki jih namecejo v clanke bi pa lahko tudi napisali kaksen komentar. Da vsaj vemo v kaj gledamo. :wink:

@Pero: Glede postavitve pa.... ojej, ze poleg uvodnika je prazen prostor, kot da jim je izpadla kaksna reklama. In to se se parkrat ponovi.

P.S:To so vse dobronamerne kritike, da bo Motorist mogoce enkrat le postal berljiv in ne samo gledljiv. Sem si ga pac imel na dolgi poti do Hannovra priloznost do potankosti ogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkril v marčnem Motoristu novo spisateljico, sodi pa v Symrujevo kategorijo predstavitve izdelkov.

Lepo spisano, jezik s slovnico vred primeren.

Pohvaljena :D

Zakaj si se odločila predstaviti ravno sršena?

Ker so jo iz Honde poklicali in rekli, da se po Sloveniji premalo hornet vozi, valjda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

:multi: :multi: ... juhu... nova stevilka revije Motorist je tuuuuu... da best... my ass... :evil:

Ceprav se mi je na zacetku zazdelo, da tokrat pa le bo kaj od revije, sem kmalu ugotovila, da sem v posteni zmoti... Intervju z Game over :shock: :shock: :shock: :? ... halooooo... obrnem na naslovnico... aha tole je Motorist, sem ze mislila, da berem Smrkljo ali pa Lady... :roll:

Ne vem kako in zakaj se je ta zadeva znajdla v Motoristu... aja mogoce, ker so enemu od clanov skupine vsec dobre bejbike na motorjih in ker so posneli videospot z bejbiko na motorju :? ... to je pa tudi vecinoma vse kar se tice motorizma... cudna fora... :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:multi: :multi: ... juhu... nova stevilka revije Motorist je tuuuuu... da best... my ass... :evil:

Ceprav se mi je na zacetku zazdelo, da tokrat pa le bo kaj od revije, sem kmalu ugotovila, da sem v posteni zmoti... Intervju z Game over :shock: :shock: :shock: :? ... halooooo... obrnem na naslovnico... aha tole je Motorist, sem ze mislila, da berem Smrkljo ali pa Lady... :roll:

Ne vem kako in zakaj se je ta zadeva znajdla v Motoristu... aja mogoce, ker so enemu od clanov skupine vsec dobre bejbike na motorjih in ker so posneli videospot z bejbiko na motorju :? ... to je pa tudi vecinoma vse kar se tice motorizma... cudna fora... :silly:

Pa res. Zgleda jim je mal zmankal pa so pol dal kr neki not. Pa zakaj ni posterja, k zdej so ga dajal vsak mesec? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica pa kako moraš biti tako slabo razgledana kar se motorizma tiče: :shock: :twisted: a ne veš da so Game over prišli na sceno s pomočjo pop starsa. No s pomočjo njih so prišli tudi Bebop. eden od njihovih članov pa je imel motor. Zdaj veš povezavo z motorizmom.

Pa brez zamere do Nejca :?

sicer pa revije še nisem imel v rokah zato ne morem sodit samo mi je malo dolgčas pa sem ti mal zafilozofiral vso zadevo :? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marčevski Motorist je bil v redu, testi oziroma opisi motorjev so bili brez vsebinskih in slovničnih napak (obojih je v prejšnjih mrgolelo). Aprilski pa je žalost, opisi in predstavitve motorjev in opreme se mi zdijo v redu, večina revije pa so reklame in intervjuji za "posladek" pa še game over :x .

Pričakujem majsko številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vidim da bo bolje denar namenjen reviji motorist kje drugje ponucat. Če so taki intervjuji notri :shock: :shock: , bolje da ga zapijem. Aja, jaz ne pijem (danes), torej grem kakšen motopuls ali kaj podobnega kupit. Prmejduš da res! :!: :evil: :evil: :evil:

(KonecPodporeTejRevijiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se že 3 mesce menim da ga ne bom več kupila ker je čist mim,upam da mi bo prihodnji mesec ratala,bom rajš motopuls kupovala in se mal matrala s prevajanjem nekih besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut sam se bolj nagibam k Moto pulsu je velik bolj kvalitetna revija kot Motorist.

glede Motorista - kdaj paše tut sam slikce pogledat o pisanju ne bom zgubljal besed. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam tok da boste vedl uni k mislte to revijo izboljšat ali pa vsaj popestrit s kakimi svojimi članki potopisi!!!!!

