Skoči na vsebino

Nakup rabljenega Ducati Monstra iz Italije


Lovro

Priporočene objave

A pozna kdo kako internet trgovino, al pa kako drugo trgovino blizu meje, ki ima veliko rabljenih ducatijev na zalogi. Kmalu bo prvi maj, monster pa je moja večna ljubezen :wub: , pa bi si ga rad omislu za tople dni :kva2: .

La

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo kako internet trgovino, al pa kako drugo trgovino blizu meje, ki ima veliko rabljenih ducatijev na zalogi. Kmalu bo prvi maj, monster pa je moja večna ljubezen :wub: , pa bi si ga rad omislu za tople dni :kva2: .

La

Hvala

zakaj internetno...želiš prodajalno blizu meje pa bi rad kr po netu naročil al kaj...pa sej jih imaš v sloveniji dovolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj internetno...želiš prodajalno blizu meje pa bi rad kr po netu naročil al kaj...pa sej jih imaš v sloveniji dovolj...

zakaj ti misliš internetno ...... verjetno ni logike tekat okoli in okoli pa nič videt ... a ni lepše kar iz fotelja si ponudbo pogledat?

V sloveniji ducatijev ni dovolj in še cene so ful prenavite!

In zakaj bi mogli steboj v istem loncu čepet???? Če neveš kaj na post odgovorit pol raje si ga sam preberi pa pojdi na drugega .... morda v blodnjah je kej zate!

Pa ne zdej objokan naokoli tekat zakaj je tak ......

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja okrok Treviza in Padove je kar veliko trgovin z rabljenimi in novimi motorji, verjetno tudi ducatiji. Samo ne bi vedel kakšne so kaj cene, ker sem se zmeraj samo mimo peljal, ker nimajo ravno parkingov za kamione :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!