Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Pervy, se strinjam, ampak moraš priznati, da pri nas ni ekipe, ki bi bila sposobna in bi imela finančno dovolj močno kritje za izpeljavo takšnega testa. Spomnim se, da imam doma primerjalni test iz lanskega ali predlanskega avto magazina,kjer so primerjali dvocilindraše. (ne vem, kje so dobili motorje) Iz njega nisem izvedel nič ali skoraj nič. Mnenje posameznega testerja o enem samem motorju me zanima šele, ko so podatki meritev na papirju. tam so bila pa samo mnenja in še ta bolj tako tako.

Proti sposojenim testom pa nimam nič, če so vsaj dobro prevedeni in do neke mere lokalizirani. Na tem trgu je to edino možno in pozdravljam odločitev Motorista, da gre v to.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, se strinjam, ampak moraš priznati, da pri nas ni ekipe, ki bi bila sposobna in bi imela finančno dovolj močno kritje za izpeljavo takšnega testa.

________________________________________________

Na tem trgu je to edino možno in pozdravljam odločitev Motorista, da gre v to.

njet njet, spet se nismo razumeli. SUPER da se objavljajo sposojeni testi če naših ni, žalostno je da ga pri nas ni mogoče narediti niti v mini formatu, pa čeprav bi se dalo, ljudje in volja obstajajo. finančno za medij to ni toliko drago da se nebi splačalo glede na zanimivost teme, seveda če imaš (dobiš na posojo) motorje. motorji se potem itak prodajo pred tem pa jih testirajo posamezno različni mediji in če primerjaš potem stroške z testnim motorjem (in odšteješ prodajno po nižji ceni) ugotoviš da je to malo v primerjavi z tem, če bi v različnih medijih kupil oglasni prostor.

______________________________

tudi sam pozdravljam to odločitev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene ne motijo, ce objavljajo sposojene teste. Moti me le to, da ko predstavljajo nov motor pri podatkih za motor pise:

Moc motorja: ni podatka

A tovarne ne vedeo, kaj so naredile?

Drugace bi pa v zadnjem Motoristu pohvalil se druge teme, ki se ne ticejo samih motorjev ampak motorizma v celoti.

Uros Blazko je napisal fuuuuuuul dober clanek o tehniki voznje motorja skozi ovinke. BRAVO!!!

Pa tudi zgodovina TOMOSA in VESPE sta bila prav prijetno branje (no pa tudi prekratko).

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mačica ali njen naslednik:

Zamenjajte belanso s krmilom če se že greste slaviste

Upsss sem dobil v sredo po prstih od mačice: je rekla da so ji pred nos dali SSKJ kjer je belansa noter. Zdaj me pa res zanima kaj je to BELANSA. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi "amortizacijo" lahko zamenjate z vzmetenjem

Na žalost jaz več nisem pravi naslov za tozadevne pripombe.

Mogoče kdaj v prihodnosti, ko bo lastnik malo bolj resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakšnih spremembah vi govorite,jaz sem ga nazadnje kupila aprila,ma ga bom mogla mal v štacuni prelistat če je res kaj presenetljivega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakšnih spremembah vi govorite,jaz sem ga nazadnje kupila aprila,ma ga bom mogla mal v štacuni prelistat če je res kaj presenetljivega

Med aprilsko in novembersko številko je čist mejhna razlika. Še zmer je polna oglasov in po nepotrebnem prevelikih slik. Tista mejhna razlika je edin ta, da je mal več "testov", ki jih ni napisu Črnologar in so zato mal bolj realni. V redu je, da so se spomnil, da obstajajo tud vzporedni testi, ampak dokler je vsakmu motorju namenjen en oz. dva stavka bi temu spet težko reku test.