Sm poslal potopis (ja tist k bo kmal na Motosvetu ja :?: :wink: ) na Motorista pa ga po 2 mesecih in pol pregovarjanja in spominjanja niso utegnl prebrat :?: :?: :?: :?: :?:

No me zanima kolk časa bi šele na honorar čaku????????? :D :D :D :D

Ciao,byPero

Ps: honorar me ne niti ne zanima (zaradi te malenkosti keša zihr nebi šel pisat potopisa) sam za slike bi blo pa vseen dobr dobit nazaj!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam za slike bi blo pa vseen dobr dobit nazaj!!! :cry:

Jaz še nikoli nisem dobil za slike nazaj. :shock: :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica pa kako moraš biti tako slabo razgledana kar se motorizma tiče: :shock: :twisted: a ne veš da so Game over prišli na sceno s pomočjo pop starsa. No s pomočjo njih so prišli tudi Bebop. eden od njihovih članov pa je imel motor. Zdaj veš povezavo z motorizmom.

Pa brez zamere do Nejca :?

Ni panike Hanzi, saj mi je potem Desmo razlozil, da je Game over skupina, ki full pase na kaksen motoristicni zbor 8) :twisted: ... po Crnologarjevem mnenju :roll: :?

Jeeeeeesssssssssssssss......še otročki bodo bruhali!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Game over

Game over

Game over

Game over

Game over

.

.

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da bojo Game over posneli svojo inacico filma Easy rider in nadomestili trojico Fonda-Hopper-Nicholson. Kaj pa, ce je vse res? :shock: :twisted: :P :lol:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam za slike bi blo pa vseen dobr dobit nazaj!!! :cry:

Jaz še nikoli nisem dobil za slike nazaj. :shock: :? :wink:

Ej Motoristu bi zaračunal!!Ga pa glede na njegovo resnost en k..gleda!!!

Boste prebral klele!!!!Glede slik maš pa prav!!! :oops: :oops: :oops:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK do sedaj sem zagovarjal revijo ker poznam situacijo v slo, ampak ta game over je bil pa TAKOOOOOOOOOOOOO MIMOOOOOOOOOOO!!!!

upam da je enkratni spodrsljaj, ker so tudi power dancers imele nekoč neke motorje v videu pa nebi naslednjič z njimi intervjuja bral :wink:

PS: so pa ti game over prvovrstni pozerji, motorji jim niso všeč ker so jim starši skoz pravli da so nevarni :shock: :? :lol: :?: :?:

majo rajši bemfe 3.

jebi ga vusssiji! damn fagets!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tisti Game over niti niso tolikanj motili, jih preskočiš in jih ni. List ali dva, zanemarljivo. Bolj me moti, da je pa večina revije zapolnjena s športom. Šport, kateri koli, ki ga ne izvajam sam, me popolnoma nič ne zanima, še dosti manj pa, kaj športniki delajo, ko ne športajo.

Osebno mnenje seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi to je res Brrrm... :wink:

Problem je, da se urednik dotične revije zgleduje po napačnih revijah (trac revije). Če bi vsaj enkrat konkretno v roke vzel (prebral) Motorad ali Motopuls, bi videl kaj mora pisat v svoji reviji, ki jo kao namenja slovenskim motoristom. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj me moti, da je pa večina revije zapolnjena s športom. Šport, kateri koli, ki ga ne izvajam sam, me popolnoma nič ne zanima, še dosti manj pa, kaj športniki delajo, ko ne športajo.

:D Pa sem mislil, da sem edini (me včasih kdo čudno gleda, ko mu rečem, da nisem gledal tekme in me tudi ne zanima).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Pa sem mislil, da sem edini (me včasih kdo čudno gleda, ko mu rečem, da nisem gledal tekme in me tudi ne zanima).

Hehe jaz sem tudi en tak Marsovec :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!