Skoči na vsebino

Pranje motorja - Natašin patent


Greyhound

Priporočene objave

Mobitel, ki podpira WAP mečeš toliko časa v motor, da vse blato odpade.... :P :P

se dobr, da oklep ostane neposkodovan, in da je telefon za veckratno uporabo na tak nacin... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. ja res bo treba motor oprat... pol pa z nim na ceste... Je kar malo preveč umazan za direkt na cesto... Dolga je doba od zadnjega pranja, bil je tačetek meseca aprila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. ja res bo treba motor oprat... pol pa z nim na ceste... Je kar malo preveč umazan za direkt na cesto... Dolga je doba od zadnjega pranja, bil je tačetek meseca aprila...

Bilo je poletje, vsaj mislim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če svoje motorčine na veliko špricate z vodo mal pazite, da ne boste slučajno zalil kakšne svečke. Killroy že ve zakaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim,da je čisto drugačen filing sepeljati z čistim in negovanim motorjem,kakor pa z neko zasvinjano in zašmirano stvarjo na dveh kolesih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prejšnjega z motulom opral, se je tko svetil, da ga skor nisem hotel prodat :yea2:

Tista stvar rula, sam sedaj se je pa na novem ne upam nucat (prejšnji je mel grušt jeklen Capo ma pa Aluminij-magnezij in se bojim da bo zadeva fleke pustila, na kar opozarja tudi proizvajalec).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim,da je čisto drugačen filing sepeljati z čistim in negovanim motorjem,kakor pa z neko zasvinjano in zašmirano stvarjo na dveh kolesih.

jap 1,2 stotinki manj na krog in 2,7 % več možnosti za uspeh pri lokalni pleh pički. :devil: :lol1:

ma motor je za vozit ne za pucat in ponavadi je najboljši čas (vreme) za pucat tudi najboljši čas za vozit, tako da se pucanje prelaga in prelaga in prelaga,........ moj ima še oktoberski drek gor pa zaradi tega feeling nič ne trpi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ima še oktoberski drek gor pa zaradi tega feeling nič ne trpi. 

Veš kaj pravijo, kakršen motor -avto imaš, takšen si tut sam

PS:vedno čist motor, je tut boljši filing vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj pravijo, kakršen motor -avto imaš, takšen si tut sam

PS:vedno čist motor, je tut boljši filing vožnje

damn, a zato se me ljudje tako izogibajo?!?!?! :blink:

ja se bo očitno po oktobru res kaj treba stuširat pa gate menjat! :P :lol1: a kombinezon bi tudi moral kaj umit pa namazat?

verjetno zato leve ovinke boljše polagam kot desne, ker je na levi strani motor malo bolj umazan pa imam boljši feeling za polaganje na levo?!?! :hmm: :devil:

še dobro da sem med vožnjo zaposlen s tem da gledam na cesto ker če bi gledal umazan motor bi mi lahko to celi feeling med vožnjo pokvarilo! :blink: .) :P :hmm: :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:vedno čist motor, je tut boljši filing vožnje

kje si pa te to pobral? :? :blink:

torej je bolje potem motor gledat? ker če se pelješ ga ja lahko umažeš...

hmmm.... :BUA:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Vi kar polirajte mopede, jaz se bom sel raje peljat ... ostrgam ga toliko, da lahko verigo namazem po furi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole o ,,kakršen avto-motor,, imaš tak si,, ni res. Meni je avto zgolj in samo prevozno sredstvo in nikakor nisem njegov suženj prej obratno. Pranje avtomobila se mi zdi izguba časa in eno najbolj nemogočih opravil. V bistvu si raj v koleno luknjo zvrtam kot da bi šla polirat avto. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto in motor sta zato, da služita meni in ne jaz njima !!!

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto in motor sta zato, da služita meni in ne jaz njima !!!

Ja, jaz pa uživam, če je moj motor čist !!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz pa uživam, če je moj motor čist !!!

Vsaj eden ki ima stvari pošlihtane,ostali pa boste še prišli do tega

PS:zakaj pa pol perete avte pa motorje,če vam samo služijo,pa puste umazane od novega do prodaje,pa boste zadovolni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj eden ki ima stvari pošlihtane,ostali pa boste še prišli do tega

PS:zakaj pa pol perete avte pa motorje,če vam samo služijo,pa puste umazane od novega do prodaje,pa boste zadovolni

kdo pa je rekel, da ne delamo tako ? :hmm:

Moj motor je opran vsakih 10.000km ... na servisu ... :)

avto pa ene dvakrat na leto (ponavadi pozimi) zunaj in znotraj ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pranje avtomobila se mi zdi izguba časa in eno najbolj nemogočih opravil. V bistvu si raj v koleno luknjo zvrtam kot da bi šla polirat avto. :wacko:

Čisto nemogoče drugačna si od večine Slovencev, ki ob nedeljah po maši paradirajo po svojih dvoriščih in kažejo pleh. Z lambarjem in najnovejšim štrjfiksom. Da o novih ribiških škornjih niti ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim,da je čisto drugačen filing sepeljati z čistim in negovanim motorjem,kakor pa z neko zasvinjano in zašmirano stvarjo na dveh kolesih.

To je obraz kako skrbiš za jeklenega konjička :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz pa uživam, če je moj motor čist !!! .)

Ne ga preveč glancat boš znucal barvo,kakšen bo pa pol :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,štrajfiks je zakon za pranje motorja :angry: .

Sem podiral en cestni motor, prejšni lastnik ga je vedno pral z štrajfiksom. Ležaja v glavi okvirja sta bila rdeča od reje, os od zadnje vilice je bila kar plesniva od oksidacije, da je šla komaj ven...

Se pa strinjam, da za pranje off road motorjev ni kakšne druge alternative, da gre blato preč. Samo ne špricat direkt v ležaje in puše.

Moj ER5 je tud terenc! In voda med vožnjo je kot štrajfiks! hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga tut taki obstajate :BUA:

ja ti si gotovo v vseh pogledih boljši motorist in boljpi človek, ker imaš motor vedno u nulo zgloncan ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damn, a zato se me ljudje tako izogibajo?!?!?! :blink:

ja se bo očitno po oktobru res kaj treba stuširat pa gate menjat! :P :lol1: a kombinezon bi tudi moral kaj umit pa namazat?

verjetno zato leve ovinke boljše polagam kot desne, ker je na levi strani motor malo bolj umazan pa imam boljši feeling za polaganje na levo?!?! :hmm: :devil:

še dobro da sem med vožnjo zaposlen s tem da gledam na cesto ker če bi gledal umazan motor bi mi lahko to celi feeling med vožnjo pokvarilo! :blink: .) :P :hmm: :lol1: :devil:

Kronični problem nas Bearsov - zgleda da mi in naši motorji smrdimo! :lol1:

LP Bajsi

Aja pa one fore s kompresorjem - nočem kvarit veselja ampak kompresorski "zrak" vsebuje še kaj druga kot zrak..... npr. vodo, olje, drobne prašne delce, v glavnem vse nujno potrebne stvari, da motor lepo zgleda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje "štravfikse" puste pr' miru. Je prejle prišel Zeus k meni in mu je, ko je pral mrcino curek odstrelil del "kroma" na bloku motrja :? :wacko: :angry: zato bi se jest tega izogibal na daleč, razen seveda pri HE, ker tam nimaš druge možnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!