Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2004


.T.

Priporočene objave

Spet je bil v LJ ukraden en runner 180 (rdeč), imel je KR tablico.

Če se kdo spomni se je v sredo na 3M s tako Runnerco180 okol vozu,sej kakšen je bil pa tip mi pa ni treba posebej razlagat ane? :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradena tudi HONDA CBR 900 RR...točnih podatkov nimam

A je take barve,kot tale moja? Namreč jest sem jo tud vidu pr kongresnemu trgu,pa brez šipe na maski je,na njej pa LJ standard zraven pa tist s črno FZR-o ,ki je na vrhu te strani :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups sem pozabu sliko gor dat od moje :) sej una je pa glih take barve,sam zadej ma plastike še neki s črno pobarvane :hmm:

post-2-1085823255.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl v LJ na Slovenski cest pred Namo Rdece belo HONDO FIREBLADE

(malo starejsa se mi je zdela). Brez tablice.

Voznik v trenerki mali mulc brez celade, s tipicno frizuro!

Tega sem tud jest vidu , ka je neki mimo Name probaval po zadnjem ampak je cefur brez jajc, pa mu ni glih uspelo..no pol je sel pa cez rdeco obracat v krizisce..skratka tip ( cefur) premaknen cist..tko da jest mislm ce ga policaji ne bodo dobil, se bo pa itak sam razlepu na eno steno...upam da ne v katerege druzga. ..motor pa cbr 900 rr, od letnika 94, 95 pa brez tablice to itak...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sem se ze odloco. Poleti se bom vsedo na pecikl in pogledal pri vseh blokih, ce spodaj stoji kaki sumljiv motor. Enkrat sem se skoz fuzine peljal pa sem vido 4 sumljivce. Pa se Bladzotovega Runnerja med njimi in to tisti dan, ko so mu ga vkradli :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še ene informacije, samo dvomim, da jih bojo lastniki prebrali. Na policijski postaji Vič in Grosuplje imajo 2 Runnerja ;) Samo tolko v vednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo spomni se je v sredo na 3M s tako Runnerco180 okol vozu,sej kakšen je bil pa tip mi pa ni treba posebej razlagat ane? :angry: :BUA:

Ko sem šel v sredo na 3M sta me prehiteli dve Runnerci. Ena rdeča, ena modra.

Na modri je bila gor klasika, na rdeči se je pa voznik odločil za stilski izziv in je bil postrižen na balin.

Čez rdečo sta šla:

- pri Figovcu,

- pri Šestici,

- pred Namo,

- pri sidru.

Ugala sta jo čez 3M in pol čez minuto nazaj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa nasi strasni policaji na motorjih?

Verjetno se vsi vozijo v spremstvu pomembnezev.

Poglej si to pisanje in ti bo mogoče jasno zakaj jih ni:

CITIRANO IZ ENE DRUGE TEME

"danes sem tankal na OMV črpalki v Šk.loki ob 20,30 uri in zaslišim sireno in glasen težji motor,postanem pozoren ko se vse skupaj približa vidim motorista mislim da je bil starejši Suzuki zadaj je imel sopotnika pa za njim ene 15 metrov opel, astra caravan s sirenami ganja motorista!!!jao jao kar lasje so mi šli pokonci ko sem to videl!!takoj sem pomislil kaj vse se lahko zgodi motoristu s sopotnikom..naj pa povem da je imel motor reg.tablico in bi ga lahko izsledili brez preganjanja.ni mi dalo miru sem poklical na 113 OKc pa vprašal kaj se grejo če mislijo namerno spravit motorista v smrt ali invalidnost..dežurni je rekel da naj me ne briga kaj počnejo in da je to njihova stvar.res ne vem kaj in kdo je bil na motorju samo tako zasledovanje z extremnimi hitrostmi v naselju kjer je omejitev za vse udeležence 60km/h je lahko kaj hitro usodno za vse udeležence v prometuLoška patrulja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl v LJ na Slovenski cest pred Namo Rdece belo HONDO FIREBLADE

(malo starejsa se mi je zdela). Brez tablice.

Voznik v trenerki mali mulc brez celade, s tipicno frizuro!

...vozi se še enim mislim ,da z YamahoTC brez tablice in se veselo vozita brez čelade po LJ cestah.Da o prekrških(ali izpitu) ne govorimo,ko jim pa zmanka goriva pa veselo na BS in gasa brez plačila goriva....in dvomim,da so jim jih kupili starši

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motolover ali pa tole? Kaj pa, če se ubogi lopov ubije na begu pred policisti?

