Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Kje? :grrr

Na THE motociklističnem e-zinu in največjem slovenskem zbirnem mestu motoristov!

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2447

PS: Tadej, Blaž Žganjar JE novinar. Motosvetov! glej npr.

- Ekskluzivno: Vozili smo zmagovalni supermoto Husqvarna SM 600R http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2298

- Vozili smo: Aprilia Tuono 1000R 2006 http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2281

post-1-1141986049_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem z užitkom prebral članek od enega "tipa", ki sploh ni novinar, je pa motorist z dušo in srcem.

Novo ER 6 je stestiral in predstavil, da lahko damo samo kapo dol.

Aja, kapo dol pred njim pa lahko da tudi večina slovenskih moto in wanna be moto novinarjev, ter priučeni moto novinarji :SS

Bravo Blaž Žgajnar :OK: :OK: :OK:

Tadej

Se pridružujem čestitkam gospoda Tadeja. :grim

Zadnjič me je ravno nekdo, še povsem začetnik, spraševal, ali je možno pritrditi kovčke za potovanja, pa kakšne gume so montirane in koliko pride registracija... Zdaj vem, kam ga napotiti ;-) No, glavn, da gre po zadnjem - to vsakega zanima, ki kani kupiti er6 ;-)

kape pa ne nosim ;-)

PS: Tadej, Blaž Žganjar JE novinar. Motosvetov! glej npr.

Tadej meni, da brez diplome novinarstva na FDV nisi novinar. Tako je vsaj zapisal nekaj tednov nazaj na forumu.

Mimogrede: prejšnji vikend sem prebral drugo številko Biker's World. napram prvi številko močno izboljšanje oziroma bolj pester nabor vsebin. Se je pa urednik kar nekaj jezil čez podporo klubov, češ da on zastonj tega ne more delati. Zdi se mi, da je vendarle našel dobro tržno nišo - če bo le ciljna publika dovolj kupovala in podpirala.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Tadej, Blaž Žganjar JE novinar. Motosvetov! glej npr.

Čestitke za dober kader :OK:

Tadej

Zadnjič me je ravno nekdo, še povsem začetnik, spraševal, ali je možno pritrditi kovčke za potovanja, pa kakšne gume so montirane in koliko pride registracija...

IMHO pomemben podatek. Ne to o kufrih & stuff, ampak, da je spraševal tebe :worship:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO pomemben podatek. Ne to o kufrih & stuff, ampak, da je spraševal tebe :worship:

Vedno rad svetujem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si že kdaj slišal na noutbuke in wireless omrežje?no,na našem faksu ga mamo :D

K je pa kurzšlus si pa v temi.....pr dobri stari papirnati reviji še vseen loh svečo/baterijo/taborni ogenj pržgeš :yes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novi številki (81.) Motorist, je na strani 85., (pri meni ja, za tebe nisem preprićan) a ni ironićno :naughty: članek 'Ko potrebujemo prevoz'' oz. 'Prikolice 2.del'.

V prvem odstavku novinar navaja, citiram, "v prejšnjem delu, smo si podrobneje ogledali prikolice za prevoz motociklov, sedaj....blabla"

...in vprašanje, ki se tu pojavlja je; Kje je 'prejšnji del'??? <_<

Po zdravi 'kmećki' pameti bo vsak najprej pogledal v prejšnjo izdajo, torej št. 80! :hmm:

Kaki namig mogoče? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bodo kak uporaben detajl vedli povedat na revijamotorist@siol.net ? Zna bit, da bi bli clo tolk kul, da bi ti prvi del članka poslali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral zadnjega motorista...kar lepo, nekaj novosti, všeč mi je sredina, všeč mi bodo oglasi.... povečan obseg... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Živjo fantje. Tudi sam sem odkril izvrstno revijo superbike magazine. Downloada izvode v pdf formatu, vendar mi številke še manjkajo - a je kdo car pa da jih ima na PCju? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A Črnologar? Pravi patron, ja. Sem pred leti napisal obširen članek na dveh straneh, pa mislite, da je bilo kaj honorarja? Pa saj se ne gre za denar, sem pa pričakoval vsaj nekaj simboličnega. No, vsaj Potepuh mi je rekel ''hvala''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Črnologar? Pravi patron, ja. Sem pred leti napisal obširen članek na dveh straneh, pa mislite, da je bilo kaj honorarja? Pa saj se ne gre za denar, sem pa pričakoval vsaj nekaj simboličnega. No, vsaj Potepuh mi je rekel ''hvala''.

Morš se pr poslu vnaprej zmenit, kako bo plačano. In če ni, vsake toliko opomniš, pa eventuelno dobiš. Predlagam, da pišeš uredniku, ne pa, da ga blatiš na forumu.

PS: razn, če si se zmenu, da boš zastonj napisu :)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj je bil tako moj prvi in edini prispevek. Pa bolj za svojo dušo sem ga napisal, tako da mi niti ni žal. .)

P.s.: mislim, da to ni blatenje, le opomba. Mater, smo eni občutljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Me zanima,če ima kdo iz Mb ali okolice 2. št.Motosi revije,bi si jo malo sposodil.

lp Marjan 041372468

V knjižnici imajo vse številke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima,če ima kdo iz Mb ali okolice 2. št.Motosi revije,bi si jo malo sposodil.

lp Marjan 041372468

huh, ne boš verjel - sem danes pucal svojo delovno sobo, tudi stare revije sem metal v keson, pa sem našel celo Motosi št. 2! Daj mi naslov na PM, če te zanima, pa ti revijo komot pošljem! Če rabiš samo določen članek, pa tudi povej, katerega, pa ti ga poskeniram in pošljem na e-mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz radovednosti kupil avto magazinov MOTO katalog z letnico 2007 :devil:

Totalno skup spacana stvar :SS tehnični podatki

:fredy: primer: v Motosiju jih imajo za Hondo 27 modelov v tem samo 20, potem v MotoSiju jih je pri Yamahi 28 v tem katalogu samo 14 :lol1:

da o galeriji ATV/KVAD sploh ne izgubljam besed :yawn: :slap:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz berem samo se MOTO PULS. Sicer je hrvaski, ampak je kvaliteta na nivoju. Delajo pa po mojem samo eno napako. Skoraj nikoli ne testirajo nobene opreme, kar pri MOTO SI delajo redno. Resnica je nekje vmes. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi motopuls katalog pa boš videl kaj je dober katalog za malo denarja :OK:

sem kar z MotoSijem zadovoljen :OK:

... podpiram vsako slovensko moto revijo in jo z veseljem kupim, zato ker je slovenska :) ampak tak "šmorn" kot je ta katalog pa hvala, NE :devil:

p.s. še dobro da obstaja konkurenca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz radovednosti kupil avto magazinov MOTO katalog z letnico 2007 :devil:

Totalno skup spacana stvar :SS tehnični podatki

Res je katastrofa tole, kot bi vrečo s slikami in podatki vrgel v en pisker pa ven zlil, brez repa in glave...škoda :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!