Skoči na vsebino

Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih.


YZFgeorge

Priporočene objave

Amm, kaj pa prosto po "dohtarju" (op.av.: Prešernu), pa da vsak pove o svoji m'rcini kar mu leži na duši, pa samo za okvirne smernice dolociti par tock, ki jih mora lastnik oceniti z oceno 1-5 ali 1-10, da se lahko v primeru vec objav in mnenj o motorjih naredi primerjavo.

Sploh pa obvezno pri vsakem komentarju in oceni napisati zraven ali je človek lastnik ali je naredil samo testerja in ja koliko kilometrov ima prevoženih z motorjem. Mnenje o posameznem "besnilu" se sigurno radikalno razlikuje v določenih pogledih po 500 ali po 25000 kilometrih.

P.L.U.R. Zoolo

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem če smo vsi na isti valovni dolžini.

Jaz in še nekateri mislimo zgolj, da se k vsakemu motociklu pripopa mnenje forumcev, ki je njihovo osebno mnenje z navedbo člana, ki ga je podal. In to je vse.

Kaj pa o motorju napiše, je zgolj stvar njegove presoje, kaj se mu važno zdi. Vsak bo seveda pisal o motorju, ki ga dobro pozna (ga je imel, ga vozi).

Tudi mnenje v stilu :

Ta je najboljši, ker je moj, gre lahko not.

Bo pač vsak, ki prebira, videl da je to motor, ki zna v srce zlezt.

Simple as that,..??

lp RAN

That's it RAN!!

Za tehnikalije so itak uradne web strani pa microsajti, .... no ja linki so zaželjeni itak pa to že počnemo da si linke talamo v postih.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

klimbra,se strinjam.samo jabolka in hruske ne mores primerjati - zato bi bil potreben standardiziran vprasalnik,kjer se vsi drzijo enakih "vprasanj"; kako ta vprasalnik izgleda je drugo vprasanje.bolj kot bo detajliran vec akuratnih informacij se bo lahko razbralo iz njega.

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Doma imam angleški vprašalnik, katerega bi lahko delno kopirali, tako da ne bi vroče župe izumljali. Če ga kdo potrebuje ga lahko skeniram.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Mat

Skeniraj,prevedi,objavi.....pa poizkusimo srečo.......

Glavno delo bo pa itak na adminih.........ŽAL ŠE VEČ DELA ZA NJIH,SE MI KAR SMILIJO....da bodo poizkusili red narest,pa vse po tapravih rubrikah postaviti.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mat

Skeniraj,prevedi,objavi.....pa poizkusimo srečo.......

Glavno delo bo pa itak na adminih.........ŽAL ŠE VEČ DELA ZA NJIH,SE MI KAR SMILIJO....da bodo poizkusili red narest,pa vse po tapravih rubrikah postaviti.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Naj mi administrator pove kam naj pojšljem preskenirano.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

za to bi bil lahko nov forum.vsak lahko potem napise noter izkljucno samo oceno svojega motorja/motorjev.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Pa si le našel easy way.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se komu sanja kdaj/če bo izšel letošnji Avto magazin-ov Moto katalog?

Bye

Desmo

To jest po raznih trafikah sprašujem že cel mesec....pa sam velike oke pa butast "aaaaaaaaa nimam pojma" nazaj fašem.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist je za naše razmere tak kakršen je in edino z našo podporo lahko uspe.

Kar se pa tiče tujih revij sta tako nemški motorrad kot italijanski motociclisimo le ne kakšna kataloga motorjev.

Sam sem naročen na angleški SuperBike magazine (naklada preko 70.000 izvodov ) ki je zelo neodvisen in ponuja zabavno branje z veliko občutka...

in pa seveda ameriški Sport Rider kjer najdeš tudi najboljše nastavitve vzmetenja kar sem jih jaz in moji prijatelji preizkusili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašalnik pošlji na webmaster@motosvet.com.

Opise oz. mnenja bomo dodali, in sicer k motorjem, ki jih imamo v bazi vozil.

Tako ali tako pa bomo v kratkem dodali še kar nekaj ostalih motorjev... Vrstni red dodajanja motociklov med vozila pa bo odvisen od vas - pošljite predloge na vozila@motosvet.com za motocikle, ki bi jih radi med vozili videli čimprej!

