Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2004


.T.

Priporočene objave

POZOR!

Danes ponoci sta bila v LJ ukradena scooter Gilera Runner in Gilera RC 125 (endura). Oba sta rdece barve!

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj sva z Misho z motorjem skakala po opravkih po centru LJ.

Videla sva dve sivi in eno rdečo Gilero Runner. Valjda vse brez tablic, gor pa klasika (briljantina v laseh, šuškavac, telefoniranje med vožnjo, ........ )

Sam tolk v vednost!

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

V Ljubljani, točneje za Bežigradom sem opazil Yamaho FZR črne bave s temno sivo kombinacijo. Mulo se vozi brez čelade, brez tablice in vozi v rdečo. Nazadnje videl danes zjutraj na Linhartovi cesti v smeri od križišča pri Plavi laguni proti rondoju Žale. Če jo kdo pogeraša naj mi pošlje PM. Nisem pa jo zasledil v registru ukradenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas moj skuter konstantno videvam pa nimam kaj nardit, ker se to dogaja ravno v trenutkih, ko sem brez koles :( Gor se vozi kratko postriženi blontn tip, ki ga je onemu malemu črnemu pomagal spizdit. Enkrat bo še on meni stopo na mino <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časam me že ni blo tle gor ........ ampak kam je zginla rubrika na motosvetu, kjer je bil seznam ukradenih motorjev pa si loh tut svojga vpisal....

(al sm sam jst slepa?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časam me že ni blo tle gor ........ ampak kam je zginla rubrika na motosvetu, kjer je bil seznam ukradenih motorjev pa si loh tut svojga vpisal....

(al sm sam jst slepa?)

Prva stran Motosveta ---> Register ---> kradeni motorji (TUKAJ)

in

Ukradeni motorji 2003

ter ta tema v katero pišeš.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozderav.ce so vam ukradli motor mi poselte mail na ukradenimotorji@email.si seveda z vsem upisom--no skoraj vseh kajti ce zlikovi tole berejo bojo vse skrite finte v trenutku popravel.lp v upanju da dobite barado ter jo seveda primerno kaznujete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas moj skuter konstantno videvam pa nimam kaj nardit, ker se to dogaja ravno v trenutkih, ko sem brez koles :( Gor se vozi kratko postriženi blontn tip, ki ga je onemu malemu črnemu pomagal spizdit. Enkrat bo še on meni stopo na mino <_<

Dej mal napiš kje ga videvaš - ulice. A je skuter še vedno iste barve, kakšne so posebnosti ?

Vsakič, ko skačem po LJ po opravkih z motorjem vidim neke trenirkarje na skuterjih, ki začnejo "čudno" vozit, ko me opazijo. Verjetno nimajo čiste vesti :?

In če bom prepičan, da vidim tvoj skuter.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič, ko skačem po LJ po opravkih z motorjem vidim neke trenirkarje na skuterjih, ki začnejo "čudno" vozit, ko me opazijo. Verjetno nimajo čiste vesti :?

Tadej,manjši in šibkejši se vedno umakne močnejšemu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej,manjši in šibkejši se vedno umakne močnejšemu..

To vem, ampak te so posebni. Začnejo buliti nazaj in nekam se jim mudi. Pol zapeljem za njimi, oni pa kar v rdeče in gasa.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ta teden sem v LJ veckrat videl:

-Aprilia Leonardo (srebrne barve)......videvam ga skoz in skoz, na njem pa LJ "standard"

-Gilera Runner (Crno-viola) 50ccm........veckrat viden na obmocju Celovske, na njem pa LJ "standard"

-Benelli 491 (crn)..............na njemu dva "standarda" jo mahata proti Podutiku in cez njega

-Gilera Runner (Rdeca) 125ccm.............Celovska prejsni teden, gor pa "standard" star okoli 18 let

To je vse zaenkrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ravnokar malo prebiram internet in sem zapazil tole :

V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo Yamaha.

10.5.2004 v popoldanskem času, je bilo po vlomu v garažo ukradeno motorno kolo znamke YAMAHA XJR 1200, , sive barve, brez oklepa, leto izdelave 1998, registrskih številk LJ V5-91.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dons vidu rumeno Fire Blade-ico,s katero se je en tip postavlov pred šolo.Bil brez čelade,šmekrske (199 SIT Shop) očala,polizana friza..."LJ standard",če citiram cenjenega kolega Tomozukija-začuda je pa mel Dainese jakno.Uglavnem,motor je mel dva Arrow auspuha,nosilc za tablco/blatnik je bil pa odžagan(oziroma "mojstersko" odtrgan).Če kdo pogreša,tip se je tud vozu gor pa dol po Dunajski pr stadionu-enkrat se je skor skantov...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas moj skuter konstantno videvam pa nimam kaj nardit, ker se to dogaja ravno v trenutkih, ko sem brez koles :( Gor se vozi kratko postriženi blontn tip, ki ga je onemu malemu črnemu pomagal spizdit. Enkrat bo še on meni stopo na mino <_<

kje to videvaš? v lj?

a je mogoče rumeno vijoličen runner 125+?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet slabe novice, le kaj se da storiti?

