Skoči na vsebino

UPORABA MOTORNIH KOLES


MaraudeR

V katere namene najpogosteje uporabljate motorno kolo?   

136 članov je glasovalo

  1. 1.

    • za prevoz v slu?bo ali ?olo
      18
    • imam tak poklic, da ga uporabljam v slu?bi
      2
    • za druga vsakodnevna opravila
      6
    • na to gledam kot na hobi - uporabljam ga v prostem ?asu
      93
    • ostalo (opi?i v sporo?ilu)
      17


Priporočene objave

Delež registriranih motornih koles glede na vsa ostala registrirana motorna vozila ne presega 1,1%. Zdaj pa povejte v kakšne nemene jih uporabljate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno več kot hobi, a manj kot nek način življenja. Pač dejavnost v kateri neizmerno uživam :OK:

Motor pa vozim samo v protem času. Obveznosti pa ne maram povezovat z vožnjo, ker pol ta zgubi svoj čar :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to moja lubica, potem jo tako tudi obravnavam. Imam jo za pribolšek ko vsa druga prevozna sredstva odpadejo - posladkanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse našteto in čimveč kot je možno. :OK:

Razen službeno in ko je res svinjsko vreme ( mrzlo, spolsko,... ) sploh ne uporabljam avta. :D

Popravljeno . Popravil StormBringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vsem ki motor uporabljate samo kot hobi oziroma v prostem času :( Študent če hoče met motor na avto lahko pozabi in potem motor laufa za vsako reč. Rezultat: min 8.000km "službenih" poti in ostalih 5.000km uživantskih <_<

SEJ.. daleč od tega da bi se pritoževal! V mestu parkiraš kjer hočeš in uživaš hkrati! :) Problem je samo da med poletjem menjavaš olje in filtre ku mona, da ne govorim o gumah. :wacko:

Sej bo. :OK:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem se namesto za avto odlocil za motor tako da mi je to edino prevozno sredstvo v solo in se kam (drugace lavfajo avtobusi), izjema je popoldanski/nocni izlet, ko je mama ze iz sluzbe nazaj, takrat mam tut avto na uporabo :)

Duhec, zakaj pa naj bi menjal gume,olje in filtre kaj bolj pogost kot sicer? Sej motor ne ve kam si ga peljal, ali pac :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, kar se da , tud službene poti, če le vreme dopušča...(Drgač ga pa dam v kombi, pa se spet lahk z motorjam vozimTud če ušpičene prekle padajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse našteto, razen za uporabo v službene namene.

Evo, jaz tudi. In kako naj sedaj glasujem??? :? :?

Matej, že v štartu si postavil motor v čuden položaj v primerjavi z avtom npr.

Ali je motor res samo enonamenski???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor uporabljam za vse našteto (razen za službene namene, pa še to bi se kdaj dalo). Pozimi pa ga uporabljam le za prosti čas, ko je lepo vreme.

Je pa res, da imam tudi avto in da so pogoste situacije, ko je avto pač bolj uporabna varianta (npr. prevoz ajnkaufa ali treh/štirih oseb). :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, razen drugega odgovora. Glasoval sem za ostalo, ce ni te moznosti <_<

Sicer pa najvec za prosti cas. :)

lp

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse. od prostega casa, do sluzbe. Pa za sluzbene poti ne izgubi cara. Jaz mam tako sluzbo, da delam od 9h - 17h ampak najveckrat potegnem, tako da pridem domov ob 19h. Zato mi je toliko bolj v uzitek jutranja fura na delo kadar je mozno(Sentrupert - Celje - Vojnik - Slovenske Konjice - Tepanje - Slovenska Bistrica - Maribor). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vse našteto, samo za službene namene bolj poredko (žal) :( , pa še en razlog: - v izogib vsem bolezenskim stanjem :afro1: - ko sem prodal starega sem imel 4 dni driske :blink: , nesanica :blink: , nohtov nisem imel do pol prsta :blink: , skregal sem se z vsakim, ki me je pogledal :devil: O:-) , potenje brez razloga :hmm: , kašelj, ki je paral pljuča, grlo, možgane, vsako noč sem med 01.00 in 04.00 sedel na WC školjki in prebiral Motorrad...... :lol1: aja pa ženska me je zasovražla :lol1: v tistem času, ko sem bil brez motorja, tak da sem 4 dan šel v trgovino po novega in "čudežno ozdravel" :D .) :wub: , pa še sebe pa žensko sem zapufal do kraja - vse za zdravje.... :OK: :notworthy: :naughty:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!