Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Tele moto-revijrji dajejo čist prekvaliteten papir... Pol ko na WCju zaklučiš in hočeš obrisat papir šele na sredini hrbta začne grabit... Pa če bereš zvečer pr luči se vse nekej sveti pa blešči... Bolj simpatičen je navaden recikliran papir, ki ga uporabljajo za navadne časopise :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, izgleda da se kvaliteta malo popravlja. Je pa papir res malo preveč svetleč, za zvečer brat. Kaj pa Motorrad v hrvaščini, je ali ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nemarate brati kritik na nas motoriste, potem Vam članek odsvetujem.

Pozor_motorist.pdf

Ko sem prvič prebral čanek, sem se močno razburil, ker sam nisem takšen tip voznika kot ga opisuje, čeprav vozim 'japonca' in se mimo bloka kjer gospod pisun stanuje vozim. Če je želel doseči s člankom samo branje članka, ga je dosegel in to je to.

P.s. Če razmišljam kot on potem bi lahko rekel, da je življenje knjižničarja dolgočasno, pa naj mi nedolgočasni knjižničarji tega ne zamerijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale novinar je še en debil ki ima preveč časa pa se znaša nad motoristi oz. še en zafrustriranec, ki je sam sebi v napoto pa se raje ukvarja z drugimi namesto da bi najprej počistil pred svoji pragom in umil svojo pisunsko rit. :krneki:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral članek, se zamislil... V večini ima pisec kar prav. Vsaj v tem, ko tistim, ki po mestu vozijo s po 200/uro, pravi kreteni. A niso? Se pa vidi, da ni motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale novinar je še en debil ki ima preveč časa pa se znaša nad motoristi oz. še en zafrustriranec, ki je sam sebi v napoto pa se raje ukvarja z drugimi namesto da bi najprej počistil pred svoji pragom in umil svojo pisunsko rit. :krneki:

Kaj pa tebe sedaj v članku žuli ??

Meni se zdi članek (dokaj) korekten, itak pa ne bo dosegel nič konkretnega. Poglej samo svoj izpad.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebe sedaj v članku žuli ??

Meni se zdi članek (dokaj) korekten, itak pa ne bo dosegel nič konkretnega. Poglej samo svoj izpad.

lp

moti me njegov izbor besed :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji Motorist - izliv SymRu-jevih ridaških frustracij v lastni kolumni... :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moti me njegov izbor besed :closedeyes:

:lol1: Krivine!

Glede pisca pa to:

poln qrac ni noben problem,

...

...

...

čim ga izprazniš.

Ima pa kar prav.

Glede izbranega jezika; zakaj pa bi bil boljši, kulturnejši kot ...

...

...

...

motosvet? :whistle:

Zadnji Motorist - izliv SymRu-jevih ridaških frustracij v lastni kolumni... :lol1:

D.

Limaaaat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izbranega jezika; zakaj pa bi bil boljši, kulturnejši kot ...

...

...

...

motosvet? :whistle:

Imaš prav, tudi Motosvet bi moral biti boljši in kulturnejši... K temu pa bi tudi ti z malo več samokontrole lahko pripomogel... :naughty:

Limaaaat!!!

Ne upam, me bo tožil za avtorske pravice. Naj kar sam prilima... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji Motorist - izliv SymRu-jevih ridaških frustracij v lastni kolumni... :lol1:

D.

Se da to kje dobit, da vidimo kaj je mojster pogruntal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nemarate brati kritik na nas motoriste, potem Vam članek odsvetujem.

POZOR MOTORIST

Ko sem prvič prebral čanek, sem se močno razburil, ker sam nisem takšen tip voznika kot ga opisuje, čeprav vozim 'japonca' in se mimo bloka kjer gospod pisun stanuje vozim. Če je želel doseči s člankom samo branje članka, ga je dosegel in to je to.

P.s. Če razmišljam kot on potem bi lahko rekel, da je življenje knjižničarja dolgočasno, pa naj mi nedolgočasni knjižničarji tega ne zamerijo.

Pod ta članek se bi tudi jaz lahko podpisal. Pa v nasprotju z motoristi ki jih opisuje ima jajca, saj se je podpisal in dodal celo svoj email.

