Skoči na vsebino

Sodnik za prekrske in zmeden policist


Yiani

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi tiski, ki jim "Veter v laseh ni tujka"

Ze tako turobno vreme naredi name slab vtis, dan pa mi pokvari se postar, ki mi je prinesel poziv k sodniku za prekrske. Glavni razlog mojega soocenja z roko pravice je prevelika hitrost na zacetku naselja.

Skratka rutinska kontrola na cesti se je spremenila v gonjo proti meni - domnevajo pac tako. Vse kar imajo so moji podatki baje mojo fotografijo s podatki o prekoraceni hitrosti in natancen opis, kje je bila vrsena radarska kontrola. V obrazlozitvi se ne ujemajo podatki o moji smeri voznje in postavitvi radarja. Policist je enostavno sklepal in na podlagi tega ukrepal. Po opisu postavitve radarja je lahko na posnetku prizor motorista z motorjem podobnim, ki ga vozim jaz.

Zalostno je to da je lahko samo sklepanje moza postave dovoljsen razlog, da hocjo met mal mojega denarja.

Kaj me zanima je predvsem to, ali so sodniki obdarjeni z logiko in koliko lahko vplivam na to sam pri sodniku - z besedami pac.

Hvala vsem, moderatorju pa se opravicujem, ce se je stvar ze kdaj prej ponovila.

Iskalnik ni nasel nic pametnga na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, ce vpises "sodnik" in starejse teme ti iskalnik izplune ~3 strani tem, od tega sigurno kaksno podobno. :)

sicer sem tudi sam "v postopku" in po zadnji obravnavi je sodnik izrekel taksno sodbo, kot da nisem pri obravnavi rekel nic (=mojega pricevanja in pricevanja price je enostavno "pozabil"). nadaljni potek bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je samo rutinska kontrola - pripeljal ustavil policistu - odpeljal!!!

O hitrosti ne duha ne sluha!

Koliko sem se pa dejansko peljal pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričan, da je vse skupaj isti dogodek?

Mogoče so te prvič rutinsko ustavili, kasneje isti dan pa še ujeli na radar :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno je vse!!!

Mi bo dana slika na vpogled pri sodniku?

sliko moreš videt, iz lastnih izkušenj pa ti povem, da sodnike ne delajo po principu logike in da je tvoj zagovor nepomemben razen če je pravno podkrepljen, se pravi da si kakšno pravno finto najdel.

sodniška logika zgleda približno tako:

1,7 m in 65 kg težek (nekaznovan) moški prijavi 2 m visoko, večkrat obravnavano in 130 kg težko gorilo ker ga je pretepla. vsak ima po 3 priče, ki seveda ponavljajo 2 popolnoma različni zgodbi. po eni je gorila napadla in pretepla tožnika, po drugi je tožnik napadel in poškodoval gorilo. gorila ima poškodovano pest :? :lol1:

policija ne ve nič drugega kot da jih je ponoči tožnik klical iz stanovanja ker je gorila krožila okoli in grozila.

sodnik ne najde dovolj dokazov oz. ni prepričan v krivdo gorile ker obstaja sum, da bi lahko držala tudi tista zgodba po kateri je tožnik sam napadel gorilo, ji poškodoval pest in si potem sam prizadel ostale poškodbe po obrazu in telesu. to klub temu, da je v civilnem postopku, ki je bil začuda hitrejši, tožnik že dobil obločbo za 700.000 odškodnine ki pa je gorila itak nima ker ima vse pisano na mamo ali brata.

ker tako tožnik kot gorila vložita kazenske ovadbe en proti drugemu in ker to lahko traja dolgo, odvetniki pa stanejo, sodnik predlaga (močno predlaga!!!!!) da obe straniki ovržeta kazenski pregon kar tudi storita.

to ti je ta logika!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že eden v podpisu napisal: vse skupaj je sumljivo. Ko mene ustavijo mi porinejo v roke položnico(proti podpisu), če gre pa še malo hitreje mi pa porinejo v roke predlog za sodnika za prekrške. :angry:

Najbrž tule res ne gre za isto stvar.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem takem sem v pizdi zaradi domneve policaja!

Zmedeni policist je zelo nevaren policist :))

LP Yiani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestri od punce je policaj napisal kazen zaradi tega ker naj nebi imela čisto vozilo(ali kaj že)...to se je zgodilo takrat ko je bila poledica(mesec nazaj) in je bil avto cel v ledu....po 400 m vožnje so jo ustavli in dali kazen 20k......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestri od punce je policaj napisal kazen zaradi tega ker naj nebi imela čisto vozilo(ali kaj že)...to se je zgodilo takrat ko je bila poledica(mesec nazaj) in je bil avto cel v ledu....po 400 m vožnje so jo ustavli in dali kazen 20k......

ja, če se tablica ne da razbrati, so lahko slabe volje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestri od punce je policaj napisal kazen zaradi tega ker naj nebi imela čisto vozilo(ali kaj že)...to se je zgodilo takrat ko je bila poledica(mesec nazaj) in je bil avto cel v ledu....po 400 m vožnje so jo ustavli in dali kazen 20k......

in ti povem nekaj........ se strinjam s takim pocetjem policije. ker potem pa spet en lame izgovor " ja ga/jo/jih nisem vidla". ce se hoces udejstvovati v prometu z vozilom vsaj poskrbi, da nobenega nacrtno ne ogrozas.

to se ti lahko namrec v EU zgodi, ce te dobijo z vozilom, na katerem imas samo "spranje" narejene, da kukas skozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši ugovor, zadeva gre na Senat za prekrške in od tam v zastaranje. :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno je vse!!!

Mi bo dana slika na vpogled pri sodniku?

Ja tudi meni so jo je sodnik za prekrške pokazal.Če pa ti jo ne bo pa jo zahtevaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se na sliki ne vidi registrska oznaka še ne pomeni, da si rešen!!!!

to dobro vem, ker sem nekaj mesecev delal fotke za policijo in se specializiral za odkrivanje številk na slabih posnetkih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo bodi pozoren, da boš prebral pravni pouk, najprej redni postopek, šele nato pritožba da gre zadeva na senat. Ko pride enkrat na senat imaš pa samo dve možnosti, ena je da zastara, druga je pa, da je SEJA SENATA pred dveletnim zastaralnim rokom, v tem primeru ti ne pomaga nič več, pa čeprav se še tako izmikaš vročitvi, no razen če to delaš dovolj časa in uspešno, da zastara izvršitev sklepa.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. če si kriv, priznaj in plačaj

2. če nisi prepričan ... muti s postopkovnimi zavlačevanji

3. če veš, da nisi kriv ... pojdi do konca z vso silo ...

katera od treh variant se najbolj prilega tvoji situaciji, pa boš ocenil sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta trenutek nima smisla ne vem kako na široko in na globoko razpredati kako in kaj.

Poziv si očitno dobil in se boš v kratkem šel pokazati kakšni mični sodnici za prekrške.

Tam boš sploh videl, za kaj točno gre (fotografijo, ki je očitno glavni dokaz).

Potem pa se boš tam izvijal, kot se boš vedel in znal.

Potem pride k tebi domov odločba o prekršku ali pa zavrnitvena odločba (nisi kriv).

Potem pa se zopet javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in potem boš plačal, tako kot 98% drugih državljanov, ki se jim godi prekrškovna krivica :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!