V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo Honda CBR 900

V Ljubljani na Česnikovi ulici, je bilo po vlomu iz garaže ukradeno motorno kolo znamke Honda CBR 900 RR, Fireblade, črne barve, reg. štev. LJ R2-17, letnik 1997.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to videvaš? v lj?

a je mogoče rumeno vijoličen runner 125+?

Nop, srebrni runner 180, gor pa oni ko mi ga je "dipnil". Drugače pa jo videvam v LJ ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradena tudi HONDA CBR 900 RR...točnih podatkov nimam

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl v LJ na Slovenski cest pred Namo Rdece belo HONDO FIREBLADE

(malo starejsa se mi je zdela). Brez tablice.

Voznik v trenerki mali mulc brez celade, s tipicno frizuro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa nasi strasni policaji na motorjih?

Verjetno se vsi vozijo v spremstvu pomembnezev.

By the way danes je 3 leta, kar so mi mulcki ukradli mojo VTR-SP1, rdece crna, 2 akrapovica.

Ce kdo vidi kaj podobnega sem se vedno zainteresiran in vedno bom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, pol pa policja zacne pregon pa "bezecega" na silo ustavijo, nakar se vsi "ocividci" zgrazajo, kako grdo ravnajo z "ubogim cefurckom". Vsekakor bo treba slej ko prej nekaj nardit na podrocju ukradenih vozil. In Americani so ze zaceli s tem, da nastavljajo vabe, ki imajo kamere in avto se sam izkljuci po parih sekundah. Pol pa samo planejo na "bezecega" iz zasede. Najbolj grozno je, da se ti "standardi" vozijo hujse kot vsi mi skupaj, pa nobenega ne dobijo (oziroma, redkokerega, ce se sam razmaze kje). Niti se jim navadno nic ne zgodi, ceprav je njihova motoristicna oprema zelo boga. Razen, ce Kappa trenerka steje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa nasi strasni policaji na motorjih?

Verjetno se vsi vozijo v spremstvu pomembnezev.

By the way danes je 3 leta, kar so mi mulcki ukradli mojo VTR-SP1, rdece crna, 2 akrapovica.

Ce kdo vidi kaj podobnega sem se vedno zainteresiran in vedno bom!

Da bi meni vkradli VTR-ja bi se mi pomoje zmesalo! :doze: Za drugo kot prisilni jopic sploh nebi bil. Se prej bi pa z M-16 ali pa rotacijskim kanonom postrelil vse sumljive trenerka driverje. Ce sem ze zdaj tak negativno nastrojen proti njim, da sem vceraj enega hoto iz skuterja dol potegnit, pa mi je spizdo :angry: Mali crni, trenerka driver, ljubljanski "standard" na modri Runnerci 125+, brez tablice. Sej se tam nekje okoli nasih blokov (v Siski) vozi. Enkrat ga bom ze dobo :naughty:

Samo, ko ga bom dobo pa... :fight1:

P.S.: Si mel VTR-ja vsaj kasko al si ostal brez kurca palca?

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic kasko, takrat se je tole s krajami sele zacelo.

Sem si mislil, ce se bom razlepil, da bo motor za v smeti, tudi od mene ne bo kaj dosti ostalo. Na krajo pa nisem pomislil.

Stos je, da so se capci se 3 tedne po LJ vozili. Lokacija je bila SISKA- POLJE.

Folk me je skoz klicaril: "Zdej sem ga vidu, full je letu pa direkt cez rdeco!"

Pa se policaji so ga lovili po gorenjski, zapore niso naredili, ko je bil na avtocesti, ker ga je tako zasledoval en na BMW RT850 in je tolk v pregon padel, da ni nic drugim javljal. Kolegi s policije so cisto noreli oni mu je pa usel,... Policaj na motorju je bil en guster, ki je prevec filme gledal. Seveda proti LJ. Ja pa dobro motoristicno opremo je imel. Verjetno jo je kje kupil ponoci za male pare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!