Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Na hitro sem prelistal novega Motorista in me je mal navdušu moram reč. Kot da uredniki prebirajo poste tle noter :lol1:

Precej manj športa, zato pa zgleda več dejstev (zavore...) in testov :OK:

Z Motoristom naprej :D

Samo časa nima da ga preberem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, so še dobri ljudje na svetu. Sem dolžan....npr.en giro z brutale, ko bo ziam mimo.

tole gre pa v moj rokovnik :) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem kupil motokatalog od našega avtomagazina in od hrvaškega moto plusa. :OK: Ko sem odprt katalog od avtomagazina sem se takoj spomnil, da sem že lani rekel, da ga ne bom več kupil, pa sem se spet zaj*... :devil:

Ima cel kup napak pri podatkih, maksi skuterji imajo po novem v glavnem le 60kg :kva2: (očitno so pogruntal eno novo hudo tehnologijo za znižanje mase motorjev), pri Suzukiju Burgmanu 650 pa piše "Čeprav je grajen na popolnoma enaki osnovi kot Revival, ... a je dobavljiv kot motorno kolo s pomožnim motorjem" :? :? :? :?

Tole ni vredno pol k*, izgleda kot bi moral en model vse skupaj v enem dopoldnevu v revijo zmetat.

Motokatalog od moto plusa je mnogo boljši, ima 353 strani (avtomagazin le 162) pa še cenejši je za 200 SIT, kar sem ga v pol ure prebral, nisem našel nobene večje napake. :OK: Hrvati so opral Avtomagazin :fredy: :P

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole gre pa v moj rokovnik :) ....

in mojega ...

Hrvati so opral Avtomagazin :fredy: :P

Ja, ful so se mogl trudit.. raje glej na to tko, kot da je avtomagazin šel v bokse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mojega ...

Ja, ful so se mogl trudit.. raje glej na to tko, kot da je avtomagazin šel v bokse...

Upam, da res.... mogoče sem zgoraj malo preveč popljuval, ampak si v končni fazi želim v roke vzet le en dostojen slovenski moto katalog :closedeyes:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst res ne vidm fore v teh katalogih! Zakaj? Ja folk-vsi k to berete ste na netu!! Tle dobiš še vlik več kot v katalogih! Res ne vem no...

Je pa nekej: tut jst rajš listam po papirju ko berem navodila in razne predloge za študij, kot pa tipkam in vrtim kolešček na miški...

Samo moje skromno mnenje...

LP, Lowrenc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa nekej: tut jst rajš listam po papirju ko berem navodila in razne predloge za študij, kot pa tipkam in vrtim kolešček na miški...

Ergo... .)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(očitno so pogruntal eno novo hudo tehnologijo za znižanje mase motorjev),

: :P

Še nisi slišal? Zadevi se reče nevtralizator mase, velik je kot škatlica cigaret, in ima dve 8 mm luknji za pritrditev na ohišje. Potem z imbus ključkom nastaviš, koliko teže naj nevtralizira. Edino paziti moraš, da ne nevtralizira več, kot je dejansko težak, saj se potem dvigne v zrak. Res nerodno če bi mogu NASO prosit da ti bajk vrne....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. slovenske moto revije so spet globoko razočarale s katalogi motociklov 2006 :BUA:

Kupil sem katalog 2006 hrvaškega Moto Pulsa in je proti našemu 100 pa 1.. mislim da je še kvalitetnejši od Motorradovega :OK: , katalog obsega kar 358 strani, not je predstavljenih 521 motorjev... Mislim, da se naši lahko zamislijo nad svojim početjem :(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Korelacija Motorist in Radio Gamma ne deluje oziroma je to ena farsa.....po mojem mnenju s strani Motorista......zgleda da delajo tam sami POPI-ji...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo... .)

In na internetu ni nobenega problema stisnit CTRL+P oz. File--Print.

Prihodnost je digitalna, o tem ni dvoma!

Včeraj v Financah:

Mladi, ki prvič kupujejo avtomobil, se bolj kot na starše ali

prijatelje obračajo po informacije v zvezi z nakupom

novega avtomobila v internet.

35 odstotkov tistih, ki prvič kupujejo avto, pravi, da je zanje internet najpomembnejši vir informacij

pri odločanju o nakupu novega avtomobila. 25 odstotkom so najpomembnejša mnenja staršev, 13

pa mnenja prijateljev.

V raziskavo, ki jo je izvedel Polk Center za avtomobilske študije, je bilo zajetih 366 kupcev, ki so prvič kupovali avtomobil, v starosti od 18 do 30 let.

Študija zaključuje z ugotovitvijo, da mladi informacij, povezanih z avtomobili, ne iščejo več v tradicionalnih medijih - TV, časopisih in revijah. T.i. generacija Y tradicionalno oglaševanje vse bolj izključuje in gleda samo tisto, kar si želi, in kadar si želi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem z užitkom prebral članek od enega "tipa", ki sploh ni novinar, je pa motorist z dušo in srcem.

Novo ER 6 je stestiral in predstavil, da lahko damo samo kapo dol.

Aja, kapo dol pred njim pa lahko da tudi večina slovenskih moto in wanna be moto novinarjev, ter priučeni moto novinarji :SS

Bravo Blaž Žgajnar :OK: :OK: :OK:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem z užitkom prebral članek od enega "tipa", ki sploh ni novinar, je pa motorist z dušo in srcem.

Novo ER 6 je stestiral in predstavil, da lahko damo samo kapo dol.

Aja, kapo dol pred njim pa lahko da tudi večina slovenskih moto in wanna be moto novinarjev, ter priučeni moto novinarji :SS

Bravo Blaž Žgajnar :OK: :OK: :OK:

Tadej

še zaupaš kje si bral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah, klinc pa teli e-cajtngi...na skretu ga še vseen ne morš brat :P

a si že kdaj slišal na noutbuke in wireless omrežje?no,na našem faksu ga mamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!