Skoči na vsebino

EP NA GROBNIKU


Anchy

Priporočene objave

Mena pa nasploh zanima, ce ima kdo kolendar kakršnihkoli motodirk za letošnje leto.

Vse - cross, cestno hitrostno, oldtimer, supermoto, speedway, skuter, ...

Bi bilo zelo zanimivo za objavo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa zanima, ce kdo mogoce ve, kdaj naj bi bla dirka za EP na Grobniku??

LP, Anchy

Vceraj so tam vozili naše DP, pokal Alpe-Adria in Superstock (upam, da je Malec zmagu).

Žal nisem mogel it dol, ce je kdo bil, naj poroca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za EP se ne vem ampak bom v kratkem dobil koledar in ga poslal noise dati tako da ga bo objavil.

ne malec ni zmagal ampak je bil tretji, zmagal je camlek.

porocilo (z slikami) o nedeljskih dirkah sledi v naslednjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid, da naši fantje poznajo Grobnik do zadnjega cm.

PERVY, napiši še porocilo z DP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride pride samo da iz sluzbe pridem domov, spraznim digit. fotoaparat in spijem pivo za navdih. ja pa sranje ker se je tomaz bozic (moj dober prijatelj in nedvomno car za dirke) kar dobro razbil in je se v bolnici v rijeki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok, mas prov glede sporeda dirk. Res bi blo fajn, ce bi se kje dal kej dobit (k na AMZS zgleda stavkajo). No, sej zdj mi je iz prve roke uspel zvedt, da je dirka za EP 10.junija (tist vikend uglavnem).

A je bla vceri uredu dirka? Jest sam vem, da Stern (125GP) (spet) ni do cilja prsu. Smola! :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, stern je sicer menda do konca prisel ampak je bil okoli 25 mesta ker je moral veliko napako naredit. ne vem tocno ampak vse kroge je vozil okoli 1:35-1:36, predzadnjega pa 4:10. tako je vsaj v rezultatih pisalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benotu je motor ribnu!! Sej je bil ves nesrecen ;)) Nc se pa ni pohvalu kako je pred tem vozu :))

A gre kdo drug teden na moto happening??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je moto happ. na grobniku? kak je program? majo dirke za amaterje z serijskimi motorji?

mogoce pa bi sel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa! na grobniku je!! (pa isti vikend je tud supermoto dirka v puli!! to bo zanimiv vikend ;)) amm, ne bom se sla strokovnjaka, pa ne me za besedo drzat, sam mislm da lahk vsi vozijo na moto happeningu (vsaj moj tamau je vozu, ceprov ma "navadn" motor). Klase so pomojem endure, cestaki pa voznja po zadnjem kolesu... pol se mi pa pocas ze ustav :))

sej se lahk se pozanimam, pa ti bom sporocila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj se prosim pozanimaj kaksni razredi so, ce so samo cestni al je razdelitev po kubikazi!

thanks

pervy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole je zdj tole... men so tole nekak ralozil, sam ne vem ce mi je cist jasn, zate pa tud ne vem, ce ti bo :/ zadnji lanski MH je bil tkole:enduro, klasa do 550ccm, do 600cc, do 750ccm , open pa streetfighter, motorji do letnika 92, supermoto, tandem (serija pa open), old timerji... :/ to bo pomojem to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom se jaz tudi pozanimal ker dobim v soboto novo gumo pa me prav matra da bi se malo znorel na pisti. ce kaj zvem pa javim.

thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj to je problem, mam kawo ZR7, ki je sicer hitra, ampak proti kakim R6, pa ostalim supersport nimam sans. zato me zanima kaka streefigter-naked kategorija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, to ti cist rada verjamem :) sam... poskusis lahk! (moj preljubi brat je dodal, da je on lansk let z dukom vozu pa ni mel silnih problemov (baje))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako.no megla se dviga....potem pa povej tvojemu preljubemu bratu,da ob torkih,17:00,vozijo/trenirajo super-moto na kart stezi pri graz-u.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: sej moj tamau je letos eno dirko, pa se kvalifikacije druge dirke za super moto odpelov (u Seci) pol se je pa zlomu, tko da je za letos vec al manj zaklucu ;))

Za graz sicer se nism slisala, sam vem pa da mnozicno hodjo trenirat u Pulo

A ti tud to kej furas? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mena pa nasploh zanima, ce ima kdo kolendar kakršnihkoli motodirk za letošnje leto.

Vse - cross, cestno hitrostno, oldtimer, supermoto, speedway, skuter, ...

Bi bilo zelo zanimivo za objavo.

Hvala

Rok, sem se potrudu in ti pošiljam razpored dirk za DP v cestno-hitrostnem motociklizmu:

22. julij Grobnik, 26. avgust Misano, 2. september Hungaroring in 16. september Grobnik.

Supermoto bo 10. junija v Portorožu (letališče). Baje bo tud manjši zbor, nekaj podobnega kot lan, ko je bla dirka v CHM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: sej moj tamau je letos eno dirko, pa se kvalifikacije druge dirke za super moto odpelov (u Seci) pol se je pa zlomu, tko da je za letos vec al manj zaklucu ;))

Za graz sicer se nism slisala, sam vem pa da mnozicno hodjo trenirat u Pulo

A ti tud to kej furas? :)

pozdrave "tamaumu".

ne.

prosil me je,ce mu lahko povem,kdaj tukaj trenirajo/dirkajo,ker je on nekje nekaj slisal.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

quote:

quote:

Mene pa zanima, ce kdo mogoce ve, kdaj naj bi bla dirka za EP na Grobniku??

LP, Anchy

Vceraj so tam vozili naše DP, pokal Alpe-Adria in Superstock (upam, da je Malec zmagu).

Žal nisem mogel it dol, ce je kdo bil, naj poroca.

tema je sicer out pa vseeno:ni zmagal Malec ampak moj sosed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!