Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

... no pa je Bojči (v prepričanju, da je tokrat naredil odlično številko Motorista) že v uvodniku vrgel kost za glodat... ta lačni so pa zgrabil... pa glodajo kosti... dosegel je kar je hotel... :yea2: :OK:

:devil: :devil: :doze: :lol1:

P.s. Jaz revije ne bom več komentirala, jo bom samo malo brala in si kmalu kupila Siemensa, samo še pogruntat moram kako se nanga usedeš, ga zaverglaš in kolk mi bo žrl na furi do morja. :naughty: :devil: ... pa sem rekla, da bom :xx: ... jej jej... ne gre :devil:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

kok si ziher v to izjavo? :hmm:

...

Toliko kot sigurno vem, da ni nič sodeloval z društvom, čez katerega tako veselo pljuva. To lahko trdim. In tako pljuvanje izgleda tako, kot če bi jaz pljuval čez soseda, ker si ne pomete v svoji štali. Koji vrag me pa to briga in kaj se imam tam vtikati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je kritika bralcev čez javno glasilo. Ker nekaj delaš za javnost, ji to računaš in moraš pričakovati tudi + in - kritike. Pametni uredniki se glede na to odločajo, kako bodo naprej krmarili svoje delo. Nespametnim je pa narod kriv za njihove neuspehe. Saj ni nič narobe, če se motorist preobrazi v npr. mobitel revijo. Bo pač izgubil določen krog bralcev in pridobil drugega. Je pa zelo narobe, če se urednik javnega glasila spusti na tak nivo, da kritizira delo ljudi, s katerimi pravzaprav nima nič in mu niso nič storili in mu niso ničesar dolžni.

Jaz sem prepričan, da za vsem tem stoji le ena velika folšija, ker lahko moderni medij kot je motosvet, privabi tolikšno število udeležencev in predvsem zvestih gostov foruma in s tem tudi pralcev reklamnih pasic.

Pa lepo pozdravljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojan je pozabil omeniti eno majckeno malenkost. tako cisto mickeno. skoraj nepomembno.

motosvet je samo platforma za trenutke, ko se ne vidimo IRL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zelo narobe, če se urednik javnega glasila spusti na tak nivo, da kritizira delo ljudi, s katerimi pravzaprav nima nič in mu niso nič storili in mu niso ničesar dolžni.

mislim da malce pretiravas....marsikateri novinar in urednik si, podobno kot urednik Motorista, privošči kako pripombo ali kritiko trenutne družbene situacije ipd.....

menim da ga imate preveč na piki in da ste malce preobčutljivi...in se vedno sem mnenja da ima avtor dotičnega teksta prav......

...horjo zograjnavedno ne leti izrecno (in samo) nate O:-)

ehem...ampak naceloma imate ravno tako pravico do nestrinjanja kot jest in buba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... menim da ga imate preveč na piki ...

Motorist je prodajljiva roba, fokusirana na določeno ciljno publiko. In če bi gospod imel malo dunsta, diplomatskih sposobnosti in marketinške spretnosti, se ne bi obnašal tako kot se - neprofesionalno (moje mnenje). Lahko pa da bo s tem svojim pristopom celo uspešen v stilu Slovenske novice motorizma. Rezultat njegovega prostopa je/bo viden v njegovi kredibilnosti pri ciljni publiki in poslovnih rezultatih izdajatelja revije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist je prodajljiva roba, fokusirana na določeno ciljno publiko. ..........Rezultat njegovega prostopa je/bo viden v njegovi kredibilnosti pri ciljni publiki in poslovnih rezultatih izdajatelja revije.

...seveda....'nuff said

ok mogoce se mi zdi to zgrazanje pretirano zato, ker se z njim delno strinjam ?? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej dej....tu ste mu popljuvali revijo vsak mesec spšroti takoj ko je izsla...če ni blo tekstovnih napak, so bile napake prevajalca, ...ko je to spravil v red pa fotke niso ble dobre......

dejte mir, kupujte in berite revije in spletne stran in se vozite z mopedi.......

Kaj je spravil v red? A se hecaš, al kaj? Še vedno išče lektorja! Piše v pismih bralcev. Tam tudi piše, da drugi znajo samo prevajati in pobirati od istega avtorja. A sam ne dela nič drugače! najbolj očiten primer: predstavitev siemensa A60. Do besede natančno prepisana s spletne strani Techtree. Pa še vir je napačen. Da o avtorju niti ne govorimo. Motorist zaradi svojega pohlepa rine v resne težave!

Glej, glej, novica o Vegini ponudbi med motorističnimi novicami. Je zmanjkalo prostora v rubriki komunikacije?

Novice, stran 77; pisec tudi enkrat ni prebral za sabo.

