Skoči na vsebino

Prtljaga - kaj vse vozite s sabo in kako pritrdite?


Noise

Priporočene objave

To je bil naložen lansko leto, ko sem šel v Švico (planiranih je bilo 5 dni, realiziranih pa 3 --> dež).

Za sopotnika, bo pa treba si večji kufer umisliti, pa mogoče še kakšne stranske torbe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem zasledil cevke (cca 2,5 m) za (pre)točenje goriva!

Za to pa imamo zadaj na kovčku posodo z 2l rezervnega goriva.

Dejansko se mi še ni zgodilo da bi kdaj ostal brez bencina pa sem natolkel že lepo število km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil naložen lansko leto, ko sem šel v Švico (planiranih je bilo 5 dni, realiziranih pa 3 --> dež).

Za sopotnika, bo pa treba si večji kufer umisliti, pa mogoče še kakšne stranske torbe :blush:

p.s.: naj moderator zbriše zgornji post, žal tehnična napaka (hvala...)

post-11187-1207517207_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil yack_ass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mobitel, bančna kartica, prva pomoč- za motor seveda hehe- (par imbusov, klučov, mali križni in navadni šraufnciger,...) in je to to :D kaj dosti več pa itak ne gre pod zic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve za komplet za štukanje zajle , nekaj strani nazaj je blo govora o tem, vendar na louis-ovi strani ne najdem.

Je kakšen heroj,ki ve kako se temu reče po nemško,ali pa kje bi bilo možno dobiti v slo.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda kdo ve za komplet za štukanje zajle , nekaj strani nazaj je blo govora o tem, vendar na louis-ovi strani ne najdem.

Je kakšen heroj,ki ve kako se temu reče po nemško,ali pa kje bi bilo možno dobiti v slo.

L.P.

komplett fur zailen stucken :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešite se sopotnic. prostora je takoj dovolj. :closedeyes:

Meni je princip ženskih torbic približno tako jasen kot črne luknje. Kako zložit toliko stvari v tako majhen prostor? Kako potem tam noter še kaj najdet? Zakaj hudiča jih punce sploh nucate na motorju? Prava znanstvena fantastika pa jo je čisto na koncu spakirat na motor, seveda ob vseh "dodatnih" zahtevah. Najbolj komično je gledat skupino motoristov, ki čakajo svoje punce pred ženskim WCjem in medtem kavalirsko/klavirsko držijo v rokah njihove torbice. Zadrega je v tem primeru sorazmerna z številom rožic na torbici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tanktorba,pa ruzak na pukl..uzad pa prvežem spalko pa šotor...je pa res d sn bl skromn človk pa ne vlačm velik seboj...tuki mi prov pride d sm gorenc :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je princip ženskih torbic približno tako jasen kot črne luknje. Kako zložit toliko stvari v tako majhen prostor? Kako potem tam noter še kaj najdet? Zakaj hudiča jih punce sploh nucate na motorju? Prava znanstvena fantastika pa jo je čisto na koncu spakirat na motor, seveda ob vseh "dodatnih" zahtevah. Najbolj komično je gledat skupino motoristov, ki čakajo svoje punce pred ženskim WCjem in medtem kavalirsko/klavirsko držijo v rokah njihove torbice. Zadrega je v tem primeru sorazmerna z številom rožic na torbici...

Ženska ki na potovanje z motorjem vleče torbico naj gre raje v toplice tačas ko boš ti plužil po svetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej veš kako je... v dvoje je pač lepše, pa tudi tisto torbico preživim.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko zgleda moja kobilca z mano vred za 4 dni "jaganja"

post-10693-1207590045_thumb.jpg

V kufru je plinski gorilec,lonci in pribor,kilo pašte,rio-mare,dežni kombinezon,močne vezice(brez tega nikamor),lepilni trak,športni copati,žajfa za jajca oprat....če je potreba :fredy:

V vreči so večinoma cunje.

Na tanku zemljevid

V rorih obvezno dušilci zvoka :blush:

Pod sedežem polnilec za telefon,ta rumen brezrokavnik,prva pomoč,inekcije za flikat gume,orodje, ki ga itak nikoli ne rabim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prozorna očala za zvečer (vizir na čeladi je temen)

prvo pomoč

dislock ključavnico

vse pod zadnjim zicem

zraven bom pa še dežni kombinezon spravil oz. dva (ko se jih bom enkrat spravu kupt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za šest dni Dolomitov in malo Švice je zapakirano nekako takole pri nama:

se pravi 2 x top case, 2 x tank torba in še ena torba na mojem zicu (kaj vse je pa notr, me pa ne vprašat) ...

post-1569-1207602715_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ruzak, not pa dežno obleko, pa avtomobilsko prvo pomoč, pa kaj za popit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gres za eno leto pa izgleda stvar nekako takole :yea1:

post-3384-1208018375_thumb.jpg

- tank torba

- Hepco&Becker Gobi Top Case na njem TKC 80 :wacko:

- Alpos stranske skatle na njih pa armaflex

- ruzak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom mogel tovoriti PP s seboj tako da me zanima:
za manjši moto-nahrbtnik katerega bi priporočali?
oz.- kako se bi obnesla kakšna
|
|
V
10001152_790.JPG

mreža?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno skor zmer ruzak(sploh zdj k v tega žužka k ga mam zdj ne gre skor nč not), not pa; prva pomoč, klubski lajblč :naughty: , sončni špeglci B) , krpica za čiščenje (mal sm bolna na čist motor pač :whistle: ), voda (jz sm tud skoz žejna tko kt konjič :grim ), rezervne rokavice (zakaj točn ne vem, sm mam dvoje pa se lohk preseravam :whistle: ), denarnca z velik dokumenti pa mal dnarja :rolleyes: , mobitel (vs srečn če ga km pelem kjer je signal), dežni kombionezon (kdr si ga sposodm, pa če ga mam ga itak ne rabm :whistle: ), včas kšni sladki home-made priboljški za požrešne sopotnike :evilgrin: , merilc tlaka v gumah, čepki, orodje je pa baje v motorju pod zicom :rolleyes: .

Če grem pa km za dle mam pa prikolco sabo al pa dve :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno skor zmer ruzak(sploh zdj k v tega žužka k ga mam zdj ne gre skor nč not), not pa; prva pomoč, klubski lajblč :naughty: , sončni špeglci B) , krpica za čiščenje (mal sm bolna na čist motor pač :whistle: ), voda (jz sm tud skoz žejna tko kt konjič :grim ), rezervne rokavice (zakaj točn ne vem, sm mam dvoje pa se lohk preseravam :whistle: ), denarnca z velik dokumenti pa mal dnarja :rolleyes: , mobitel (vs srečn če ga km pelem kjer je signal), dežni kombionezon (kdr si ga sposodm, pa če ga mam ga itak ne rabm :whistle: ), včas kšni sladki home-made priboljški za požrešne sopotnike :evilgrin: , merilc tlaka v gumah, čepki, orodje je pa baje v motorju pod zicom :rolleyes: .

Če grem pa km za dle mam pa prikolco sabo al pa dve :lol1:

:BUA: treba je met spremlevaln avto najbrž s prikolco če gre baba zravn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!