Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Kdaj si pa imel prešvicano majico po celodnevni furi.Za tebe je že mednarodno če se pripelješ iz Slovenske Bistrice v Maribor.

he he nice try, ne ne, ne boš me sprovociral :nono: :grrr

PS: kaj stara spet ni dala? :devil:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#Da ne bomo samo šinfali :nono: :P

Moran pohvalit redakcijo Avtomagazina :OK: dobil brezplačno polletno naročnino na AM in trening varne vožnje BMW[avto ne moto:D pa še precej "majhnin" stvari (kapo ipd).

Lepo, da skrbijo za svoje naročnike :OK:#

Heh, vsaka čast, jaz sem bil 15 let naročnik, pa sem dobil en p.... Pa še članki so se obupno sterilizirali. Sedaj pač prebiram MOTOSI in pa hrvaško-mi je naslov ušel iz glave.

Se pa deloma strinjam s kritiko članka KT o HOG-ovcih. Žal sem jih veliko videl na zborih z obnašanjem ovac, da pa se razume, so jim z obanašanjem sledili tudi ostali svet. Ampak poanta je, obnašaj se kot ti je volja, dokler ne utrujaš drugim s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test od Electra Glide-a je ful dobr :OK: ,... in ja tud drugo mnenje o njem je dobro :D :D

Pa ne vem nisem čist točno dojel kaj je g.Juvančič hotel povedat na predzadnji strani glede tega "decembra" :hmm: ....eh sj gotov je bl problem v men,k ne znam res pozorno prebrat :blush: ...

Jst sm dobu ob branju drugega mnenja pr testu harleya občutk,da so avtorju zelo pri srcu tovornjaki :P

Zakaj? "...stopalka zavore,velika kot pri tovornjaku." V prejšnji številki pa o K1200R: "...zavore,ki bi ustavile tudi tovornjak..."

Pa to ni kritika. O:-)

Razmišljanje g. Juvančiča je pa povsem razumljivo... hvala bogu,da je tu december,kajti do prvih pomladnih dni ne bo več imen motoristov v osmrtnicah :photo:

Je pa škoda,ker g. Juvančič v temi o pinlocku z varjenim šivom ni malce podrobneje razložil,kako in s čim se je sam lotil reševat problem rosenja vizirja... Včasih je namreč dobro poznati tudi spodletele poskuse,da človek po nepotrebnem ponovno ne odkriva amerike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljanje g. Juvančiča je pa povsem razumljivo... hvala bogu,da je tu december,kajti do prvih pomladnih dni ne bo več imen motoristov v osmrtnicah :photo:

Upajmo da res, ker je zadnji padel še 3 ali 4. decembra :cry: Res, da je bil voznik motornega kolesa, vendar ..... O:-)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi Motorist kolikor sem bral kar simpatično zgleda - kar se tiče napak. Teh namreč tokrat (še) nisem opazil. Vsebina meni itak neprimerno bolj leži kot neko modrovanje da ne smeš prehitro v ovinek, pa ne prepočasi, pa da se moraš dovolj nagnit, vendar ne preveč ... :D ... če bi bilo po mojem, bi imel notri še več motocrossa. Cestaki so za pussyje :devil: :xx: :P (hec).

No, ampak resno - zelo pohvalno da je offroada veliko v reviji, na račun tistih trapastih veteranov, ki so jih pred leti not vlekli ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist bo verjwtn mogu ime revije spremenit glede na zadnje vsebine. Novo ime ČOPERIST IN KROSIST se mi zdi bolj primerno.

Ps: pa brez zamere, ker o CHD dirkah letos ni blo popolnoma nič napisanega, rezultate mamo pa letos najboljše v vsej zgodovimi slovenskega cestno-hitrostnega motošporta!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:whistle: Kje oziroma v kateri reviji lahko pričakujemo reportažo v besedi in sliki z Motosvetove novoletne zabave :? :) O:-)

V Sobotni prilogi dela bo. Pa v Cicibanu.

;)

Men so drgač slovenske motorevije ful okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sobotni prilogi dela bo. Pa v Cicibanu.

;)

Men so drgač slovenske motorevije ful okej.

Simč, tebi je pa "nekdo" danes geslo vkradel....

EDIT; al pa si pjan, ku*ba :grim

Kdo kupil Avtomagazinov katalog motorjef?? Beda od siromaštva...

Sam slike pa formo, pa bi ja lahko že menjali.... :BUA: :grim

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simč, tebi je pa "nekdo" danes geslo vkradel....

Kdo kupil Avtomagazinov katalog motorjef?? Beda od siromaštva...

Sam slike pa formo, pa bi ja lahko že menjali.... :BUA:

a so vsaj podatki zupdatani tut za stare modele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) logiš, saj sam po svojem delu ne boš pluval ;)

Tko kot motosvetovci ne bodo pljuvali čez motosvet - če bodo, bodo ukinjeni ... ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) logiš, saj sam po svojem delu ne boš pluval ;)

Sej so men tud okej,pa nisem "insajder" :D

Sicer je pa pljuvanja v tej temi že kar preveč,se mi zdi :angry2:

Slovenci smo pač tak narod,da je le tuje,uvoženo,nekal vredno... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol:

as many before....

Kogar se želi znebit, da bi maj nabijal, se mu da moderatorske pravice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa pljuvanja v tej temi že kar preveč,se mi zdi :angry2:

:nono: to ni pluvanje :grim ampak samo kritike :grrr katere ali pa tudi ne naši pisci upoštevajo :P

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: to ni pluvanje :grim ampak samo kritike :grrr katere ali pa tudi ne naši pisci upoštevajo :P

hja, tistim, ki kritizirajo ,se seveda ne zdi pljuvanje ... Če pljuneš se ti valjda zdi, da lahko in da je prav in zveličavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kupil Avtomagazinov katalog motorjef?? Beda od siromaštva...

Sam slike pa formo, pa bi ja lahko že menjali.... :BUA: :grim

Kupil prvi dan po izidu. Šit, še opise so prepisal od lanskoletnega. Slabo delo so opravili, kr nekej...a1131.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in podatke :blink:

Čemu torej sploh katalog??? :hmm: :hmm:

Samo da na oderejo....bićes... :grim

TE, draga krava, TE. ni potrebno z sebe na druge sklepati. :devil: ne delamo vsi enakih napak kot ti. :grrr

Tko kot motosvetovci ne bodo pljuvali čez motosvet - če bodo, bodo ukinjeni ... ;)

...... se vedno zganjas "uzaljeno micko" ker nisi vec........?!

booooooooooogi. :devil:

BTW zakaj so ze razni symi, krave, advokati, motomaniaci in podobni se vedno regularni clani?

aja, ker "so bili" ukinjeni, tocno. :krneki: :whistle:

sym, sprosti se. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil prvi dan po izidu. Šit, še opise so prepisal od lanskoletnega.

vseh sigurno ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!