Skoči na vsebino

Nakup Husqvarne


garfield

Priporočene objave

Odloču sm se da bom kupu Husqvarno wr 360 al pa wr 250 :rolleyes: , seveda rableno.

Kakšna je razlika med tvema dvema modeloma pa če se splača kupit ta motor v Italij?

Baje ma husa neke probleme a je KTM :hmm: bolš motor al ni tko velke razlike??

Pa kakšne so Cene, jst bi kupu l.98, a je to že preveč zgojen motor pa je treba mlajšega???

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje si poišči 250 tko, ker 360 je prebrutalen motor in ga je po terenu skoraj nemogoče vozit....mislim mogoče je samo nikol do konca, poleg tega pa je še utrujajoč.

Mislim da je 250 tka velik boljši motor, spolh pa od letnika 00 naprej ker ima že novejši cilinder in glavo.

Pri nas je 250tk bolj malo, nekaj je 360 samo jih lastniki ne prodajajo, vsaj da bi jaz vedu ne...Ima pa 360 en mali problem....rada kuri svečke, problem pa je v zadnjem delu izpuha, zato če boš kupu 360 glej da nima originalnega izpuha, v Sloveniji sta samo dve taki, ostali vozjo original in spet enim crkujejo svečke, drugim ne....vemo pa da je to edina rešitev. Motorji so nasplošno bp, razen te hibe z izpuhom pri 360.

Za več info ter kako ceno, oz. rez. del pošlji PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bolši je isto kot bi ugotavljali ali je boljši Audi ali BMW,honda ali Kawasaki itd!Je stavr osebne presoje.Oba sta na terenu odlična.Sam zakaj si se pa v 360 zapiču ne vem ampak je kar drago vzdrževanje in stvar tud velik pije in močna je kot sam satan!Mogoče namig - raje Huso TE 410/450 ali KTM EXC 400.Drugač pa na www.enduro-si.com imaš pod rubriko Prodam eno tako WR 360 ki je vidit kar dobro ohranjena letnik 98 za men se zdi okoli 600-700k,sem že mal pozabu!

PS:A je to tvoj prvi motor??Ker če je prvi je WR 360 ki ima čez 60 KM mal hud zalogaj(cvajtakter in 60 KM :o )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:A je to tvoj prvi motor??Ker če je prvi je WR 360  ki ima čez 60 KM mal hud zalogaj(cvajtakter in 60 KM :o )!

Kako bi reku, ja to bo moj prvi motor ki bo imel vsaj kj moči u seb. Prjatu ma krosko 125ccm, pa bi jst tut neki podobenga kupu sm kroska ni tko uporabna, z to wr 250 sem pa prebral da lahk greš in na kros progo kukr mal gas prvijat po travnikih :D itd..

Zanima me na kva bi blo dobr bit pozoren <_< pri nakupu :hmm: pa po vsej verjetnosti bom šel u Italijo! Huse so tam mal cenejš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je od Huse bolj za na cross progo al pa za u hosto, husa pa je tut mal za okolico naprimer da se mal zategnem u štacuno al pa u zidanco :beer2: . Vsaj zdi se mi da je Ktm zlo brutalen da bi znal dol strest pa vsaj na prvi pogled se mi ne zdi tako uporaben... kakor do onemoglosti žgat gas po host - mogoče bi pa velik jurčkov pol nabral :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Js tudi kupujem hard enduro motor. Naletel sem na ta oglas:

husqvarna te410

Kaj pravite? A je husqvarna "varen" nakup?

Pa a bi blo to zame. ker sem zdej imel le 125ccm enduro? Pa z motorjem bi se kdaj zapeljal tud do mesta - ne sam v rovte.

A ima kdo podatke, koliko moči ima ta model (husqvarna te410 l.2001), pa koliko je težka. Kako je pa z vžigom? A so kakršnekoli težave (pri hladnem motorju)?

Mal vlko sprašujem, ker sem še začetnik v tem ;) Sam mislim, da je to mesto, kjer bom dobil najboljše odgovore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravn tko varen al pa nevaren kot pri ostalih znamkah...Te410 pa res ni nikol bil problematičen motor, vglavnem se tu nastavlja ventile in menja olje na dobrih 1500 km, če pa voziš hard pa na 1000. Deli se dobijo v 10 dneh tako da ni bojazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!