Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

"tuna fajter" -- pa saj se sploh ne sliši tako slabo. :lol1:

Danes je na policah že novi Moto.si. Kakšni komentarji nanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revija je preprosto dobra /da si sposodim/: Za vsakogar, ki ima IQ višji od sobne temperature /v stopinjah Celzija/.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na policah že novi Moto.si. Kakšni komentarji nanj?

Mislim da je moto.si vseeno čist gut za prelistat. Boljš to kot pa družina ali NAša žena.....Meni osebno je tudi bolje kot Motorist. Sej ne da bi ga člopvek kupoval, ampak da ga recimo v Clubhousu pr Fajrstarterjih prebereš ob ledenem pirčku je pa čist gut....no ja al pa pr frizerju, sam da ga tam še nisem zasledil..... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revija je preprosto dobra /da si sposodim/: Za vsakogar, ki ima IQ višji od sobne temperature /v stopinjah Celzija/.

Prelistala novo številko Motosi-ja . Absolutno strinjam s tabo, ceco. :yea2:

Že med prebiranjem "kao uvodnika" me je vmes dvakrat kakat, trikrat sem padla ven in napizdila nič hudega sluteče otroke in fiftyju govorila grde besede. :huh:

Vsebinsko :BUA: , da ne govorim slovnično in berljivo :kva2:

Najbolj pa me je :lol1: in :blink: napis " KAJ NUDIMO v najbolj strokovni motoristični reviji" :xx:

Če mene kdo kej vpraša, mi je najbolj všeč takoj prva stran za naslovnico, kjer oglašuje nek operater mobilne telefonije ( da ne bom delala EPP-ja) :rolleyes: .

Pa še ena cvetka, zrasla na "urednikovem" zeljniku, me je "razveselila" ( citiram) : " A motocikle danes vozijo možje, ki so sivi za ušesi."

:D :P

MISLIM!!!!!! Motocikle vozijo pa možje al kaj? :angry: In to še sivi za ušesi? :angry:

Dobro jutro, g. Gustinčič. :doze:

Če omenim samo slavno Vale , pa Bibo, pa Tejko, pa Dašenko, pa....( da ne bo vedno Benka Pulko :P ) - te dekline ( :wub: ) me niti najmanj ne spominjajo na možakarje, še manj so pa sive za ušesi... :wacko:

p.s.

OK. So me učili pri mojem biznisu, da je zelo pomembno, da če eno stvar šimfaš, obvezno poišči tudi nekaj pozitivnega .... Naj bo. Nekaj slinc mi je steklo na 40. strani - samo za gledat, seveda :

Honda Rune 1800... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slinc mi je steklo na 40. strani - samo za gledat, seveda :

Honda Rune 1800... :naughty: :naughty: :naughty:

Ah manu, nč gledat, kr kupit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena cvetka, zrasla na "urednikovem" zeljniku, me je "razveselila" ( citiram) : " A motocikle danes vozijo možje, ki so sivi za ušesi."

 

MISLIM!!!!!! Motocikle vozijo pa možje al kaj?  In to še sivi za ušesi? 

Dobro jutro, g. Gustinčič. 

Če omenim samo slavno Vale , pa Bibo, pa Tejko, pa Dašenko, pa....( da ne bo vedno Benka Pulko  ) - te dekline (  ) me niti najmanj ne spominjajo na možakarje, še manj so pa sive za ušesi...

v bistvu sem ze kar siva...bo treba na barvanje B)

ampak to je samo neizmerna modrost, ki tolče na plano :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* Klinac! Saj drugega še "šimfati" ne moremo, ker je Motorist edina konstantna revija na slovenski sceni. Lektorja že rabi Črnologar, a to je senca proti "monitorju", ki je popolnoma popačil slovenski jezik. Ohranil se je čez stoletja, "tole" pa ne vem, če bo preživel.

