Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

A ste prebrali danes članek v večeru,z naslovom

NAJBOLJŠI MOTORIST JE TISTI,KI SEZONO PREŽIVI

Je G.Dreu napisal kar zanimiv članek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Dreu :worship: :worship: :worship:

Odličen članek, sicer malo emocionalno obarvan vendar ravno dovolj da sede na dušo tudi kašnemu ravnodušnemu ''dirkaču''

p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja.....to z skuterji je pač tak,tak ne.....bi rekel zgodnja selekcija....tist ki se tam znajde,naj prestopi na naslednjo stopničko, tist ki ne......ja tisti pa naj pusti hobi...

Drgač je članek kar dokaj podoben mojejemu načinu mišlenja......sam ta zadnja vrstica o neodgovornosti tistega, ki sede na motor in ne pomisli na smrt je hudo potegnjena.....da si vsakič ko sedem na svoj "HOBI" naj rečem to je moj zadnjikrat in me več nebo.....noja.....se mi zdi bolj obratno....rečem si: za to v bistvu živim....

Moje mnenje pač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo malo v članku upošteva motorje kot sredstvo transporta... Ves čas v glavnem "šport", "hobi", ... no, pa ni čudno, če pa je Mariborčan - :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja.....to z skuterji je pač tak,tak ne.....bi rekel zgodnja selekcija....tist ki se tam znajde,naj prestopi na naslednjo stopničko, tist ki ne......ja  tisti pa naj pusti hobi...

Drgač  je članek kar dokaj podoben mojejemu načinu mišlenja......sam ta zadnja vrstica o neodgovornosti tistega, ki sede na motor in ne pomisli na smrt je hudo potegnjena.....da si vsakič ko sedem na svoj "HOBI" naj rečem to je moj zadnjikrat in me več nebo.....noja.....se mi zdi bolj obratno....rečem si: za to  v bistvu živim....

Moje mnenje pač..

frajer-fatalis-kawboy-jamesbond sindrom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv članek, zanimivi, pa so tudi komentarji. Ma ja, brezveze se spuščat v to .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Tisti Robert, ki je podal komentar nisem jaz .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober članek, vendar z eno napako oz. napačno trditvijo. Skuter 50cc ni vozilo, ki bi bilo razvito za hitrosti do 45 km/h, ampak je vozilo, ki je razvito in tudi v tovarnah testirano za hitrosti do min. 100 km/h (kar zmorejo povsem odprti 50cc agregati brez večjih težav) in potem po zakonski direktivi birokratov, ki o vožnji dvokolesnikov nimajo pojma, zadušeni na 45 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru res VSI športno vozijo. in to dobro!  :OK:

Le maži se ven zaj ja. :rolleyes: Še prideš ti v tote kraje. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, pomanjkljivost članka, ki želi biti neko empatično esejistično modravanje, je predvsem to, da pozablja na tiste, ki motor uporabljajo iz praktičnih razlogov...

In "treba si je iskreno priznati, da je vsakič lahko zadnjič" se mi zdi patetično...

Je luštn članek, ne preveč negativen do motoristov (razen skuteristov - njim verjetno vsak rad malo pamet soli, a ne?), kaj dosti koristnega pa žal tudi ne bo od njega. Razen pač strinjanje večine motoristov. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Evo, novi Motorist je zunaj...tko FYI

lp

Ja in spet zame ena slaba stevilka. Po mojem skromno - neskromnerm mnenju je to najslabsa motoristicne revija. Pod to se lahko 257 x podpisem!!

:evilgrin: :wacko:

Pa, da ne bo kdo kaj narobe razumel (k da mi je mar za to :yea1: ), sam prebiram Motosi (Slo), Motorevijo (HR), Tuttomoto (ITA) in obcasno se Motorrad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote=jupiter,14 Oct 2005 @ 13:5

Motorist - Po mojem skromno - neskromnerm mnenju je to najslabsa motoristicne revija. Pod to se lahko 257 x podpisem!!

...prebiram Motosi (Slo), Motorevijo (HR), Tuttomoto (ITA) in obcasno se Motorrad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote=jupiter,14 Oct 2005 @ 13:5

Motorist - Po mojem skromno - neskromnerm mnenju je to najslabsa motoristicne revija. Pod to se lahko 257 x podpisem!!

...prebiram Motosi (Slo), Motorevijo (HR), Tuttomoto (ITA) in obcasno se Motorrad...

Ejga, jupiter.

Sam boljšo naredi! - (Pa ne se jezit')!!!

Samo vprašanje;

Ali veš, koliko časa npr. izhajajo (tvoje) omenjene revije in koliko ljudi in denarja, jih ohranja pri življenju?

Pa še en nasvet. Naredi nekaj, da bo revija Motorist boljša. S tem boš mnogim motoristom polepšal zimske dni!

Zahvala v naprej!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa bolj težko, glede na to da se ga kritike sploh ne primejo. Pa tudi kakšnih pametnih nasvetov ne upošteva glede na to da je v glavnem nespremenjeno stanje al pa slabš že dolgo časa.

Gre bolj zato da ima nekaj ljudi pač plačo.

Al pa sam  eden ni važno. Ampak je res škoda denarja....

tole je klobasa nekoga ki ne ve o čem govori...motorist se je v letih od izida močno spremenil......še posebej pa v zadnjem letu...če ne verjameš ti bom servirala vse izvode bova šla od enga do drugega...

pred časom mi ni je neki bivši bralec jamral da se mu zdi da revija stagnira in da je dolgočasna....ko sem ga vprašala kero stevilk je imel nazadnje v rokah (ne da jo je kupil, pač pa pogledal) je rekel, da neko od 2003 ...fino....tolko o verodostojnosti takih komentarjev....

prosim da se komentarjev kot je

Gre bolj zato da ima nekaj ljudi pač plačo.
vzdržiš do nadaljnega ker očitno ne poznaš pogojev dela in ljudi ki delajo v reviji....

pa bi tole preslišala, če ne bi glih ta vikend plužla 500 km daleč na lastne stroške pokrivat nek dogodek katerega ni sposobna pokrit nobene druga revija..ali pa jih ne zanima ker je v tem premalo denarja....

in opažam da so slo bralcem druge moto revije bolj všeč od motorista zato ker so slikce lepše ali pa bolj lično postavljene....in ker lahko notri berejo kaj si urednik revije misli o sanjski ženski...to rabite a ne :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nagaya po tem zgornjem tvojem postu bi rekel, da verjetno sodeluješ pri nastanku revije Motorist :hmm: s tem ne mislim nič slabega, da ne bo pomote .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in opažam da so slo bralcem druge moto revije bolj všeč od motorista zato ker so slikce lepše ali pa bolj lično postavljene....in ker lahko notri berejo kaj si urednik revije misli o sanjski ženski...to rabite a ne  :photo:

točno to!!!!!!!!!

tehnične podatke o motorju, lahko vsak prebere iz tabele!!! :grim

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in opažam da so slo bralcem druge moto revije bolj všeč od motorista zato ker so slikce lepše ali pa bolj lično postavljene....in ker lahko notri berejo kaj si urednik revije misli o sanjski ženski...to rabite a ne  :photo:

Ni točno. Mene moti to, da napišejo o testiranem motorju vse naj naj. Resnih kritik pa se vzdržijo. Če vzameš za primerjavo revijo Enduro in njihove teste in Motorista in njegove teste, je precej razlike. Motorist dela z vsakim proizvajalcem v rokavicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

here we go again ...

rezultat bo 6 litrov prelitega adrenalina, golide krvi ... in kaj še? Nič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!