Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

V ROKI GA MAM!

Motorista mislm :lol1:

Res ma 80 strani in morm priznat, da so se tud pr kvaliteti testov mal bl potrudil. Revija ni zaradi večih strani nč bl debela ker so uporabl tanjši papir je pa zato bl debela cena, ki je po novem 800 SIT. Je pa res, da je letna naročnina ostala nespremenjena. Na sredini je pa še en poster od ta nove Ninje in na srečo tokrat ni na njegovi drugi strani test motorja ampak koledar tko, da ni treba uničt že tko prekratkega testa. Skratka sem s spremembo kr zadovoljen, zdej pa nazaj brat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pr testih so se potrudil predvsem več prevest. K'r tako naprej.

Kateri testi pa so notr?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri testi pa so notr?

lp

Od Ninje 1000, CBR 600 RR, BT 1100, Burgman 400, Nexus 500, Malaguti XTM 50, Triumph Thruxton 900 in skupinski test supermoto.

Sam tist o bolših testih pa vzamem nazaj, mugoče sm bil na začetku mal preveč vesel zdej pa vidm, da so v bistvu čist isti. Samo teh. podatki napisani z besedo in pa kar se da z očmi vidt na motorju.

Zadovoln sm pa s tehniko edin oprema še manka. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Ninje 1000, CBR 600 RR, BT 1100, Burgman 400, Nexus 500, Malaguti XTM 50, Triumph Thruxton 900 in skupinski test supermoto.

Sam tist o bolših testih pa vzamem nazaj, mugoče sm bil na začetku mal preveč vesel zdej pa vidm, da so v bistvu čist isti. Samo teh. podatki napisani z besedo in pa kar se da z očmi vidt na motorju.

Zadovoln sm pa s tehniko edin oprema še manka. :)

Ni vse "test", kar ima nekaj slikc in stran ali dve besedila.... Nekaj so tudi predstavitve (članki o motorjih, katerih še niso vozili, ampak jih predstavljajo .... pač nekaj takega, kot najdeš tudi na motosvetu v temi Motocikli ....

Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova številka se mi zdi zelo v redu, predvsem zato, ker so v prejšnjih številkah skoraj polovico zavzemale teme o starodobnikih.

Če pa jih bomo še bolj grajali, je za pričakovati še boljše, še več !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapiš?

V tej številki sta samo dve predstavitvi (Gilera in Triumph), ostalo pa so testi in o teh je tudi govora. Če se že vozi motocikel je lepo, da se čim več napiše o njegovih voznih lastnostih, bla, bla, bla..., poleg teh. podatkov seveda. Ne pa, da je vse to prikrajšano na račun opisa dirkališča in podobnih stvari. Ta pojav sem prvo opazil samo pri Gustinčiču in nevem zakaj se ga je še Črnologar nalezu. Lepo bi bilo tudi če bi se teh. podatki iz besedila ujemali s tistimi iz razpredelnice (teža in medosna razdalja). Zanimivo je tudi, da so vsi motocikli, ki jih vozi Črnologar brez napak, če pa že imajo kakšno pa jo pove na najlepši možn način tako, da jo že skoraj štejem v dobro kot pa slabo. Komi čakam test Ninje v sobotnem Delu, pol me bo Črnologarjev test še bl v smeh spravu.

LP ŽUJO .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej številki sta samo dve predstavitvi (Gilera in Triumph), ostalo pa so testi in o teh je tudi govora. Če se že vozi motocikel je lepo, da se čim več napiše o njegovih voznih lastnostih, bla, bla, bla..., poleg teh. podatkov seveda. Ne pa, da je vse to prikrajšano na račun opisa dirkališča in podobnih stvari. Ta pojav sem prvo opazil samo pri Gustinčiču in nevem zakaj se ga je še Črnologar nalezu. Lepo bi bilo tudi če bi se teh. podatki iz besedila ujemali s tistimi iz razpredelnice (teža in medosna razdalja). Zanimivo je tudi, da so vsi motocikli, ki jih vozi Črnologar brez napak, če pa že imajo kakšno pa jo pove na najlepši možn način tako, da jo že skoraj štejem v dobro kot pa slabo. Komi čakam test Ninje v sobotnem Delu, pol me bo Črnologarjev test še bl v smeh spravu.