CITIRANO IZ DRUGE TEME:

Krvavega motorista vlekla po tleh

Ena od prič: "Ob takih policistih naj ne računajo več na sodelovanje občanov"

Vitomir Petrović

LJUBLJANA - V ponedeljek okoli 21.30 se je na Cesti 24. junija zgodila prometna nesreča. Sam dogodek ne bi bil posebno zanimiv, če se ne bi nesreča zgodila med policijskim zasledovanjem 27-letnika, ki je vozil neregistriran skuter, in to brez čelade. Bežigrajska policista sta mladeniča opazila v Šlandrovi ulici ter ga s prižgano modro lučjo in sireno poskušala ustaviti, vendar je mladenič pospešil na Pot k sejmišču in nato na Cesto 24. junija. Policista sta ga večkrat poskušala ustaviti in pri tem, po izjavah prič, pri visoki hitrosti vozila slabega pol metra stran od njega. Na koncu ceste pa je prišlo do trčenja, zaradi česar je motorist padel in se poškodoval. Policista sta se ustavila, motorista pobrala in ga odvlekla do zadnjega dela policijskega intervencijskega vozila.

Uradna, policijska različica dogodka, ki je v ponedeljek pretresel Črnuče, govori o sledenju ubežniku. Zadeva zveni kot le še ena izmed uspešno izvedenih policijskih akcij, vendar se zaplete ob dejstvu, da kar pet prič trdi, da sta policista mladeniča, potem ko sta ga zbila z marico, naučila še kozjih molitvic. Fanta naj bi najprej obrcala, nato po tleh zvlekla do zadnjega dela vozila in mu dala še nekaj udarcev. Vse to kljub temu, da je mladenič takoj po padcu potožil, da je poškodovan. Resnica se najverjetneje skriva nekje vmes. Obstaja videoposnetek dogajanja, ki ga je posnela varnostna kamera podjetja Mantis, na katerega parkirišču se je zadeva dogajala, vendar na njem ni mogoče razločno videti, kaj se dogaja. Ulična svetilka sveti le na trenutke. Videti je policijsko intervencijsko vozilo, ki pridrvi, sunkovito zavre, na njegovi drugi strani, ki je kamera ne pokriva, je videti luč skuterja, ki pade. Policist voznik na posnetku skoči iz vozila in steče na drugo stran. Časovni zapis posnetka pokaže, da so bili policista in osumljeni za vozilom dobro minuto, preden sta ga privlekla do zadnjih vrat. Takrat se je okoli njih že počasi začela zbirati množica prič, pripeljal pa je tudi rešilni avtomobil. Po besedah prič, ki so se opogumile, čeprav imajo že tako precej težav z bežigrajskimi policisti, naj bi policista polomljenega mladeniča najprej nahrulila in svoje besede podkrepila z nekaj brcami, nato pa zvlekla do zadnjega dela marice. "Ko sta ga tepla, se je drl, kot da ga iz kože dajejo. Zato so tudi drugi iz okolice prišli pogledat, kaj se dogaja. Dobro je bilo videti, da je polomljen, saj je bil ...

Več v tiskanem Dnevniku, celotni članek jutri.

tole je del članka iz Dnevnika

ALI JE ZARADI PREKRŠKA RES POTREBNO TAKŠNO OGROŽANJE VOZNIKA IN NJEGOVEGA ZDRAVJA. KAJ ČE BI POLICISTA PRI TRČENJU Z VOZNIKOM SKUTERJA POVZROČILA NJEGOVO SMRT??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ima tablico gor se ne pomeni, da je prava ali njegova. Moj motor so kolegi videli z tablico in ko sem sporocil na policijo, so mi rekli, da se je moj prijatelj gotovo zmotil, ker ta tablica ne obstaja.

Ko sem jim povedal, da se ravno zdaj za njim vozi z avtom, so se samo cudili, ker je pac ni v racunalniku. No, z avtom ga ni dolgo sledil, zato je moj motorcek spet izginil.

Glede nase demokracije in zascitenosti kriminalcev, bi policaje poslal na solanje v USA, kjer sem se zvecer moral uleci na cesto, preden so mi pregledali dokumente in avto, pa nisem naredil prekrska, samo sumljiv sem jim bil. (To je bilo pred 11. septembrom, da ne bo pomote).

Grede dretja, ko te policaj za rokco prime je jasno, da ima namen priklicati ocividce. Zmeraj sta tu dve plati.

Kaj bogi skuterist, ki bezi, ne more ubiti starke, ki precka cesto cez prehod pri zeleni luci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nase demokracije in zascitenosti kriminalcev, bi policaje poslal na solanje v USA, kjer sem se zvecer moral uleci na cesto, preden so mi pregledali dokumente in avto, pa nisem naredil prekrska, samo sumljiv sem jim bil. (To je bilo pred 11. septembrom, da ne bo pomote).

