Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Zadnjih par revij niti ni bilo tako slabih :!: . Dobro bili so felerji, vendar upam da urednik upošteva kritike. Če pa primerjam revijo včasih in danes je treba dati roko na srce in priznati da je viden napredek. Verjamem da ni lahko prebiti led v SLO in narediti dobro revijo za motoriste, pa še zaslužek je vprašljiv. Potreben je čas za razvoj revije in dober team, to pa nikjer ne nastane čez noč. Treba si je ustvariti dober image, ki ima za posledico večjo naklado, vse to pa prisili sponzorje in zastopnike(tudi naše) da sodelujejo z revijo. Preveč prebiram primerjave z Motorradom in Moto Pulsom(mimogrede ocena odlično), vendar je treba razumeti da je npr. Motorrad slavil 100 letnico obstoja in ima naklado preko milijon izvodov.

In kako lahko pomagamo mi :?:, navsezadnje gre za našo revijo :!: Najbolje tako da ga kupujemo in tudi kritiziramo. Prepričan sem da nas bodo upoštevali in bo revija čez čas dozorela v zgledno revijo. Druge opcije nimajo, mi z lastno revijo pa tudi ne.

Lp Bobo

Pa saj to je samo moje mnenje :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, seveda nas upoštevajo, saj so kot po čudeži začeli celo pisati komentarje k fotografijam. Sicer bolj suhoparne in samo tu in tam, pa vendar so. Žalostno je pa še vedno, da niso sposobni niti dveh odstavkov več napisati o enem motorju, pač pa raje tričetrt strani zapolnijo s fotkami. Se mar komu ne da, ali so katalogi preveč skopi s podatki :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da zadeva ne izhaja na dva tedna, drugače bi bil kmalu še tečaj štrikanja notri... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, seveda nas upoštevajo, saj so kot po čudeži začeli celo pisati komentarje k fotografijam. Sicer bolj suhoparne in samo tu in tam, pa vendar so. Žalostno je pa še vedno, da niso sposobni niti dveh odstavkov več napisati o enem motorju, pač pa raje tričetrt strani zapolnijo s fotkami. Se mar komu ne da, ali so katalogi preveč skopi s podatki :?:

Urednik se odloči koliko prostora bo namenil kakšnemu motorju in potem temu prirediš dolžino teksta. Lahko pa ti dam 8 strani dolg tekst o Hondi Hornet in si lahko prebereš popolnoma VSE o tem motorju in še v angleščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat sm ga kupil in občasno ga še, a če povem je samo zaradi sličic. Vedno me znova razočara, saj je mnogo zanimivih dogodkov na sceni.

Lahko bi vsaj koga pošiljali po motozborih, ki bi kaj poslikal in kaj zanimivega napisal in to ne kako se je kdo napil in tako lučal slabo luč nad motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tisti Game over niti niso tolikanj motili, jih preskočiš in jih ni. List ali dva, zanemarljivo. Bolj me moti, da je pa večina revije zapolnjena s športom. Šport, kateri koli, ki ga ne izvajam sam, me popolnoma nič ne zanima, še dosti manj pa, kaj športniki delajo, ko ne športajo.

Osebno mnenje seveda.

Zelo res, Brrrm 8) Sem pa odkril rešitev tudi za ta problem: namesto da bi preskočil list ali 2, enostavno preskočiš celo revijo. Tudi zanemarljivo. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš zelo prav Pepe, samo moram ugotoviti, kdaj imam odpovedni rok, sem namreč naročen :(

Konec koncev je letna naročnina skoraj dva rezervoarja goriva, to pa je 700 - 800 km ali 5 letnih %.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urednik se odloči koliko prostora bo namenil kakšnemu motorju in potem temu prirediš dolžino teksta. Lahko pa ti dam 8 strani dolg tekst o Hondi Hornet in si lahko prebereš popolnoma VSE o tem motorju in še v angleščini.

