Skoči na vsebino

BMW BikeConfigurator


-pero-

Priporočene objave

Ojla :)

...tale zadeva niti ni nova a je zelo zanimiva, nisem je opazil pri nobenemu drugemu proizvajalcu, oz vsaj ne tako dodelane in z celim prodajnim programom znamke...

>tukaj< si lahko sestavite svojega BMWja in prilepte ga da vidimo kakšne lepotce ste sestavili... .)

...takole bi zgledal moj gs... :wub:

norm_1200gs.jpg

...ali pa rt... :rolleyes:

norm_1150.jpg

lp :)

PS: ko shranite končno sliko moraš dat končnico .jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tale zadeva niti ni nova a je zelo zanimiva, ...

.. zdaj veš, zakaj sem lani spomladi bil tako malo na motomarsu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo težko lepotca sestavit, ke mu pa valji tko nemarno vn štrlijo :lol1: , vsaj tole bi lahko mal poglihal pa okrog obrnil. :yea2:

lp

Rudi

p.s.

Moj predlog:

post-2-1079009228.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jih naj gor dvignejo, ali kaj? Bi na koncu še guzzija dobili.

lahko pa štiri komade skup daj ... pa bi bil paralelni bokser ... na vsako stran po dva, da orenk strese vse skup, ko štartret pohodiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa štiri komade skup daj ... pa bi bil paralelni bokser ... na vsako stran po dva, da orenk strese vse skup, ko štartret pohodiš :D

Dva horizontalno, dva vertikalno, pa je že skor letalski matur! Sej eliso pa itak že ima, pa gasaaaa po lufti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko kr enga P&W letalskega tam 24-28 valjev, tole bi šele letelo.

Ma ne sam hec, res mislim, da bil lahko BMW tud isti model z ne-bokserjem ponudil, čeprav je bokser kao bolj preizkušen in z večjo tradicijo, od nakupa odvrne najbrž kar nekaj ljudi (mene :D ) ki bi sicer raje mel BMW kot kako drugo mrcino. PAč mi ne sede, da mi nekaj kvari linijo. Pa tko lep bi bil lahko črn pa z Hondinim/Apriljinim V2 motorjem :doze: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in z večjo tradicijo, od nakupa odvrne najbrž kar nekaj ljudi (mene :D ) ki bi sicer raje mel BMW kot kako drugo mrcino. PAč mi ne sede, da mi nekaj kvari linijo. Pa tko lep bi bil lahko črn pa z Hondinim/Apriljinim V2 motorjem :doze: .

v GSa bi zlo pasal verjetno kak vrstni trivaljnik, kot jih ima Triumph... pa mal povečan, na cirka 1300 ccm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj, vi si imejte trivaljnike, v-je in ostalo in nam pustite tiste boxer izrastke :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj, vi si imejte trivaljnike, v-je in ostalo in nam pustite tiste boxer izrastke :))

okidoki...

sestavu bemflna ki pride vn po prej omenjenem načelu "črne beštije" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v GSa bi zlo pasal verjetno kak vrstni trivaljnik, kot jih ima Triumph... pa mal povečan, na cirka 1300 ccm ...

Al pa boxerja za 90 stopinj zasukat (eden spredi eden zadi), to itak obvladajo (namesto V2 pomišljaj 2).

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!