A se ti je zmešal? Pa da pol Hanžka in tiste od Amnesty International zadane kap? In novinarji iz Dnevnika bi pregoreli od poročanja o kršitvi človekovih pravic in svoboščin in človekovega dostojanstva in ostalih kurcev palcev.........

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na Celovski videl Yamaho Genesis, crne barve, pomoje tista iz zgornje slike, gor pa dva "standarda" ;) Aja, o registraciji ne duha ne vonja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vse tole prebiram, me ma huda, huda jeza in se sprašujem ( kot večina ostalih ), zakaj hudiča pa je policija ... zarad lepšega al kaj ... pa s čim si plače zaslužijo in to ne male :angry: :angry: :angry: ... ???

Se delajo da delajo ... samo da čas mine ... pa fine stvari urejajo.

V službi lahko skozi okno gledam kako mladina na klopci med bloki travo in ostale praške kupuje in ga veselo pije zraven. Sem že 4 x policijo obvestil, pa še do danes ni prišel nihče mimo :angry: :angry: :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo na temo ... bežanja - lovljenja !

Če želi policija nekoga ustaviti po normalni poti, za kar ima vso pravico, da prekontrolira določene podatke ( pa naj bo to veljavno prometno, vozniški izpit ali lastništvo ) pa nekdo ne ustavi in se odloči za beg, se je za to odločil sam in naj bo potem tudi tiho, če se mu kaj zgodi in v tem primeru ne obsojam policije, pa čeprav je ne maram tudi sam.

Če se upajo vozit z nepopolnimi papirji, neizpravnimi motorji ali brez opreme, naj bodo pripravljeni tudi na posledice.

V moji motoristični karieri me je že velikokrat ustavila policija, kar tako za kontrolo dokumentov ali zaradi storjenega in opaženega manjšega prekrška. Nikoli nisem niti pomislil na pobeg in tudi kazni nisem dobil nobene, ker z korektnim odnosom in odkritim pogovorom se marsikaj reši, na koncu koncev so tudi policaji ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkarat peljal skuterja na servis. Pa je enih par kolegov prišlo po mene da so me domov zapeljali. In en kolega vidi tam na enem skuterju (od stranke servisa) njegov ukraden izpuh (prepoznal ga je po doma narejeni objemki za dušilec - polini - 65k) Pokljiče policijo (kraje je prijavil pred nekaj mesci nazaj) in se pripeljeta dva policista. Vidita stavar, poslikata izpuh, zabeležita reg. številko skuterja, izpolnita neke papirje in rečeta da ga bodo obvestili ko bodo lahko prišel po izpuh na postajo. Nato se vsi razidemo. Čez uro in pol pa vidimo v centru mesta tega skuterja s izpuhom, kako se vozi veselo :blink: :blink: Po enem letu še vedno nič....

Zaj pa jaz vas vprašam... :lol1: kak hudiča je lahko to šlo tak mimo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu kolegu, pravniku s pravosodnim izpitom, so sredi BS3 ukradli kolo. Pa je isto na sprehodu z družino videl tipa z njegovim kolesom... in zadevo rešil zelo preprosto, namesto policije in zapisnikov je imel na povodcu rotweilerja :devil: lepo urejenega in hranjenega, kolo je dobil nazaj takoj, ne da bi uporabil svoje impresivno poznavanje kazenskega prava, bi ga na ta način dobil nazaj tudi brez narejene osemletke. :yea2:

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol ure se je pr bavarcu z Hondo CBR900 zadnja serija modro rdeče bele barve vozil tipični č**** brez čelade v trenirki, če je mel pa tablco gor pa nism videl....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam zdele pa že pretiravate, čist vsak čefur pa spet ne vozi ukraden motor.........sj ne rečem da je verjetnost za to dost velka ampak ni pa treba kle pisat vsakič ko vidiš čefurja na motorju, ker so tut oni ljudje in nekateri imajo tut svoj motor. Drugače pa povejte pa vam vse okoliške čefurje, ki furajo skuterje brez čelad in registracije poslikam, sam ne vem kam bom pol vse te slike prilepu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol ure se je pr bavarcu z Hondo CBR900 zadnja serija modro rdeče bele barve vozil tipični č**** brez čelade v trenirki, če je mel pa tablco gor pa nism videl....

LP

Ob 16:30 ista Honda z isto posadko čez 3M. Tablica je gor, vendar je zapognjena.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na Celovski videl Yamaho Genesis, crne barve, pomoje tista iz zgornje slike, gor pa dva "standarda" ;) Aja, o registraciji ne duha ne vonja...

