Skoči na vsebino

revija dakar


bLuZoNdEr

Priporočene objave

danes sem v trgovini videl revijo z naslovom DAKAR (990SIT)

je ze kdo videl/slisal-na naslovnici pise da ponujajo opis vseh terenskih vozil, zgodbo prve slo. avto posadke ter oh in sploh vse o Ariju Vatanenu.

Pa prosim ne me kregat ce gre za neko ze staro stvar <_< , raje preprosto zaklenite/zbrisite temo :D (sem bolj s kmetov in imam dalec do civilizacije :blink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revija je izšla že pred novim letom, sedaj pričakujemo že drugo št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in kaksne kvalitete je ctivo? Je za kaj ali ne? (mislim ali je vecinoma tehnika o vozilih ali je vecinoma konkretnih dozivetij, trikov in muk na dirki do dakarja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm to revijo danes kupu in kolkor delč sem z branjem pršu se mi zdi kar zanimivo branje...če te to seveda zanima .) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
no in kaksne kvalitete je ctivo? Je za kaj ali ne? (mislim ali je vecinoma tehnika o vozilih ali je vecinoma konkretnih dozivetij, trikov in muk na dirki do dakarja)?

OK, tecen sem. Priznam. Pa bom vseeno smetil. Za 990 SIT bos dobil odgovore na vsa zastavljena vprasanja. Ali pa odpiranje nove teme "stane" manj? Ce se je za vprasanjem med vrsticami v bistvu skrivala zelja po razglabljanju o puscavskih rallyjih, se opravicujem in posipam s pepelom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ravno za vsak drek se mi ne mece stran 990SIT, in se ker odpiranje nove teme res nic ne stane...samo zanimalo me je ali je revija bolj tehnicna (kar me ne zabava) ali bolj "pustolovska" za branje ob dolgih vecerih?

Sicer pa se pocasi bliza ze nova dirka...december bo kmalu tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!