Howg, I have spoken ----- zdaj pa nazaj na temo!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa mislite o Hrvaškem MOTO PULSU!

Thundercat

Vse najboljše, ampak tudi o tem smo že precej napisali.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj no smo agresivni vzamem nazaj!

Kaj mislite o Afganistanski moto reviji z naslovom

"HARLI DAVIDSON SACKS"

Jst sem jo bral je kr zanimiva, je prvi izvod 12. Septembra lani izšel!

Pa se že lahko kosa z Motoristom!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si začutil v mojem odgovoru kakšno agresijo? Se globoko opravičujem. Hotel sem samo povedati, da si lahko ogledaš vse o tej temi malo više. Tisti hudički spodaj me pa spremljajo že skoraj od vsega začetka.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poštar prinesel novega Motorista.

Zadeva se izboljšuje.

Veča se število avtorjev.

Pervy opisal, kako užival s sloni v blatu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

všeč so mi sloni v blatu. letos je bilo res lepo vreme- proti drugim mrzlim vremenom. res ste carji.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste mogoce na 45. strani v Motoristu brali, kako je Miheliceva zena napodila iz svojega salona legendo med slovenskimi motoristi Janeza Hribarja (Zavorni servis), ker med ostalim ni bil lepo oblecen. A sem mogoce omenil, da je prav Janez Hribar pri njih kupil tri Harley Davidsone v skupni vrednosti vec kot 100.000 DEM + se razna H-D oblacila!

Kaj vi menite o njegovem clanku!

BTW: Janez potrjuje tiste stvari, o katerih smo mi ze razpravljali na Motosvetovem forumu v temi Hogovci...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to o Miheličevem kšeftu sem prebral. Zelo zanimivo in žalostno hkrati. Očitno je po Miheličevo H-Dja v Sloveniji potrebno voziti v belih rokavicah.

Če bi jaz kupoval H-Dja pri Miheliču, bi me tudi ven vrgli, ker nimam gvanta, ker sem stalno v kavbojkah.

Menim, da je vedno dobro "krivice" in neumnosti v časnike spraviti, če ti jih le hočejo objaviti.

(krivica je v navednicah zato, ker v dotičnem primeru ni šlo za neko krivico, ker bi človak pač lahko stopil k drugemu prodajalcu H-Djev, ki je bolj priljuden, samo žal drugih pri nas ni)

Hkrati v Motoristu objavljen prispevek potrjuje, da motosvetovci nismo kritizerji na pamet ali iz veselja.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

ne morem si pomagati; se vedno sem vcasih sucker in kupim motorista.pohvala branetu leganu za izvrsten clanek (on vsaj ve o cem pise).vsebine ostalega ne bom komentiral,samo toliko: kdor se drzi napotkov za prezimovanje iz zadnjega (predzadnjega?) motorista se naj ne cudi,ce mu naslednjo sezono kaj ne bo delalo.

za pravilno prezimovanje motorja priporocam "literaturo" na tem forumu (prezimovanje) ali v vecerju clanek od luke zorkota.

ne da je motoristov clanek cisto neprimeren,samo tistih polovico napak je lahko usodnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm brau "nevemkerga" motorista in sicer test honde vfr po sm pa našu v delu še njihov test vfr-ke, k da bi opisoval dva različna motorja!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm brau "nevemkerga" motorista in sicer test honde vfr po sm pa našu v delu še njihov test vfr-ke, k da bi opisoval dva različna motorja!!!

LP by gebre

z tem da je bil motoristov bolj podoben temu kar so tuje revije pisale (čeprav tudi to ni garancija za resničnost), sicer pa preberi tri teste v treh različnih "priznanih" revijah ki jih tu hvalite pa boš videl da se ravno tako razlikujejo.

PS: ne pa nisem jaz testa pisal, da ne bo kdo mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najboljšim konjem se najbolj kadi ...

... zato ker vsi tekajo zbegano v njegovi senci in požirajo njegov prah. Če bi pa kdo rad rekel kakšno konkretno (beri bolj pametno) z menoj, me pa lahko pokliče in se mu ni treba skrivati za psevdonimi kot je to tu postal narodni šport petnajstih ljudi in govoriti brez osnove.

