Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Se ga ne da vzet na sekret, vsaj da si komot ne. :blush:

lp

.... router in prenosnik..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... router in prenosnik..... :kva2:

Preverjeno deluje :OK:

Drugače pa sem v zadnjem času pregledal nekaj katalogov motociklov revije avto magazin (od 04 naprej). In ugotovil, da so velikokrat kar lepo kopirali tekst iz predhodne številke. Tako, da se potem večkrat pojavi situacija kjer pišejo, da je bil določen motocikel v določeni sezoni močno prenovljen v resnici pa se je to zgodilo že kakšno leto poprej.

Mislim, da bi lahko vsaj pregledali tekste preden jih dajo v objavo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ga ne da vzet na sekret, vsaj da si komot ne. :blush:

lp

.... router in prenosnik..... :kva2:

Od tega boste dobl čez par let HEMEROIDE !! :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne spada 100% v to temo, vendar kljub temu en realen članek

Brezplačni časopis Dobro Jutro št.:100 sob. 24.marec 07 stran 41

www.dobrojutro.net

naslov : Pozor, motoristi na cesti

avtor Daniel Medved

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če mogoče avtomagazinovi "motoristični" novinarji berejo kaj to temo, bi bilo fajn, da se malo zamislijo :hmm: namreč 1/4 lista so namenili zadnji dirki moto GP -ja in od tega je še polovica slike :BUA: žalostno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,malo sem prebirala tole temo in mi nekaj ni čisto jasno. Toliko imate povedat za čez vse revije sploh Motorista, zakaj ga pa še kar naprej kupujete če vam pa ni všeč. Kaj ga kupite samo zato da v njem iščete napake. Jaz se ne menim za te napake ampak raje vidim tisto kar je dobro v tej reviji, kot je naprimer motocross scena, ki je dobro zavzeta v reviji. Tudi testi so vredu sploh zadnja številka mi je zeloooo všeč(veliko napisanega o kawasakiju z 750). Se pa strinjam vsak bralec ima svoje želje, vendar ne smete kritizirati vsepovprek. Že to da imamo vsaj kakšno revijo namenjeno motociklizmu je uspeh-sem bolj skromne narave :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem in berem samo in le hrvaški MOTO PULS, ker so kvalitetni. Vsebina je hvalevredna, zaobjemajo vse od novic testov, športa, starih legend itd... Vsekakor ena izmed boljših moto revij kar se jih da dobit na štantih. Če vas le ne moti hrvaški jezik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem in berem samo in le hrvaški MOTO PULS, ker so kvalitetni. Vsebina je hvalevredna, zaobjemajo vse od novic testov, športa, starih legend itd... Vsekakor ena izmed boljših moto revij kar se jih da dobit na štantih. Če vas le ne moti hrvaški jezik.

Kje se še lahko dobi moto pulsov katalog za letošnje leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem ga dobil v Interšparu - drugače je pa tud možnost da ga naročiš ampak mislim da pride par evrov več pa še ne vem za kaj nas imajo Hrvati - da ti ne bi nabijal še extra keša za pošiljanje v "tujino". Splača se ti mal okol pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem in berem samo in le hrvaški MOTO PULS, ker so kvalitetni. Vsebina je hvalevredna, zaobjemajo vse od novic testov, športa, starih legend itd... Vsekakor ena izmed boljših moto revij kar se jih da dobit na štantih. Če vas le ne moti hrvaški jezik.

:yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ni ravno to, verjetno pa bo vseeno vredu. :grim

Na tem linku KLIKNI je nekaj "brezplačnih izvodov" O:-) neke angleške revije za bajkerje.

Komur vest ne dovoli, naj ne tika. :nono:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se pa strinjam vsak bralec ima svoje želje, vendar ne smete kritizirati vsepovprek. Že to da imamo vsaj kakšno revijo namenjeno motociklizmu je uspeh-sem bolj skromne narave :D

lp

Tudi slaba reklama je reklama! Kritika ustvarjalcem pomaga pri izboljšavah. Zato se je ni bati in otepati.

So pa nekateri ljudje seveda občutljivi na tiste, ki radi kaj povedo, sploh če je kritika čez kaj priljubljenega.

Priznam pa, da že lep čas nisem nobene od teh revij niti prelistal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej-jst tud ne. Sploh ne čutim potrebe :hmm: Pomoje bo že dobro leto ali pa leto in pol kar sem pri bratrancu nazadnje prelistal MotoSI. Motorista pa sem itaq odjavil že dve leti nazaj... Skratka-zdi se mi, da so te revije bolj za mulce, ki se še slinijo in tiste, ki se še učijo.

Mi resnično ni večć v užitek brat vsako pomlad nekih statistik in opozoril o nevarnih cestah, čez poletje se bere poročila iz tekmovanj, jeseni pa ''kako konzervirati motocikel za zimo''. Vse to lahko preberem v 3 leta starih revijah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa kljub temu, da na spletu najdes prakticno vse, kar te zanima, obcasno se vedno rad vzamem v roko motoristcno revijo, se lepo zleknem v naslanjac in uzivam v branju. Ce pa se pripravljam za nakup motorja, potem pa ovezno grem v Leclerka, kjer lahko malo polistas po revijah in izberem tisto v kateri so tvoji "motocikli kandidati". In mi je vseeno, ali je to Motorist, Tuttomoto, Motorrad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa k berem tele revije pa vidm da je simči kej napisu se mi prou nasmeček nardi :)

vem da je bil neumesen komentar sam se nism mogu zadržat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa čitam na WC-ju :unsure: imam edino takrat mir. čitam pa vse, favorit je pa MotoPuls.

Hihi, bogi tisti, ki na drugi strani vrat nestrpno čakajo, da pridejo na vrsto - za WC mislim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, bogi tisti, ki na drugi strani vrat nestrpno čakajo, da pridejo na vrsto - za WC mislim :P

Tole (branje) na sekretu je pa fajn, ker si lahko nazadnje obrišeš še rit!

Nerodno je le, ker so gladke strani!!! :o :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa čitam na WC-ju :unsure: imam edino takrat mir. čitam pa vse, favorit je pa MotoPuls.

Od tebe si jaz revij nebi sposojal :whistle:

P.S.

Tudi jaz jih berem tam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tebe si jaz revij nebi sposojal :whistle:

P.S.

Tudi jaz jih berem tam :lol1:

revij ne posojam :whistle: pa ne zato ker sem z njimi na sekretu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!