Skoči na vsebino

Denso vs. NGK


ICE_MAN

Priporočene objave

Ma kdo kaj izkusenj s sveckami v svojem motorju. Baje da naj bi bil Denso boljsi od NGKja. Tako pravijo nekateri. Zdele sem probu densovo svecko da vidim kako se bo odneslo.

Napisite s katerimi sveckamoi se vi vozite in kater motor imate pa ce ste imeli kaksne tezave na to temo?

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kaj izkusenj s sveckami v svojem motorju. Baje da naj bi bil Denso boljsi od NGKja. Tako pravijo nekateri. Zdele sem probu densovo svecko da vidim kako se bo odneslo.

Napisite s katerimi sveckamoi se vi vozite in kater motor imate pa ce ste imeli kaksne tezave na to temo?

:kva2:

Če jih redno menjavaš po servisnih intervalih ni razlike. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE KAR TI LAHKO POVEM JE TO,DA SEM IMEL NA PREJŠNJEM MOTORJU ORIGINAL SVEČKE CHAMPION IN DA SO ENA VELIKA ŽALOST,ZATEM SEM KUPIL PA NGK IZ PLATINE IN MORAM POVEDAT,DA SO ŽDRŽALE DVAKRAT VEČ!!!

SEDAJ IMAM KTM-ja,PA UPORABLJAM NGK IN Z NJIMI NIMAM NOBENIH TEŽAV!!!

ČE KUPIŠ NGK NE ZGREŠIŠ NIČ,IZKUŠNJE Z SVEČKAMI DENSO IMAM SAMO Z AVTOMOBILOM HONDA,PA BI REKEL,DA JE MALO SLABŠE VŽIGAL KOT Z NGK!

NGK JE ZAKON!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svoji Vari uporabljam NGK Platinum svecke in se dobro obnesejo. Na sevrvisu v AS Domzale imajo pa Denso svecke tako, da tudi ne morejo biti toliko slabse in morajo zadovoljiti doloceno stopnjo kvalitete, ce jih original Honda servis uporablja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js, odkar mam aprilio, na dolgi rok uporabljam izkljucno NGK (ostalo - champion - sem mel le ko je NGK crknla pa ni blo druge za dobit - nikol dlje od dveh dni!), model B10EG, pa lahk recem, da je zakon svecka! :yea2: pa se predpisana je za ta motor, in ce je predpisana za motor, ki ma originalen specificno moc 272 konjev na liter delovne prostornine, to po moje kr dost pove! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGK... BP6ES, oz E.... 2 jurja 4 komadi, oriđinl za mojo mofo, dela, dokler se ne zapaca al pa kej... treba frgazarje naštelat. Enkat na sezono al pa dve se jih bo menjal, pa bo...

Stare (77 al pa 78 letnik) NGK so čist lepo delale, dokler nisem ene dveh polomu k sem jih ven šraufu.

Denso... nikol slišu

No ja, sem... zdele...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model B10EG, pa lahk recem, da je zakon svecka!

Ker model je "zakon" je čist odvisn ker motor maš - recimo ta svečka bi za en k**** delala na enem močnejšem 4T motorju; seveda pa je še razlika al je vodno al pa zračno hlajen.

Drugč pa tut js uporabljam NGK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Yamaho TDR 125 motor je 2T in ima okoli 200hp/L je vodno hlajen. Original svecka je NGK BR9ES zdj po generalni mam pa not DENSO W2...naprej se ne spomnem naj bi bila ekvivalent ngk br9es.

Bom vidu kako bo slo. Vam sporocim!!!

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, bosna je pa za APNko bla res zakon... :OK: ma nobena championka je ni vrgla dol, drugega pa tak nismo poznal oz. se nam je zdel skoda dat dva jurja za svecko, ce smo pa nov bat dobil za 4 jurje... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo stestiru sm Denso Svecke pa mam slabe vtise o njih. Zacela mi je srat motor je crkvov svecke zalite pol sm pa eno staro ngk notr dal pa motor dela kot nov: Sm pa glihkar generalno naredu tko da sm skor zarad tega sov se enkrat motor odpirat k sm mislu da je kj narobe.

TKO DA FOLK NGK je ZAKON ne kupujte nc druzga

ž :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ojla!

Pri menjavi še originalnih svečk pri KLE 500 sm opazil, da sta svečki različni. V desnem cilindru denso v levem ngk oznak se pa ne spomnim. Sedaj sem montiral obe denso topl. vrednost 27, kupil pri Langosu. V slovenskih navodilih ne piše nič o tem, originalnih navodil pa nimam. Sm pa nekje na internetu zasledil, da to res drži. Zanima me, če lahko kakor koli to škoduje motorju in zakaj sta originalni različni.

Lp Wilson

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav...

mi lahko kdo pomaga?!

dobil sem svečke NGK R model je DPR8EA-9 in me zanima,če kdo ve za kater motor se lahko uporabijo?!

ali so za BMW R 1200 C ?!

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav...

mi lahko kdo pomaga?!

dobil sem svečke NGK R model je DPR8EA-9 in me zanima,če kdo ve za kater motor se lahko uporabijo?!

ali so za BMW R 1200 C ?!

hvala

Pejd v Euroton pa ti bodo pogledal v katalog, ali pa poglej v kak HG,polo,Louis katalog kjer maš oznake zraven.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav...

mi lahko kdo pomaga?!

dobil sem svečke NGK R model je DPR8EA-9 in me zanima,če kdo ve za kater motor se lahko uporabijo?!

ali so za BMW R 1200 C ?!

hvala

Jst tako uporabljam za KTM 640 enduro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kaj je razlika med tema dvema svečkama. Podatke sm dubu v tehničnih specifikacijah mojega motorja Suzuki gsx600f NGK DR8ES standard in NGK DR8ES-L hot type Kaj je razlika med standard in hot type? Kera je bolša? Cena je v Louisu enaka za obe. Hvala za odgovore. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!