Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

vseh sigurno ne .)

Da da, će izvzameš novitete, kar je nesprejemljivo za cajteng, ki izide 1x na leto... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseh sigurno ne .)

Jah itak, da ne. a1171.gif Ker je tudi nekaj novih slikico46.gif Vsaj ene... dve :OK: t7.gif

En naključen bralec m4.gif, nekje na enmu WC-ju ne bi opazil razlike t192.gif

Hotu sm samo povedat, da če imate lanskoletnega, se vam najbrž za tiste nekaj novih modelov ne splača kupovati novega. Raje dodajte nekaj SITOV in kupite Motorradovega, pa jiiiha z njim na OO. k19.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... se vedno zganjas "uzaljeno micko" ker nisi vec........?!

booooooooooogi. :devil:

...

BTW zakaj so ze razni symi, krave, advokati, motomaniaci in podobni se vedno regularni clani?

aja, ker "so bili" ukinjeni, tocno. :krneki: :whistle: sym, sprosti se. B)

ne, sam čekiram prag tolerance ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da da, će izvzameš novitete...

125,enduro,cross,minicross,trial so čist novi sigurno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kupil Motopulsov katalog 2006 in moram rečt, da so se res potrudili :OK: ....na 350-ih straneh so predstavljeni poleg motociklov še skuterji, čelade, oblačila obutev....in vse to za sitnih 1200 sit :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp Motopuls oz. hrvati so svetlobno leto pred nami kar se tega tiče,...imajo samo eno revijo svojo...je pa zato ta toliko bolj kvalitetna :worship: :worship: :yea1:

no tistga motorrada hrvaškega ne štejem med njihove revije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa bi enkrat rad prebral neko konstruktivno pisanje LEDENEGA

samo javkanje pa pljuvanje po ostalih piscih ga je :BUA:

aja saj ma pravi nick :grim

uf saj res ne more biti vsak gastrbajtar :headbang:

pa vesel božič ledeni :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil Avtomagazinov Moto Katalog 2006 in sm popolnoma razočaran!

Če primerjate debelino kataloga 2002 in letošnjega je 2002 še enkrat bolj debeu. Na uvodnih straneh nobenih nasvetou za varno vožnjo, začne se kar z galerijo motociklov, da ne govorim o napakah....skratka KATASTROFA!! :angry:

Eidno kar mi je všeč, je naslovnica in na njej R6 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene najbolj motijo zavajujoči podatki o teži motocikla.... ne ločijo suha masa in polno natankan.... npr. BMWjove podatke o teži imajo označene za suho maso.... vsi pa vemo, da BMW da vedno podatke "vollgetankt" :) ..... pa še pri konjih/kilovatih jim tu pa tam spodleti pri galerijah.... skratka malo preveč šlampasto ... škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tednom sem videl slovenski motokatalog in bil kar malo razočaran ker je vsako leto slabši. So pa imeli na polici tudi hrvaškega sicer ne vem naslova kataloga, lahko pa povem da je veliko boljši in tudi vsaj enkrat debelejši. Najprej motocikli, nato skuterji na koncu pa veliko opreme od čevljev pa do čelad in to skoraj 20 odstotkov kataloga kolikor sem lahko na hitro videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tednom sem videl slovenski motokatalog in bil kar malo razočaran ker je vsako leto slabši. So pa imeli na polici tudi hrvaškega sicer ne vem naslova kataloga, lahko pa povem da je veliko boljši in tudi vsaj enkrat debelejši. Najprej motocikli, nato skuterji na koncu pa veliko opreme od čevljev pa do čelad in to skoraj 20 odstotkov kataloga kolikor sem lahko na hitro videl.

Ja, to je moto puls - ov katalog. Pa še štirikolesniki so noter - tisti, ki so na voljo v CRO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproščam,še mal več branja. Na dilah je tega še dost. mimgrede, a kdo ve keri motorji so se pr nam najbolj prodajal pred 10 leti, 5 leti? Jaz vem! Aj e to pomembno? Je! vprašte izdelovalce, pa uvoznike, pa dilerje, pa une k čelade delajo, pa une ki rokovice šijejo. In tega- pisanja o prodaji motorjev v sloveniji še nisn vidu v nobeni slo reviji, niti na tem forumu ne! Mislim strokovno - z podatki kot se šika, ne uno 1,2,3... tralala, BMW R 1150 GS - najbolje prodajan naked bike!!! (kot majo to pri Ardiju!)

post-1616-1136671273_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: seveda je blo pisano o prodaji pri nas....s številkami imeni in odstotki....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: seveda je blo pisano o prodaji pri nas....s številkami imeni in odstotki....

DAJ , če ti ni odveč, pa še ti pojdi na dile. rad bi skompletiral tole okol prodaje. Res sem očitno zgrešu to kar si ti prebral. Thanks.

ampak vseeno bi blo fajn, če bi motožurnalisti lansko prodajno letino spravli v javnost; ampak proff narjeno, s primerjalnicami za par let nazaj, pa po kubaturah, segmentih itd. kdor to nardi je zame proff...stisnem roko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAJ , če ti ni odveč, pa še ti pojdi na dile. rad bi skompletiral tole okol prodaje. Res sem očitno zgrešu to kar si ti prebral. Thanks.

ampak vseeno bi blo fajn, če bi motožurnalisti lansko prodajno letino spravli v javnost; ampak proff narjeno, s primerjalnicami za par let nazaj, pa po kubaturah, segmentih itd. kdor to nardi je zame proff...stisnem roko!

do lani sem to spremljal in so na koncu sezone vsi mediji objavljali podatke o novo registriranih motorjih v letu. imel sem celo tabele v excelu po segmentih, kubaturah, znamkah itd. ampak žal tega nimam več, je pa sigurno bilo objavljeno, vsaj za večer lahko garantiram da je bilo objavljeno zadnja 4 leta ali še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je moto puls - ov katalog. Pa še štirikolesniki so noter - tisti, ki so na voljo v CRO...

torej bo treba kupit tega, se pa zelo zanimam za atv-je, zdaj ko je sneg, ah sanje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAJ , če ti ni odveč, pa še ti pojdi na dile. rad bi skompletiral tole okol prodaje. Res sem očitno zgrešu to kar si ti prebral. Thanks.

ampak vseeno bi blo fajn, če bi motožurnalisti lansko prodajno letino spravli v javnost; ampak proff narjeno, s primerjalnicami za par let nazaj, pa po kubaturah, segmentih itd. kdor to nardi je zame proff...stisnem roko!

do lani sem to spremljal in so na koncu sezone vsi mediji objavljali podatke o novo registriranih motorjih v letu. imel sem celo tabele v excelu po segmentih, kubaturah, znamkah itd. ampak žal tega nimam več, je pa sigurno bilo objavljeno, vsaj za večer lahko garantiram da je bilo objavljeno zadnja 4 leta ali še več.

večletne izčrpne primerjave ne...je pa vsako leto bila narejena statistika slo prodaje v primerjavi z evropsko v preteklem letu..lani..predlani ...itd....

poiščem in prilimam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je bilo objavljeno lani februarja ...pregled preteklega leta in groba primerjava z leti pred tem

post-368-1136883794_thumb.jpg

pa še ena stran članka manjka...prilamam takoj :)

post-368-1136883809_thumb.jpg

post-368-1136883818_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!