LP ŽUJO .)

saj, pravih testov je zelo malo pri nas ... žal :( no, tudi v tujini.

sočustvujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi čakam test Ninje v sobotnem Delu, pol me bo Črnologarjev test še bl v smeh spravu.

dream on! v slo jo bomo vidli samo na cesti v privat lastnini :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj, pravih testov je zelo malo pri nas ... žal :( no, tudi v tujini.

sočustvujem :)

Men so v Delu ful dobri od Krbavčiča pa Sambolca pa tud Malavšič nima tok slabih... sam Črnologar je pa res sramota za Motorista <_< . Jamnik ma dobre predstavitve pa bi mu loh še teste zaupal al pa vsaj Juvančiču :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoristu,kot kaže tudi prevajati ne znajo ali pa se nekdo ne spozna na motorje,namreč v testu yamahe bulldog piše,da ima jermen (ima kardan).

Drgač mi je "prenovljeni" MOTORIST kar všeč samo je pa še daleč za MOTOPULS-om :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No stanje se popravlja. Le tisti test Buldoga mi ne gre iz glave, ker jo avtor primerja s H-D Buelom :lol1: :lol1: :lol1: .

Ne moreš ti jabolka in hruške skupaj mešat.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni nam v svojem slogu dokazuje da ima tooooolk velik ego. Kako sicer razumeti toliko fotk v slogu: " Fantje, ne vi meni govort, jest znam na koleno!" Ena bi bila povsem dovolj, saj vemo, da je ninja rojena za na pisto. Naštel sem jih pa 11 (naslovnica, uvodnik, kazalo, članek), na katerih se pojavi tudi majstor. Motorja dejansko sploh ne vidiš nikjer v celoti na dovolj veliki fotki (glej test Bulldog).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni nam v svojem slogu dokazuje da ima tooooolk velik ego. Kako sicer razumeti toliko fotk v slogu: " Fantje, ne vi meni govort, jest znam na koleno!" Ena bi bila povsem dovolj, saj vemo, da je ninja rojena za na pisto. Naštel sem jih pa 11 (naslovnica, uvodnik, kazalo, članek), na katerih se pojavi tudi majstor. Motorja dejansko sploh ne vidiš nikjer v celoti na dovolj veliki fotki (glej test Bulldog).

se je učil od Gustinčiča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v temle ta zadnjem Motoristu sta mi najbolj všeč 2 strani o komunikacijah... :yea2: :OK:

p.s. upam, da bo Motorist dobil konkurenco v mobinetu, connectu,... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako .. vpliv sodobnih GSM aparatov na motorizem? Ali morda vpliv motorizma na razvoj GSM komunikacij? :unsure: :D

Lucky, dajte vi met pac dve strani o motorizmu, pa ste si bot :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako .. vpliv sodobnih GSM aparatov na motorizem? Ali morda vpliv motorizma na razvoj GSM komunikacij? :unsure: :D

Lucky, dajte vi met pac dve strani o motorizmu, pa ste si bot :lol1:

Cyc, ti sploh ne veš, kako bi me to osebno veselilo. Ampak naša uredniška politika takšnih izpadov na srečo ne dovoljuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prelistal novega motorista...je stvar kr v redu sej se trudijo....testi so malo daljši tako da zveš o motorju par stvari več, tam pa tam še kjera napaka ampak pač za nas bo že v redu sej konkurence pa itak ni...tisto z mobiteli na koncu pa je kr neki...o taki tematiki imamo v našem prostoru več revij kot pa o motorjih tako da je tisto zame samo zguba dodatnega prostora...so pa spremembe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto z mobiteli na koncu pa je kr neki...o taki tematiki imamo v našem prostoru več revij kot pa o motorjih tako da je tisto zame samo zguba dodatnega prostora...

zguba prostora, ki pa prinaša denar. dokler bodo zaradi tega druge strani lahko boljše, bomo tudi te dve strani o telefonih prenesli, ne? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!