Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2004


.T.

Priporočene objave

Mislim, da ta motor v tej barvi ni ravno najpogostejši primerek svoje vrste in se ga zato ne spregleda zlahka.

Predvsem se ne spregleda zlahka voznika, ki ima neko tako frizuro :yea2: Ja, bomo meli oke na peclih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 17:00 sem na Hradeckega v LJ "srecal" tipa na kovinsko modrem Z 750. Tip je bil v sandalih, v belih kratkih hlacah (kapri), v beli majici brez rokavov, na glavi ni imel celade ampak stresico. Ko je peljal cez letezece policaje se je lepo videlo, da nima pojma o voznji motorja... Tablice ni bilo!

Peljal se je v smeri Stepanjca oz. Fuzin.

Ce kdo pogresa kovinsko modrega Z 750 .................

Tadej

Včeraj sem ponovno videl tega tipa. Po novem je motor registriran. Ne vem, pa kolk dolg se bo še vozil.

Mal :topic:

Včeraj tip (brez čelade, v belih kratkih hlačah, v natikačih, v majici brez rokavov) pripelje na glavno cesto, da gas in na puno čez križišče, v tretji (okoli 160 km/h), potem prehiteva avtobus in se skor dotakne robnika na levi strani ceste, asfalt je pa gladek, kot bi ga s špehom mazali - tista cesta od Leclerca do gostilne Livada in še naprej.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem ponovno videl tega tipa. Po novem je motor registriran. Ne vem, pa kolk dolg se bo še vozil.

Mal :topic:

Včeraj tip (brez čelade, v belih kratkih hlačah, v natikačih, v majici brez rokavov) pripelje na glavno cesto, da gas in na puno čez križišče, v tretji (okoli 160 km/h), potem prehiteva avtobus in se skor dotakne robnika na levi strani ceste, asfalt je pa gladek, kot bi ga s špehom mazali - tista cesta od Leclerca do gostilne Livada in še naprej.

Tadej

Tega sem tudi jas zadnjič vido pri Evropi, ko je zavijal na levo proti Celovški. Zadaj je mel še enega takega v istem "kombinezonu" kot ga je imel sam (torej to kar si naštel), tablico je od silnega vetra odneslo :lol1: njega pa tudi upam, da bo enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa par dni nazaj videl na Prulah frajerja v poletni opremi (patike, kratke hlace, t-shirt, brez celade) na modri R1 (v takisto poletni opremi, mu je blo verjetno vroce pa je tablico dol snel), ko je zavijal cez most v trnovo. Ampak nisem zavil na njegov pas in ga snel z avtom, niti nisem cutil potrebe po tem... ob takem obnasanju bo ze sam poskrbel zase, pa ce je motor ukraden al pa ne. Darwin je imel prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa par dni nazaj videl na Prulah frajerja v poletni opremi (patike, kratke hlace, t-shirt, brez celade) na modri R1 (v takisto poletni opremi, mu je blo verjetno vroce pa je tablico dol snel), ko je zavijal cez most v trnovo. Ampak nisem zavil na njegov pas in ga snel z avtom, niti nisem cutil potrebe po tem... ob takem obnasanju bo ze sam poskrbel zase, pa ce je motor ukraden al pa ne. Darwin je imel prav.

Modra R1 z modro šipico? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa par dni nazaj videl na Prulah frajerja v poletni opremi (patike, kratke hlace, t-shirt, brez celade) na modri R1 (v takisto poletni opremi, mu je blo verjetno vroce pa je tablico dol snel), ko je zavijal cez most v trnovo. Ampak nisem zavil na njegov pas in ga snel z avtom, niti nisem cutil potrebe po tem... ob takem obnasanju bo ze sam poskrbel zase, pa ce je motor ukraden al pa ne. Darwin je imel prav.

In jaz sem ga videl par dni nazaj, ko je zavijal iz smeri Murgel na Tržaško, potem je pa žgal dol po tržaški. Jasno brez tablce, sunčane naočale, natikačke, nazadnjem zicu kolega v podobni opremi, oba z želejem v laseh in seveda brez čelade.

Zgleda da se ta kultura neregistriranih motorjev in vožnja brez čelade seli na sever. Motosvetovci, razmislite o novi modi, da se ne boste preveč zapufal, pa brez veze opremo kupoval. Kaj nam pa morejo cajkani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadne dneve videvam v okolici most (fuzine,stepc,...) tipa v kratkih rokavih, kratkih hlacah ipd. na nereg. belo rdeci yamahi r1 . Tko da ce so komu ukradl tak motor.......

Barvne kombinacije so pa iste kot na sliki (nism nasu druge slike)

post-2-1093248092.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl podobno R1 včeraj ob 16:50 na Dolenjski cesti. R1 nima sprednje šipce in avspuh je Leo V.

Tokrat je voznik nosil čelado, ostalo je bila pa klasika (japanke, kratke hlače, majica brez rokavov,...)

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip se pelje brez čelade, gotovo je motor ukraden!

Tip se pelje v natikačih, gotovo je motor ukraden!

Tip ma čuden ksiht, gotovo je motor ukraden!

Tip sicer ma čelado, ampak gotovo je motor ukraden!

...

Ajajaj... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip se pelje brez čelade, gotovo je motor ukraden!

Tip se pelje v natikačih, gotovo je motor ukraden!

Tip ma čuden ksiht, gotovo je motor ukraden!

Tip sicer ma čelado, ampak gotovo je motor ukraden!

...

Ajajaj... :doze:

Dej Premza spokaj smetit drugam. Ne poznaš kako je v LJ.

