Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

a ni škoda denarja za ta cajtng :blush:

je .... sam enkrat na let ga pa lahko kupim... pa me je spet minil, da bi ga še kdaj kupila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Gre za kolumno. Mnenjska zvrst. Ne gre za "problemski članek", kjer bi se dogajalo raziskovalno novinarstvo.

2) Zakaj bi moral pisati, da sem tudi jaz klepnil na Ridah? Ride so nevarne - z mojim padcem ali brez njega.

3) Smisel ujame vsak sam.

Ajoooooj Sym :slap:

Ma kaj zdej tuki berem neko hlinjenje svetosti? Midva morava res en pirček spit, da ti jih mal napnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoooooj Sym :slap:

Ma kaj zdej tuki berem neko hlinjenje svetosti? Midva morava res en pirček spit, da ti jih mal napnem...

ti sam rec, kdaj in kje - jst častim pivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodič Hudej je dobil repliko. :yes:

Drugače pa: a so te kolumne tako brezplačne in zgolj za zapolnitev sedme in osme strani devetstranskega tednika? Oziroma, kje sploj najdete to literaturo??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam rec, kdaj in kje - jst častim pivo :)

Tudi jaz bi se tej debati pridružil. Samo pod pogojem, da mora vsak, ki hoče besedo častit rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpiram termin v sredo ob 19h v Old Twin Pubu v Šiški, zraven kitajske restavracije Kitajski zid oziroma nasproti tehničnih pregledov. Kdor ne ve, naj me kontaktira na PM/GSM. Lahko tudi Polona, če ima jajca seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpiram termin v sredo ob 19h v Old Twin Pubu v Šiški, zraven kitajske restavracije Kitajski zid oziroma nasproti tehničnih pregledov. Kdor ne ve, naj me kontaktira na PM/GSM. Lahko tudi Polona, če ima jajca seveda :)

I'm there

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi absint!

Kaj pa tekila????

odpiram termin v sredo ob 19h v Old Twin Pubu v Šiški, zraven kitajske restavracije Kitajski zid oziroma nasproti tehničnih pregledov. Kdor ne ve, naj me kontaktira na PM/GSM. Lahko tudi Polona, če ima jajca seveda :)

jst sm zmeri za stvar.... Pa jajc lih ne rabim za to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zmeri za stvar.... Pa jajc lih ne rabim za to.....

prid z ducatijem, si jih bova kazala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek je korekten! Izbor besed je pomemben samo za večino ženskega dela populacije in za softiče. Zakaj bi igral finočo, če to nisi?

V temi pa se je začelo nepotrebno nabijanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam rec, kdaj in kje - jst častim pivo :)

Ne. Za pivo dam jest ker sm povabil. (pika)

prid z ducatijem, si jih bova kazala :P

Hehehe Je to še en dokaz triste stare... Kdor nima v hlačah...? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nemarate brati kritik na nas motoriste, potem Vam članek odsvetujem.

Pozor_motorist.pdf

Ko sem prvič prebral čanek, sem se močno razburil, ker sam nisem takšen tip voznika kot ga opisuje, čeprav vozim 'japonca' in se mimo bloka kjer gospod pisun stanuje vozim. Če je želel doseči s člankom samo branje članka, ga je dosegel in to je to.

P.s. Če razmišljam kot on potem bi lahko rekel, da je življenje knjižničarja dolgočasno, pa naj mi nedolgočasni knjižničarji tega ne zamerijo.

samo jokcanje ki ga ne bi bilo, če bi tudi njegov blok dobil (zvočno) zaščitno ograjo.

Tipična slovenska fovšija, poleg že znanega JazNisemOvcaKerVidimOvceVDrugih.

Mohor, nasmehni se, življenje bo lepše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo jokcanje ki ga ne bi bilo, če bi tudi njegov blok dobil (zvočno) zaščitno ograjo, tako pa je le-to dobilo nekaj hiš (in tukaj je tista foušija, ki jo avtor opravičuje s številom stanovanj v bloku napram 10im hišam)

...

da se dopolnim zaradi boljše razumljivosti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, gospod Hudej je odgovoril na moje pismo.. :OK:

Citiram najbolj komičen del, ostalo so recimo temu "vljudne žaljivke":

Moj namen je, da se spametuje ta del motoristov, za ta del tudi velja moje pisanje, za preostali del ne.

In še podpis:

Sicer pa, če ste v tisti NORMALNI polovici, nimate razlogov za razburjanje in vas lepo pozdravljam, če pa ste v tistem drugem koncu me je strah,da bom o vas kmalu prebiral v črni kroniki.

"Pa lep pozdrav, s spoštovanjem do vseh NORMALNIH motoristov" ..brez končnega ločila.

Aja, tukaj pa je del mojega.. Gospod je dobil zastavljenih samo nekaj vprašanj z podanimi hipotetičnimi odgovori, na kar je odgovoril v smislu, da me tare pomanjkanje ega, da je moje pismo babje kričanje, ipd.. :grrr Konstruktiven pisec. Najbolj posmeha vreden del gospodovega odgovora je pa ta, da je svoj odgovor celo posredoval naprej. V korekturo? :hmm:

".....Če se že dotikam oprave nas, »lederiziranih bitij«… :glare: Nevem kaj Vas v bistvu moti na opremi, ki dokazano tudi rešuje življenja (oprostite za navedbo tega dejstva, najbrž Vas moti). A Vas tako razburi tudi ko greste iz Tuš-a (ja, reklama, kot ste jo Vi naredili za lastnike japonskega ponosa), če zagledate brhko mladenko kako izstopa iz avta pod elegantnimi gleženjci pa ji tičijo vrtoglavo visoke pete, :naughty: ali starejšega dedija z japonkami? :hmm: Imate tudi njih poln kurac, ker s svojo neodgovornostjo z izborom obutve ogrožajo Vas v primeru, da se jim le to zatakne za stopalko za gas in to ravno na relaciji proti Čopovi, kjer se lahko znajdete Vi s kolesom? :hmm: Pa babica, kateri je nastala luknja v izpušnem loncu njenega Tipota? Zverina stara rjoveča!?! :angry:

Ko se boste odločili za pisanje podobne kolumne z izraženim mnenjem za zgoraj omenjeno publiko, napišite vsaj Poln bingeljc vas mam ali pa Moj lulček je poln. Ne zaradi drugega, zgolj zato, da se bojo nasmehnili ob prebiranju :yes: , namesto, da bojo združili moči pa šli med Mariborsko in Čopovo, kjer bojo tekmovali kateri italjanček, korejček, nemec pride prvi do blokade.

Hm… Vidim, da ste navedli še nekaj ulic Vašega kraja. Dobro, da ne živite v Gornji Radgoni, ker bi potem morali pisati o Vašem polnem *urcu kamionarjev. Ti nekateri pa v trenutkih osamljenosti ne vprašajo katera p*čka se slini ..... :grim "

(v originalu ni smajlov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!