Čist razumem, da so oglasi potrebni in da si ( zaradi zgoraj nekje omenjenih razlogov ) ne morjo prvoščt testiranja vsazga motorja, ampak če gledam revijo kot celoto in jo primerjam z npr. moto pulsom mi je žal denarja za zadnjih 10+ številk. Tko, da raj pučak še pol leta pa jo pol kup, če bo kej boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi zgodovina TOMOSA in VESPE sta bila prav prijetno branje (no pa tudi prekratko).

Sledi nadaljevanje. Da boš lahko naslednjo revijo kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Živjo v decemberskem motoristu je test nove FZ6,testerali so jo v dežju in imeli odlične rezultate,koga zanima je tudi test med hornetko 600 in suzuki sv 650.LP Curi :yea2: :yea2:

sem prebral test vendar mi ni všeč...ne napisano ampak količina napisanega....kot bi pisali v 2. razredu spis....lahko bi se bolj potrudli ...sicer so pa mnenja o revijah v drugi temi....i stupid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, tandercat ti bi že bolje napisal al kaj ,saj se ne gre kako so napisali ,ampak da so napisali in testirali motor za nas preproste je to dovolj,bojo pa še drugi kaj več napisali (revije) :yea2: LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, tandercat ti bi že bolje napisal al kaj ,saj se ne gre kako so napisali ,ampak da so napisali in testirali motor za nas preproste je to dovolj,bojo pa še drugi kaj več napisali (revije) :yea2: LP Curi

žalostno je da so testi na prvi strani motosveta bolj strokovni in obsežnejši kot pa testi v Edini motoristični reviji v Sloveniji-s tem da je še ta test v sodelovanju z revijo MOTO REVU (u mit umlaut)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s thundercatom. dobr se mi pa zdi, da so napisal zraven tud kao lastne meritve (a la avtomagazin). vprasanje je sam pod kakimi pogoji so merili, in pa koliko so meritve objektivne (ce sploh so sami merili).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in to da iz grafov ne moreš ničesar razbrati, ker so pozabili na ozadje, je pa tudi zakon! :hmm: Pa slovnica in pravopisne napake!! O, bog, svojega teksta tudi pisec ne prebere dvakrat! Zdaj gredo pa še na 80 strani!! Groza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst spoštujem njihov trud ,samo rezultate pri motokrosu(str 42,43,44) bi pa res lahko napisali.Po moje se mora full bedno zdeti tekmovalcem da niti prvih treh ni napisanih,ampak samo da je proga bila blatna ,da so vozili amaterji(Planina),.... in da se vidimo prihodnjič.Mislim,mal bedno.

Drugače pa mislim da bo to enkrat dobra revija in pač še kar vztrajam kot njihov naročnik. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa mislim da bo to enkrat dobra revija in pač še kar vztrajam kot njihov naročnik. :OK: :OK: :OK:

Bo dobra revija, ko bodo bodisi;

1) najeli pismene avtorje

2) najeli lektorico

3) oboje

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revija naj bi imela tudi svojo spletno stran....vsaj tako je urednik povedal....trenutno pa še ne dela....

Jim ne bo nič pomagalo! :angry:

Revije za objavo tekem in slab prepis prospektov pa res ne rabimo.

Sicer sem na splošno nehal moto revije kupovati, če pa me bo spet zamikalo, so vse druge prej na vrsti! Pa magari v kitajščini in za dvojno ceno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jim ne bo nič pomagalo! :angry:

Revije za objavo tekem in slab prepis prospektov pa res ne rabimo.

Sicer sem na splošno nehal moto revije kupovati, če pa me bo spet zamikalo, so vse druge prej na vrsti! Pa magari v kitajščini in za dvojno ceno!

sej tudi sam nekaj Tutto moto berem...sam je italijanski pa dosti ne razumem...slikce pa podatki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še niste naveličali? Kupi in se muči ali pa pusti na miru. Če koga zanima, sem v Londonu nedavno kupil zadnjo številko njihove revije Nr.1 - BIKE. Zabavno, hudomušno in pošteno pisanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!