* Kar se tiče udrihanja po zagnancih, ki sploh kaj naredijo, pa tako. Če ima kdo toliko jajc, da naredi boljši "zmazek", kot je Motorist, mu grem še sam pomagat.

* Včasih imam občutek, da so tisti, ki se neprestano anonimno pojavljajo "v teh vrsticah", navadni "računalniški molji", ne pa motoristi, ki bi "klepali" kilometre. Gas fantje, gas!!! Na pisto, med garače!! Tam pokažite, koliko vas je v hlačah. Računalnike pa pustite otročajem. Saj ste bikerji, hudiča vendar!!!

Prof. Henrik Mulh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revija na slovenski sceni. Lektorja že rabi Črnologar, a to je senca proti "monitorju", ki je popolnoma popačil slovenski jezik. Ohranil se je čez stoletja, "tole" pa ne vem, če bo preživel.

Kdo ne bo preživel, a internet aka "monitor" ?!? :lol: :lol:

* Kar se tiče udrihanja po zagnancih, ki sploh kaj naredijo, pa tako. Če ima kdo toliko jajc, da naredi boljši "zmazek", kot je Motorist, mu grem še sam pomagat.

Kar pošlji kakšen članek ali prispevek, lahko tudi tri, štiri ali poljubno število. Z veseljem jih bomo objavili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* Klinac! Saj drugega še "šimfati" ne moremo, ker je Motorist edina konstantna revija na slovenski sceni. Lektorja že rabi Črnologar, a to je senca proti "monitorju", ki je popolnoma popačil slovenski jezik. Ohranil se je čez stoletja, "tole" pa ne vem, če bo preživel.

* Kar se tiče udrihanja po zagnancih, ki sploh kaj naredijo, pa tako. Če ima kdo toliko jajc, da naredi boljši "zmazek", kot je Motorist, mu grem še sam pomagat.

* Včasih imam občutek, da so tisti, ki se neprestano anonimno pojavljajo "v teh vrsticah", navadni "računalniški molji", ne pa motoristi, ki bi "klepali" kilometre. Gas fantje, gas!!! Na pisto, med garače!! Tam pokažite, koliko vas je v hlačah. Računalnike pa pustite otročajem. Saj ste bikerji, hudiča vendar!!!

Prof. Henrik Mulh

Kako smo lahko pavšalno diagonalni, kajneda? O:-)

Ne vem, zakaj sploh tipkaš tele vrstice, če imaš tolk proti računalnikom itd... Če si taprav desc in če te je kaj v hlačah, zakaj nisi zdajle na Grobniku pa delaš runde in se približuješ temu, da porušiš svetovni rekord na Grobniku ...in zakaj svojemu otročaju zlorabljaš računalnik?

aja... ok. .. mogoče pa še nisi čist taprav desc :) Vse jasno :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* Klinac! Saj drugega še "šimfati" ne moremo, ker je Motorist edina konstantna revija na slovenski sceni.

Se opravičujem,

v prejšnjih postih smo šimfali in rahlo tudi v zvezde kovali Motosi - 3. številko najbolj strokovne motoristične revije (tako piše na naslovnici) :blink:

In še ena veleumna : naslov " Uvoz motocikla iz EU" .

Lepo, da bomo k nam, v južni Afganistan, uvažali mopede iz EU.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ne bo preživel, a internet aka "monitor" ?!? :lol: :lol:

Kar pošlji kakšen članek ali prispevek, lahko tudi tri, štiri ali poljubno število. Z veseljem jih bomo objavili.

Codeine, Bravo!!

Takšni zagnanci kot si ti, bodo še veliko naredili za slovenski motorizem! To je zate kompliment! Kar se pa tiče prispevkov, ti sporočam, da na žalost nimam dosti časa. Če ga bom imel, pa rade volje. Prof. Henrik

Pa še SymRu!