Sorry, Hornetka me ne zanima. :wink: Vem, kako to gre z dolžino teksta, ampak mam občutek, da je teksta vedno premalo, pa se potem fila s fotkami, ki so povrhu vsega zelo podobne med seboj. Me pa v zadnjem motoristu moti, da pri nekaterih predstavitvah motorjev ni več podpisa avtorja. Se je mar ustrašil zaradi coyprighta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno je, ja, to glede podpisa. Ga da takrat ko se mu sprdne. Mene je podpisal samo pod enega izmed treh. Pa je bil vir za vse tri isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yzf moje osebno mnenj je, da so te žal razvadile nemške moto revije in si žal od motorista pričakoval preveč, sliši se čudno toda žal je stvar taka, nej kdo pove ali je že kdaj v katerm koli slovenskem mediju videl res kvaliteten opis ali reportažo o določenem motorju ali avtu (tega je več), tu žal drži nepisano pravilo da kar je slovensko je ponavadi slabše :cry: tle bo treba neki narest,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Samo takole malo za referenco da naštejem teste iz zadnje številke Moto Pulsa:

Suzuki GSX-R 1000

Aprilia Tuono Fighter

Ducati 999S

Kawasaki Z 1000

Husaberg SM 650e

Zavidljiv spisek... ;)

V enem delčku je omenjen tudi motosvet.com:

Informacije o ukradenim motociklima

Nova ( :o :blink: ) slovenska internet stranica na adresi motosvet.com nudi vrlo korisne informacije o ukradenim motociklima u Sloveniji. Bio bi zgodno ovako nešto organizirati i u Hrvatskoj na nekoj www adresi. Na spomenutoj stranici možete o svakom trenutku pronači i informaciju o svakom slovenskom moto susretu na koji želite odputovati.

He he, o forumu nič spljoh... zaenkrat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Slučajno že kdo dobil v roke zadnjega Motorista? A se kaj opazi razlika pri slovnici?

Kakšnega hudega napredka ne vidim, je pa res, da sem prelistal le površno. Kar mene že od nekdaj moti je sklanjanje in pisanje imen.

Hvala uvozniku xxx d.o.o. in g.Žiga Martinčiču za omogočeno testiranje na dirkališču Mugello v Italiji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Mačica, si se iz glavnega testnega voznika ( :ph34r: ) prelevila v MotoToporišiča al kaj? :P :D :lol:

Uf, če bi jst bla testni voznik ziher ne bi mela kakih ampicij po motoToporišiču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno že kdo dobil v roke zadnjega Motorista? A se kaj opazi razlika pri slovnici?

Kakšnega hudega napredka ne vidim, je pa res, da sem prelistal le površno. Kar mene že od nekdaj moti je sklanjanje in pisanje imen.

Hvala uvozniku xxx d.o.o. in g.Žiga Martinčiču za omogočeno testiranje na dirkališču Mugello v Italiji.

mislm da je tako sklanjanje tapravo, ampak slišal bi se pa bolš g. Žigu Martinčič B)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne (pri ženskih imenih sklanjaš samo ime i think...)

možno, se bo kmal šola :ph34r: bom šičko prašu <_<

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne (pri ženskih imenih sklanjaš samo ime i think...)

možno, se bo kmal šola :ph34r: bom šičko prašu <_<

LP by gebre

Nič vprašat, ker ti bo prfoksa dala šut! :)

BC ima prav. Pri moških imenih se sklanja vse besede v imenu, pri ženskih pa le ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne (pri ženskih imenih sklanjaš samo ime i think...)

možno, se bo kmal šola :ph34r: bom šičko prašu <_<

LP by gebre

Nič vprašat, ker ti bo prfoksa dala šut! :)

BC ima prav. Pri moških imenih se sklanja vse besede v imenu, pri ženskih pa le ime.

Aaaa...gebre ima letos prednost u šoli, ve kuko se sklanja, zej pa bo slova 3 :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!