Ko boš tudi ti našel dva ukradena motorja pa pridi naprej pisat v ta topic.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip se pelje brez čelade, gotovo je motor ukraden!

Tip se pelje v natikačih, gotovo je motor ukraden!

Tip ma čuden ksiht, gotovo je motor ukraden!

Tip sicer ma čelado, ampak gotovo je motor ukraden!

...

Ajajaj... :doze:

Ko boš ti enkrat vido tistega, ko ti bo motor spizdo, bojo vsi sumljivi, ki nimajo tablice (upam, da se ti to nebo zgodlo nikol). Taki kot si ti so tudi naši policaji. Zato pa redkokdaj kakšen motor/avto najdejo. Več kot je sumljivih, večji je spekter ljudi in mogoče je med njimi kdo, ki je resnično tat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V petek so kolegu v Ljubljani - šiška, ukradli predelanega kawasakija GPX 750 letnik 89.

Motor je imel celjske tablice, remus izpuh... Informacije dobrodošle.

post-4-1096822906.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden na križišču pri Klubu 300, nato je šel mimo pokopališča in desno na Celovško, kam naprej ne vem.

Motor je sedaj brez zadnje luči in tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preglejte okolico Rašiške ulice v Šiški ( bivša soseska 6 ). Tam so doma taki tički.....fajn bi blo,če mate tut kakega uniformiranega zravn.......

Se mi zdi,da sem nekaj podobnega videl včeraj zvečer na Vodnikovi nasproti Franci na balanci na pločniku stat.......klasična motoristična oprema....samo tokrat z bundo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip se pelje brez čelade, gotovo je motor ukraden!

Tip se pelje v natikačih, gotovo je motor ukraden!

Tip ma čuden ksiht, gotovo je motor ukraden!

Tip sicer ma čelado, ampak gotovo je motor ukraden!

...

Ajajaj... :doze:

Ergo, do sedaj sem vse motorje ukradel, ... hja čuden ksiht mam, čelado mam vedno, ampak kratke hlače pri 30. stopinjah, natikači takšni ali drugačni in majica z ali brez rokavov, ... jap that's me! O:-)

Verjetno imam celo z nekega motorja spizdeno registersko tablico, k sem smart, da ne bodem toliko v oči? :OK: :OK: :yea2: B)

Heh malo zdavega cinizma za dobro jutro, k so me že drugi uspešno razpizdili izven MotoMarsa. :kva2:

ZtH! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Več kot je sumljivih, večji je spekter ljudi in mogoče je med njimi kdo, ki je resnično tat  :hmm:

Po eni strani resnično, po drugi strani pa so se iz takšne logike razvijale stvari, ki so se imenovale KGB, Stassi, SDV, ....

Hja res motorje spizdevajo, res je Policija je nemočno nesposobna, ... res je neodobravam neregistriranih vozil na cestah, .... ampak a zdaj bo vsak sovražnik naroda zaradi frizure, barve majice, proizvajalca natikačev, ... ?

Samo malo dodajam da se tema še dodatno pogreje.

ZtH! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek so kolegu v Ljubljani - šiška, ukradli predelanega kawasakija GPX 750 letnik 89.

Motor je imel celjske tablice, remus izpuh...  Informacije dobrodošle.

+ SLIKA

No fantje ekola, zdej pa vsi iščemo BIKE, ne pa frizure.

Viš to ma smisel celo pri meni, jap zagledaš motor, za katerega je bilo objavljeno da je spizden, pelješ z njim, da vidiš kam gre zadeva. :OK:

NE pa da bom na vsakega mulčka, ki pač ne jebe zakona in modrih angelov opazoval sumil, .... zganjal scene iz "Balkanskega Špijona". :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki crnega sem imel priliko opazit, v oci mi je padel Remus , za remusom rdece pobarvan amortizer, na rezervarju je imel napisano tko z nekim flomastrom zlatim "Morje se peni, jebe se meni, a je to ta moped? Vec , konkretnih inf na PM

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak je Zoolo... Iskat točno določen moped je težka stvar. Danes jih je že malo milijardo ukradenih zato se lahko pičiš skoraj v vsakega 5-tega. Glede na to, da je vse več spizdenih je najbolje gledat po sumljivosti voznika, ker danes že vsi vse prebarvajo, zamenjajo dele, na novo registrirajo (ja, tudi to se da) itd. Težko je nosit spisek vseh ukradenih motorjev s sabo, ker bi zasedel več strani tipkanega materiala in da bi potem še izvohal iz vseh prebarvanih delov tistega "pravega" je težko verjetno. Jas sem vedno pozoren na lastnike prej kot na mopede. Če ima tip ZXR 750 verjetno nebo imel kombinezona znamke Adios (ponaredek Adidasa), škornje Superga in se vozil brez čelade. Vsaj pomoje... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Samo v vednost:

Danes ob 13:10 na Tivolski cesti: mat temno siva in srebrna Gilera Runner 50 s temno rdečimi feltnami. Brez tablice, gor pa klasika - dva izbrisana stara okoli 16 let s čeladama iz briljantine. Enen s črno "čelado", drugi s poštrihano na bronasto rjavo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost:

Danes ob 13:10 na Tivolski cesti: mat temno siva in srebrna Gilera Runner 50 s temno rdečimi feltnami. Brez tablice, gor pa klasika - dva izbrisana stara okoli 16 let s čeladama iz briljantine. Enen s črno "čelado", drugi s poštrihano na bronasto rjavo.

Tadej

Upam, da bo slednji vsaj zmrzno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!