Toliko o tem, kaj je v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je spravil v red? A se hecaš, al kaj? Še vedno išče lektorja! Piše v pismih bralcev. Tam tudi piše, da drugi znajo samo prevajati in pobirati od istega avtorja. A sam ne dela nič drugače! najbolj očiten primer: predstavitev siemensa A60. Do besede natančno prepisana s spletne strani Techtree. Pa še vir je napačen. Da o avtorju niti ne govorimo. Motorist zaradi svojega pohlepa rine v resne težave!

niti slucajno se ne bom pričkala o tem....

revija z vsako številko napreduje...napake kakršna je bil "jermen" pri bulldogu lahko najdemo kjerkoli....VSI imajo napake, ne samo Motorist...in VSI so pohlepni...vprašanje je samo s kakšno kolicino penezev operirajo in kaj jim obstoječi penezi dovoljujejo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste tolk naperjeni proti reviji. Taka kakršna je, je zgolj odraz motoristične scene pri nas, ki je resnici na ljubo, podhranjena da ni res.

Če bi bila drugačna, bi bil čudež. Zakaj pričakujete čudežev od Črnologarja ?

Jaz jo že dolgo ne kupujem in to je vse.

Davek na majhnost je včasih zelo neprijeten. Ena slaba moto revija je še najmanj kar se nam lahko zgodi.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ne razumem. Prihajam s kmetije, mogoče zato.. Dokler pljuvamo gospodiča s kravato, nam bi moral biti še hvaležen saj tako ve, da ti pljuvači še vedno berejo in s tem kupujejo njegovo revijo. In upajo in upajo.. na boljše čase. Meni je že davno zmanjkalo sline. Na svoje stranke, kupce, ljudi s katerimi delam pa gledam z precej večjim spoštovanjem, saj je to moj kruh. Pa čeprav so povsod konflikti. Po moje so to zadnji brci z njegove strani, sedaj pa le išče izgovore kdo je vse kriv za tako podrtijo od revije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac ste zapeli za te zadeve ...

Revija je takšna, kakršna je. Tukaj nabijati o kvaliteti ali nekvaliteti je brez predmetno. Vsak lahko proba svojo revijo izdajat, kot se trenutno trudi Mitja Gustinčič.

Idealnih revij pa itak ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac ste zapeli za te zadeve ...

...

He, he, stanovska solidarnost, bravo! ;)

Ne se sekirat (infrakt pa to...) Symchy, je Superblackbird prav lepo povedal za kaj gre.

:hmm: Mogoče pa spet provociraš, da tema ne bi zamrla :? :? ?

Imejte se lepo, jaz grem Zvitorepca brat! :D :D :D

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Nova oblika...

V celoti še vedno :BUA:

Prevzeto, povzeto, poslabšano. Zadnji "veliki" test, ki smo ga že zdavnaj prebrali v švabščini, je oklestil in "izboljšal" s katastrofalno slovnico.

Če bi bral PS in Motorrad, bi se dalo napisati marsikaj.

Gustinčič je profesor, čeprav včasih pljune na karbittt. Ima pa uvod, sladko sredico in zaključek.

Je pa res dobro, da ga imamo. Čeprav - ko odložim Motorista, ne diham nič globlje.

Bo že boljše.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTNO DELO 30.08.2004

PRILOGA: Na kolesih

TEST: APRILIA RSV MILLE TUONO R

AVTOR: BORIS SAMBOLEC

"Ime je ta "slečeni" član dužine RSV 1000 dobil po hitri in izredno gibčni ribi, ki se velikokrat znajde tudi na naših krožnikih. Pravzaprav kar primerna odločitev tovarne, saj je tuna z nekaj domišljije zlahka sinonim za tako zmogljiv in agilen motocikel, kot je tokrat preizkušani ..."

Ko sem tole prebrala sem najprej :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: , potem je sledilo :hmm: :? :hmm: :? :hmm: :? :wacko: , nato :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: in nato :wacko: :xx: :wacko: :xx: :wacko: :xx:

Spoštovani g. Sambolec, če že ne drugega vas prosim, da uporabljate vsaj italijansko-slovenski slovar. :lol1: :lol1: :lol1: Ali pa morda razmiliste in začneta pisati raje o ribah :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoooo jaoooo :lol1: spet naši pesniki na delu... Jebemumater kukr kol obrneš je Gustl za tele kljukce kr car...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole glejmo - vsakmu se zgodi kak lapsus. večji ali manjši...

Ja, res je. Motiti se je človeško. Ampak Tuono in Tuna ... ne ga srat no :lol1:

Mogoče je preveč gledal reklamo za Safkol al kaj je že uni modroplavuti tun :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!