Bojan Črnologar

p.s.

nihče se (kot je navada v slo) ni obrnil ne na zvezo tako ali drugačno ne na noben medij in povprašal za kakšen nasvet v zvezi z vašim društvom. Pač orjite svojo ledino in ne jokajte, če boste pri tem naleteli nakakšno skalo, ki pa ji bo mnogo. Samo poglejte na kakšne posamezne (butn) skale naletim pri vas. Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najboljšim konjem se najbolj kadi ...

 ... zato ker vsi tekajo zbegano v njegovi senci in požirajo njegov prah. Če bi pa kdo rad rekel kakšno konkretno (beri bolj pametno) z menoj, me pa lahko pokliče in se mu ni treba skrivati za psevdonimi kot je to tu postal narodni šport petnajstih ljudi in govoriti brez osnove.  

Bojan Črnologar

p.s.

nihče se (kot je navada v slo) ni obrnil ne na zvezo tako ali drugačno ne na noben medij in povprašal za kakšen nasvet v zvezi z vašim društvom. Pač orjite svojo ledino in ne jokajte, če boste pri tem naleteli nakakšno skalo, ki pa ji bo mnogo. Samo poglejte na kakšne posamezne (butn) skale naletim pri vas. Pa srečno.

Lep pozdrav tudi tebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najboljšim konjem se najbolj kadi ...

Saj ni treba užaljenosti, preveč samohvale pa tudi ni zdrave :twisted:

Samo ugibam na slepo - morda bi lahko kritika pomagala uredništvu, da bi se trudilo biti še boljše, kot je... Uredniško uho naj bi bilo dovzetno za klice ljudstva. In verjamem, da je vsak, ki je tukaj napisal, da mu motorist ni všeč, kupil vsaj en izvod revije...

Lahko pa nehajo kupovati in kritizirati, pa bodo denar raje porabili za pivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihče se (kot je navada v slo) ni obrnil ne na zvezo tako ali drugačno ne na noben medij in povprašal za kakšen nasvet v zvezi z vašim društvom. Pač orjite svojo ledino in ne jokajte, če boste pri tem naleteli nakakšno skalo, ki pa ji bo mnogo. Samo poglejte na kakšne posamezne (butn) skale naletim pri vas. Pa srečno.

...a mogoče to spada v kakšno drugo temo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojan,

ce si ze skoraj leto na forumu clan in ti se ni kapnalo,da mogoce ne delas ravno vsega za motoriste in revijo motorist,kaj bi potem rad? vec kot bo tintari te vsekat in te opozoriti na cvetke v tvojem magazinu ne moremo,najbrz tudi nocemo (vec?!).urednik si ti,ce ti utemeljena kritika ni vsec je ne beri.ne mi pa zaceti z butnskalami; najprej pred svojim pragom pometaj.

kar se raznih drustev tice.nagradno vprasanje: zakaj mislis je bil maksi ustanovljen? in ne,tvoj komentar na drugi strani ni ne primeren in ne trezen odgovor,temvec uzaljeno nakladanje.prav imas samo toliko,da bo spet slovenski nacionalni sport #1 ("favsija" & metanje polen pod noge) dozivel razcvet.ce se razlicne motoristicne ustanove,drustva in klubi do sedaj niso znali/mogli/hoteli sporazumeti,zakaj mislis,da bi se ravno sedaj,pred ustnovitvijo maksija, pa lahko? in ce so ravno bili pred sporazumom in zacetkom skupnega delovanja,zakaj potem nisi porocal o tem? ali drugi mediji?

me ne zanima s kom si kako povezan in zakaj,vprasaj se kaj delas; revijo za motoriste in objektivno medijsko izdajo z informacijami o motorizmu & dogodkih v zvezi s tem ali placan reklamni bilten nekaterih.kot je znano so reklame seveda vedno cisto objektivne.

ce hoces,se pa lahko vsak cas srecava in ti povem moje mnenje o motoristu tudi IRL.PM ali mail zadostuje.BTW v petek ob 19:00 sem v MB.

lp

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, odlično napisano, nimam kaj dodati.

Imam pa vprašanje za Črnologarja. Kakšen nasvet pa misliš, da bi lahko dobili od tvojega medija, ki vztrajno ignorira vse, kar ni v pozavi z zvezo? Mi smo že vprašali prave ljudi in tudi dobili dobre odgovore. Povzetek vseh bi pa bil: GO FOR IT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!