*** :lol1: Jaz stanujem na celovški -prvi blok pri križišču z obvoznico. In videvam svašta...

Ta dva kretena na črni FZR se vozita vsak dan vseskozi- od jutra do jutra. In vedno sta oba na motorju, vedno brez čelada. Vozita pa se večinoma samo do mojega križišča, nato pa obrneta in nazaj do križišča pri LPP-ju in nazaj... :wacko: Včasih gresta celo na obvoznico širit svoja obzorja :grrr Skoraj vedno poskušata nardit weelija, ki jima navadno uspe- ko pa pride do blokade na polno padeta dol :doze: Aja pa včasih daje gas un odzadi in vidno uživa :lol1:

*** Podoben kaliber je tudi tipo, ki vozi črnega dučeta 996 ali 998 z roza feltnami. Tudi ta najbolj uživa z vožnjo po zadnjem kolesu. Letos se je malo umiril, lani pa je se je vseskozi vozil od križišča do križišča... Velikokrat se gre vozit v zgodnjih jutranjih urah 24.00-4.00 zjutraj :wacko: -pa dobro mene ne moti, ko pa ma duče tako dober sound.

Na modri je bila gor klasika, na rdeči se je pa voznik odločil za stilski izziv in je bil postrižen na balin

*** Tudi tega skina na rdeču runnerci vidim vsaj 3x dnevno. Kot vedno je brez čelade v oprijeti majčki in zelo si želi voziti po zadnjem kolesu, a mu ne gre in ne gre. Vedno ko spelje, sunkovito butne z glavo navzgor (kot teliček ko ziza), vendar še nikoli ni vozil weelija dlje kot 2m :lol: Izpade ful bedno, zato se mu s cimri vedno režimo.

...itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sam zdele pa že pretiravate, čist vsak čefur pa spet ne vozi ukraden motor.........sj ne rečem da je verjetnost za to dost velka ampak ni pa treba kle pisat vsakič ko vidiš čefurja na motorju, ker so tut oni ljudje in nekateri imajo tut svoj motor. Drugače pa povejte pa vam vse okoliške čefurje, ki furajo skuterje brez čelad in registracije poslikam, sam ne vem kam bom pol vse te slike prilepu?!

Finta je v tem, da čefurjev v Sloveniji ni glih dosti. Dvomim, da jih je tudi v LJ več kot "naših", ampak procentualno proti "našim" je pa več takih, ki kradejo. Pač taka mentaliteta :) Jas bi začel ustavljat vse neregistrirane in "bez kacige" motoriste in preverjal dokumente.

Aja, mislim, da sem spet vido mojega FXR-a. Še vedno isti, samo smerokaze ima bele vključno z zadnjo lučjo vred in tablico della Epson :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta dva kretena na črni FZR se vozita vsak dan vseskozi- od jutra do jutra. In vedno sta oba na motorju, vedno brez čelada. Vozita pa se večinoma samo do mojega križišča, nato pa obrneta in nazaj do križišča pri LPP-ju in nazaj

Bila opažena pri Delavskem domu na Celovški. Motor je čist čen in brez vseh nalepk. O tablici ni ne duha ne sluha. O čeladi tudi ne......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa tole zanimivo branje:

V soboto okoli 13:30 se z avtom odpeljemo iz Lesninine trgovine na Brdu in kaj vidimo. Gilera Runner črne in temno plave barve, gor dva čistokrvna ..., tablice ni, namesto čelad imata na glavi gobico utrjeno z 100 kg briljantine, drugi pa spojler - strešico. Za njima šiba letečman (policaj na motorju). In onadva na skuterju se odločita, da ga bosta "zajebala" in na hitro sta zabremzala in zavila po dovoznem klančku dol proti Lesnini. Na srečo je struktura asfalta na dovoznem klančku ugodna (beri ful gladka) in sta v ovinku odletela, da je bilo veselje. Uni s strešico je mogoče dobil idejo, zakaj je pametno nosit čelado. Kako lepo je z licem zaoral asfalt. Čistokrvneža se pobereta, odšepata proti skuterju in hočeta spizdit. Med tem prileti tudi leteči in tudi odleti na gladkem asfaltu. Ker pa je imel kombinezon + čelado + rokavice + ........ se hitro pobere in zgrabi voznika skuterja.

VSE ČESTITKE LETEČMANU !!!!!!!!!!

Ko grem čez pol ure nazaj v Lesnino, je bila tam že kibla, unadva "skuteraša" sta mimoidočim razlagala, da: Nas dvoje nismo ništa zakrivili, kako si je usudio, tužičemo jih,...... Okoli se je nabralo še nekaj njihvih frendov, kateri so vsak v svoj mobitel nekaj pojasnjevali.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!