Za zgled si vzemi Codeine-a!!! V njem je perspektiva! S tako bolnimi odmevi kot je tvoj, boš pa pregorel. Cenim tvojo zagnanost, saj si se potrudil polnoč preč. A to še ni dovolj.

Kar se tiče piste je pa žal tako; Povej mi, če si upaš (po pravici)! koliko kilometrov je pod tvojo ritjo! Pa naj bralci ocenijo, kam potegne najina tehtnica.

Naj ti zaupam. Pod mojimi kolesi je okroglo milijon, presneto hitrih in zanimivih kilometrov. Zagotavljam ti pa še nekaj, "računalniški molj". Toliko dežel in pist, kot jih je pod mojimi kolesi, ti ne boš doživel nkoli! Pa lepo bikersko prihodnost ti želim.

Jaz sem povedal vse in s teboj ne želim nadalje !barantati". Pa naj ti bo Codeine zgled!!!!!! Prof. Henrik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče piste je pa žal tako; Povej mi, če si upaš (po pravici)! koliko kilometrov je pod tvojo ritjo! Pa naj bralci ocenijo, kam potegne najina tehtnica.

Naj ti zaupam. Pod mojimi kolesi je okroglo milijon, presneto hitrih in zanimivih kilometrov. Zagotavljam ti pa še nekaj, "računalniški molj". Toliko dežel in pist, kot jih je pod mojimi kolesi, ti ne boš doživel nkoli!  Pa lepo bikersko prihodnost ti želim.

Jaz sem povedal vse in s teboj ne želim nadalje !barantati". Pa naj ti bo Codeine zgled!!!!!! Prof. Henrik

In kaj ima tvoj milijon kilometrov zveze s slovenskimi moto revijami in slovenskimi pisci v njih? :afro1: :afro1: :afro1: Si že kdaj kaj napisal? Aja, nimaš časa .... pa tako pameten in izkušen. Škoda se dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima tvoj milijon kilometrov zveze s slovenskimi moto revijami in slovenskimi pisci v njih? :afro1: :afro1: :afro1: Si že kdaj kaj napisal? Aja, nimaš časa .... pa tako pameten in izkušen. Škoda se dela :D

Preberi še enkrat njegove ( maloštevilne) prispevke, oceni stil pisanja, preberi med vrsticami in mi nato še enkrat povej, če si zares prepričan, da nikoli ni ničesar napisal za Motorista? :devil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem,

v prejšnjih postih smo šimfali in rahlo tudi v zvezde kovali Motosi - 3. številko najbolj strokovne motoristične revije (tako piše na naslovnici) :blink:

In še ena veleumna : naslov " Uvoz motocikla iz EU" .

Lepo, da bomo k nam, v južni Afganistan, uvažali mopede iz EU.

:doze:

He he he! :lol1:

Na mestu pripomba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Komaj sem se prebil do konca. Vele umi slovenskega motociklizma tu izlivajo svoje modrosti. :rolleyes:

Raje poglejte to primerjavo:

MOTORIST izhaja že šesto sezono in še kar izhaja, delo konstantno, seveda se določene napake pojavljajo in določen procent slovenskih bralcev mu zaupa in ga redno kupuje. Tudi oglaševalcev je vedno več sploh v tej sezoni, ko je izšel Moto.si

Biti pa bi moral boljši glede na izkušnje, ki so si jih nabrali, ali pa tudi ne...

Moto.si pa na drugi strani predstavlja vse skrite želje in neumnosti, ki jih Gustiju vsa ta leta pri AM niso dovolili. In sedaj naj bo to najstrokovnejša revija. Njegova kariera kot dirkača je mizerna, saj se tako hvali z njo, a nategoval je uvoznike za motocikle in nikoli ga drugi niso marali. Ta projekt moto.si pa umetno drži s svojim denarjem in zavaja ljudi. Saj je nekaj tudi pametnih, a za tak denar bom raje kupoval drug lakiran papir z bolj pametno vsebino. :wacko:

Ride free.. be mi2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno koliko neznancev z enim ali parimi vpisi na forum kar naenkrat tu zliva gnojnico na mnenja članov foruma... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :hmm: ...meni je pa MotoSi dejansko trenutno najboljsa revija pod soncem... :blink: ...edino kar mi je kr neki je ono - "ture po sloveniji", kjer opisuje kje so moznosti za dobre fure... ...ostalo pa tak ko za moj okus mora bit - tud recimo "novi tisocaki trgajo gate" v naslovu se slisi bolj k kaj druga, bolj strokovno napisanega... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

danes sem prelistal nov Moto katalog avto magazina in pa novega motorista...

V moto katalogu je pri Suzuki banditu 650(nov model torej) napisana okvirna cena 1.345.000(neki tazga) sit...a mislite da gre za tiskarskega škrata ali je zadeva res lahko tako "poceni" v novem letu.... :hmm:

katalog je sicer malo oskubljen pri tehničnih podatkih(v njem se najde tehnične podatke le za novejše motorje) drugače pa zgleda v redu izdelek...veliko motorjev je tudi predstavljenih....

motorista sem še bolj na hitro prelistal, opazil test o novem duku.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote=fičo,12 Aug 2004 @ 12:. Pod mojimi kolesi je okroglo milijon, presneto hitrih in zanimivih kilometrov. Zagotavljam ti pa še nekaj, "računalniški molj". Toliko dežel in pist, kot jih je pod mojimi kolesi, ti ne boš doživel nkoli! Pa lepo bikersko prihodnost ti želim.

Ja kolikokrat si pa se peljal okrog sveta da si nabral milion kilometrov?

Popravljeno . Popravil PEROVIČ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem že prelistal zadnjo decembersko številko MOTORIST - a in moram priznati, da se kar pozna nova metla v hiši. Testi prevedeni iz madžarščine so bili prej res katastrofa (pa ne da se mam jaz za nekega slavista), včasih je kar bolelo, ko si jih bral. Tokratni recimo MBW K 1200 s je po moje zelo korektno preveden. Sicer, mislim da je revija na dobri poti, saj je napredek viden iz leta v leto če ne že iz številke v številko. Dejstvo je, da je pa nemogoče narediti revijo, ki bo včeč vsem. Mene sicer moti preveč športa, a vem, da je za druge to pomembno. Torej za vsakega nekaj.

Glede MOTO.SI pa takole. Res je, da se dobro blago samo hvali, a to, da napišeš na svojo revijo NAJBOLJ STROKOVNA... pri dveh revijah, ki v SLO izhajata je skoraj malo preveč. Sicer pa nič slabega tako na splošno o reviji.

Kakorkoli že, prepričan sem, da bi z boljšim razumevanjem in sodelovanjem lahko nam porabnikom bolj koristili, kot pa nam sedaj, ko prebiramo njihovo "prepucavanje" kdo je boljši v revijah. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo se presenetiti Motoristu........

Morda pa bo metla imela svoj namen.....držim pesti......in čakam na prvo....obljubljeno.......novoletno izdajo!!!!!!

Črnologar....pazi se..........zdej maš nove moči........preberem vse do zadnje vejice!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako sta se mi znašli pod rokami zadnji dve reviji Motorist. :huh: Naj kar naravnost povem, da sem bil prijetno presenečen. Osebno menim, da so se pošteno potrudili, da so manj pristranski kot pri MotoSi in da lahko med povprečnimi članki najdeš tudi nekaj zanimivosti.

Nekaterim motosvetovcem bo najbrž zanimiv rezultat glasovanja za najboljši slovenski moto servis.

Le zakaj je na zadnjem mestu na Motosvetu tako zelo priljubjena Elisa :hmm:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj je na zadnjem mestu na Motosvetu tako zelo priljubjena Elisa :hmm:

Zgolj na slepo ugibam - zato, ker je dobila najmanj glasov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!