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale novinar je še en debil ki ima preveč časa pa se znaša nad motoristi oz. še en zafrustriranec, ki je sam sebi v napoto pa se raje ukvarja z drugimi namesto da bi najprej počistil pred svoji pragom in umil svojo pisunsko rit. :krneki:

Ja hudo psihoanalizo si naredila, res. Si kdaj tudi sebe vzela pod drobnogled. SAj veš - najprej počisti pred svojim pragom in umij svojo luknjico... ;)

PS: a si se morda prepoznala v tekstu? :P

moti me njegov izbor besed :closedeyes:

Pa saj ga je namenil samo tistim, ki tam mimo nažigajo "200 km/h", ne pa vsem... ;)

Se da to kje dobit, da vidimo kaj je mojster pogruntal :)

Kupiš v vsaki trafiki.

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod ta članek se bi tudi jaz lahko podpisal. Pa v nasprotju z motoristi ki jih opisuje ima jajca, saj se je podpisal in dodal celo svoj email.

Se popolnoma strinjam. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš v vsaki trafiki.

Sem mislil v elektronski obliki. Ne vzet kot zalitev, ker ni tako misljeno, ampak denar, ki bi ga porabil za razne motor revije raje namenim za bencin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi članek povsem korekten, saj se avtor že v uvodu opravičuje tisti polovici motoristov, kateri so in se peljejo normalno, ter večkrat poudari komu je članek pravzaprav namenjen.

Torej. Če te članek prizadane, se sam/sama uvrščaš v skupino katera gre avtorju na kurac in verjetno še marsikomu drugemu. Divjanje po mestnih ulicah in cestah... :nono:

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da to kje dobit, da vidimo kaj je mojster pogruntal :)

Ti prinesem na ride, če ne bo danes dežja.... drugače pa jutr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš v vsaki trafiki.

Kupil, prebral.

Vsak ima svoje mnenje. Me pa zanima, zakaj si izpustil, pomoje pomemben del, da si tudi ti ravnal steno s svojim padcem na ridah. Pa tudi smisel članka nisem uspel ujeti. Po mojem mnenju zgolj prazno besedičenje kjer si hotel pokazati tvoj nadpovprečni besedni zaklad. Spoštujem različna mnenja, ampak bi lahko napisal:

1. Z dogajanjem na ridah se ne strinjam, zato ker... Problem bi lahko rešili tako, da...

ali

2. Z dogajanjem na ridah se strinjam, ker...

lp,

Popravljeno . Popravil gvucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoje mnenje. Me pa zanima, zakaj si izpustil, pomoje pomemben del, da si tudi ti ravnal steno s svojim padcem na ridah. Pa tudi smisel članka nisem uspel ujeti. Po mojem mnenju zgolj prazno besedičenje kjer si hotel pokazati tvoj nadpovprečni besedni zaklad. Spoštujem različna mnenja, ampak bi lahko napisal:

1. Z dogajanjem na ridah se ne strinjam, zato ker... Problem bi lahko rešili tako, da...

ali

2. Z dogajanjem na ridah se strinjam, ker...

lp,

1) Gre za kolumno. Mnenjska zvrst. Ne gre za "problemski članek", kjer bi se dogajalo raziskovalno novinarstvo.

2) Zakaj bi moral pisati, da sem tudi jaz klepnil na Ridah? Ride so nevarne - z mojim padcem ali brez njega.

3) Smisel ujame vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, tudi Motosvet bi moral biti boljši in kulturnejši... K temu pa bi tudi ti z malo več samokontrole lahko pripomogel... :naughty:

...

No fucking way! Glej moj nick!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da se tudi pri nas občasno pojavljajo kalibri, ki se jim zdi cool po polnoči nažigat po mestu in med bloki z samo enim razlogom - ustvarjanje hrupa - grejo tudi meni (taki) motoristi že krepko na kurac in se mi članek sploh ne szdi sporen. no mogoče bi jaz dodal še vse tiste ki se morejo do kafiča pripeljati in odpeljati po zadnji po zelo prometni cesti. kdor je v soboto ali nedeljo popoldan že sedel pred Gams barom bo vedel o čem govorim. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!